PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک نیزمند یاری تان هستیم

hooman1981
11-12-2009, 14:00
سلام سر عت سیستم من خیلی پایینه رفته که حتی ابتدا یکار که ویندوز شروع میشه؟ گریمو در میاره؟ سیس تم منe8400 and main p5kc and ram 2 gig (800) and vga 8600 gtسیستم من مشکل چیدا کرده یا باید ویندوز عوض کنم یا ویروس ....... ممنون میشم راهنمایی کنید

kiyarash1001
11-12-2009, 15:01
سلام دوست عزیز
اول با یه ویروس یاب به روز کامپیوترتو ویروس یابی کن اگه مشکلت حل نشد بو سراغ نصب ویندوز
بازم اگه ایراد داشت مشکلت سخت افزاری هستش.چک کن بگو اگه مشکلت سخت افزاری هست کمکت کنم

hooman1981
11-12-2009, 16:04
می خواستم بدونم چه ویندوزی بزنم من کاپرسکی 2009 اپدیت شدشو دارم وقتی سیستم کار میکنه صدای مثل گیر کردن چند دنده میمونه احتمالا باید هارد باشه هارد من سامسونگ 320 و بعدش تازگی ها وقتی سیستم از طریق ویندوز ریست می کنم مشکلی نیست ولی وقتی با دکمه ریست می کنم وقتی که می خاد بیاد بالا چند ثانیه سیستم خاموش میشه زمان بال اومدن احساس می کنم چند ثانیه برقش قطع میشه و دوباره شروع به کار می کنه ممنون از راهنمایی تون

kiyarash1001
11-12-2009, 16:23
دوست عزیز آنتی ویروست رو حتما 2010 کن.ویندوز ورژن مختلفی داره و واسه کارای مختلف فرق میکنه.اگه دنبال مد و فناوری روز هستی ویندوز7 یا ویستا اگه واسه بازی می خوای xp profesional s.p3 واسه کار با نرم افزارهای مختلف xp s.p2 یا 1.اما واسه مشکل هاردت اول هاردتو جدا کن ببین موقع بالا اومدن صداش قطع میشه یا نه.اگه نشد مشکل یا از پاور کیسه یا از پاور فن.بله دوست عزیز برق رسانی سیستمت ایراد پیدا کرده که میتونه به علت استفاده از قطعات زیاد و تعویز نکردن پاورتون باشه.

mojtabaalemi
11-12-2009, 17:40
بايوس آپديت بشه . و به حالت ديفالت برگردانده شه . فن ها تميز باشه . پاور ضعيف نباشه . كسپر بدرد نمي خوره و لود زيادي روي هارد ايجاد ميكنه . ess4 خوبه . من و خيلي ها مدتها داريم بيمشكل . حالت acpi توي بايوس 2.0 auto يا s3 باشه .

kiyarash1001
11-12-2009, 19:30
بايوس آپديت بشه . و به حالت ديفالت برگردانده شه . فن ها تميز باشه . پاور ضعيف نباشه . كسپر بدرد نمي خوره و لود زيادي روي هارد ايجاد ميكنه . ess4 خوبه . من و خيلي ها مدتها داريم بيمشكل . حالت acpi توي بايوس 2.0 auto يا s3 باشه .

با سلام دوست عزیز من تو یه سایت امنیتی چند وقت پیش این مطلب رو خوندم که kaspersky 2010 برترین ویروس یاب حال حاظر جهان هستش پس لطفا بر حسب کار کردن با ویروس یاب اونو بهترین ندونید با تشکر 

wonderful
11-12-2009, 19:41
می خواستم بدونم چه ویندوزی بزنم من کاپرسکی 2009 اپدیت شدشو دارم وقتی سیستم کار میکنه صدای مثل گیر کردن چند دنده میمونه احتمالا باید هارد باشه هارد من سامسونگ 320 و بعدش تازگی ها وقتی سیستم از طریق ویندوز ریست می کنم مشکلی نیست ولی وقتی با دکمه ریست می کنم وقتی که می خاد بیاد بالا چند ثانیه سیستم خاموش میشه زمان بال اومدن احساس می کنم چند ثانیه برقش قطع میشه و دوباره شروع به کار می کنه ممنون از راهنمایی تون

دوست عزیز به نظر من مشکل از هارد شماست حالا شاید بد سکتور داره یا ضربه دیده

پیش یه متخصص ببر اگر هم گارانتییش تموم نشده که چه بهتر

rasool1
11-12-2009, 22:17
سلام دمای کل سیستم رو هم چک کن

hooman1981
11-12-2009, 22:41
دوست عزیز آنتی ویروست رو حتما 2010 کن.ویندوز ورژن مختلفی داره و واسه کارای مختلف فرق میکنه.اگه دنبال مد و فناوری روز هستی ویندوز7 یا ویستا اگه واسه بازی می خوای xp profesional s.p3 واسه کار با نرم افزارهای مختلف xp s.p2 یا 1.اما واسه مشکل هاردت اول هاردتو جدا کن ببین موقع بالا اومدن صداش قطع میشه یا نه.اگه نشد مشکل یا از پاور کیسه یا از پاور فن.بله دوست عزیز برق رسانی سیستمت ایراد پیدا کرده که میتونه به علت استفاده از قطعات زیاد و تعویز نکردن پاورتون باشه.

دوست عزیز منظورت اینکه برم یه هارد گیر بیارم بعدش تست کنم؟ من فن ها رو تمیز کردم من هم کاپرسکی دارم هم انپست چون من 24 ساعت انلاین هستم مجبورم سیتم از نظر امنیت خیال من راحت باشه و بعد چطور می تونم تست کنم پاور کیسه یا پاور؟ باز از راهمانیت ممنون

kiyarash1001
12-12-2009, 18:35
سلام
نه دوست عزیز من به خاطر صدایی که سیستمت داشت و میگفتی احتمالا از هارد هستش گفتم هاردتو جدا کن بعد سیستمتو روشن کن ببین مشکلت حل میشه یا نه.ببین اگه فن پاور ایراد داشته باشه با یه نگاه به پشت کیس و دقت تو چرخشش متوجه ارادش میشی که کند می چرخه در غیر این صورت مشکل از پاور هست.اگه میتونی با یه پاور دیگه تست کن اگه مشکل حل نشد بازم من در خدمتت هستم.