PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل usb tv capture در vostro 1510

Gallar2
11-12-2009, 13:30
سلام من با usb tv capture خودم مشکل دارم وقتی وصلش می کنم و موقع پخش تصاویر یا تصاویر حرکت آهسته می شند یا بصورت پرش پرش در می آیند یعنی تصویر یک جا می مونه و بعد از چند صدم ثانیه حر کت می کنه ضمناً tv capture مدل kworld و لپ تاپم vostro 1510 اگر اساتید راهنمایی کنند ممنون می شم ضمناً روی سون هم امتحان کردم

biostar
11-12-2009, 13:47
سلام من با usb tv capture خودم مشکل دارم وقتی وصلش می کنم و موقع پخش تصاویر یا تصاویر حرکت آهسته می شند یا بصورت پرش پرش در می آیند یعنی تصویر یک جا می مونه و بعد از چند صدم ثانیه حر کت می کنه ضمناً tv capture مدل kworld و لپ تاپم vostro 1510 اگر اساتید راهنمایی کنند ممنون می شم ضمناً روی سون هم امتحان کردم

شما ببینید اگر در حین انجام عملیات هارد شما بیش از اندازه درگیر بود و روی 100% بود مشکل از سیستم عامل هست و باید عوضش کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

REG.RELOADED
11-12-2009, 14:25

این kmworld ها من یکیشون دستم بود کلا چیزای مفتضحی هستند .... :31:

اولا مدیاسنتر بیخودی داره ... ثانیه فقط درایورش رو نصب کنید و برنامه های جانبی اش رو که باهاشه سر CD نصب نکنید...

برای استفاده از TV از برنامه های win dvd و ... استفاده کنید