PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه اي براي ايجاد متون مخفي روي فايل هاي ام پي تري

mahdi hojjati
22-03-2006, 13:26
هر کی برنامه ای داره که بشه روی tag فایل های ام پی تری بشه متنهای مخفی گذاشت معرفی کنه.
من چند تا فایل ام پی تری داشتم و هر چه comment رو عوض می کردم باز هم می یومد !
هر کی داره لطف کنه ...
ضمنن این وبلاگ من هستش لطفن سر بزنین!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
alihojjati2005@yahoo.com

shahnameh
22-03-2006, 14:06
اين يه درخواسته شما با گفتار سادقانه مي توني به جوابت برسي سعي نكن اين جوري وقت كاربران عزيز رو هدر بدي

البته اين جواب را با اجازه مدير محترم بخش نوشتم

کاپتان هادی
23-03-2006, 10:54
هر کی برنامه ای داره که بشه روی tag فایل های ام پی تری بشه متنهای مخفی گذاشت معرفی کنه.
من چند تا فایل ام پی تری داشتم و هر چه comment رو عوض می کردم باز هم می یومد !
هر کی داره لطف کنه ...
ضمنن این وبلاگ من هستش لطفن سر بزنین!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
alihojjati2005@yahoo.com
شما می تونی با jetaudio به راحتی تمام قسمتها رو عوض کنی و وقتی عوض کردی همش می مونه

ElmO
23-03-2006, 13:53
سلام ...
هادی جان درست میگه
با جت ادیو خیلی راحت میشه اینکارو انجام داد .... بدون نقص
فقط کافیه موقعی که اهنگ مورد نظرت داره با جت پخش میشه F4 رو بزنی .....
یا حق

mahdi hojjati
23-03-2006, 14:19
عزیزان من ، جیگرهای من ، عسل های من ، من با تموم برنامه های پخش ام پی تر ی بلدم این کار رو بکنم.
من گفتم که یه متنی وارد کنی که هر چه قدر هم یه نفر دیگه عوضش کرد باز بیآد ! یعنی نامرئی باشه . اگه باور ندارین برین تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه آهنگ دانلود کنین ، اگه تونستین متن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو تغییر بدین!
یعنی می شه تغییر داد ، ولی وقتی تغییر می دی دفعه بعد باز بر می گرده! ! ! ! ! این یه برنامه داره ، من اونو می خوام ، اگه دارین کمک کنین ، این یه قضیه ی رو کم کنیه!!!!!

pejman999
23-03-2006, 21:17
عزيز من. من هم موزيک های اين سايت رو دانلود کردم
ولی با winamp خيلی راحت ميشه id3 tag رو عوض کرد و برايه هميشه update.
موفق باشی