PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست حياتي !!!!!! كمك كنيد لطفا"

KhalijefarS
12-02-2005, 01:01
سلام
من يه برنامه ميخواستم كه باهاش بشه روي فولدر پسورد گذاشت (بدون زيپ كردن) و بعد اون رو با همون پسورد روي cd رايت كرد . يعني براي باز كردن اون فولدر نياز به اون برنامه يا هر برنامه ديگه اي نباشه . يا اگه برنامه اي هم باشه كه بشه باهاش روي خود cd پسورد گذاشت(براي وارد شدن به سي دي پسورد بخاد ) خوبه .در ضمن همونطور كه گفتم براي باز كردن اون cd يا فولدر نياز به برنامه خاصي نباشه.و روي تك تك فايلها هم پسورد نذاره بلكه cd يا فولدر رو كه باز كردي بشه همه فايلها رو راحت (بدون پسورد)باز كرد.
من خودم تا حالا برنامه هاي زيادي رو امتحان كردم و خيلي دنبالش گشتم ولي اون چيزي كه ميخاستم گيرم نيومد . اميدوارم كه شما بتونيد كمكم كنيد. ميبخشيد كه خيلي پر حرفي شد.
در ضمن برنامه هاي زير رو هم امتحان كردم :
win zip / win rar / easy encrypt / Crypt CD /, خيلي برنامه هاي ديگه ...
ممنون ميشم اگه كسي كمكم كنه :oops:

Spy
12-02-2005, 01:19
نيگاه كن اگه تو ايكس پي باشي ورژن جديد Hidefolder وقتی بخوای uninstall کنی باز دوباره پسورد میخواد اگه از این ناراحتی که کسی بره نرم افزار رو پاک کنه و بعد واردش اون پوشه بشه !!! دیگه نمیتونه 8) خوب این خوبه یا نه

Spy
12-02-2005, 01:23
راستي نام كاربريتو كفيدم :shock: :P :P :P

KhalijefarS
12-02-2005, 01:44
spy جون ....منم كف كردم (اسمتو ميگم)
ممنون از لطفت ولي چند تا مثل اينم تست كردم . من برا رايتشون روي cd مشكل دارم . چون برنامههايي مثل اين رو اگه ويندوز رو عوض كني و برنامه رو دوباره نصب كني با پسورد جديدي كه به برنامه ميدي ميشه اون فولدر رو باز كرد .
من ميخام كه اين cd هر جا بره PASSWORD بخواد . :oops:

mkoleiny
12-02-2005, 15:22
crypt cd .توي سايت هم معرفي شده.

KhalijefarS
13-02-2005, 00:23
crypt cd رو استفاده کردم.

KhalijefarS
18-02-2005, 15:21
crypt cd روي تك تك فايلها پسورد ميزاره ولي من ميخوام كه فقط خود سي دي يا فولدر پسورد داشته باشه .

crypt cd براي تعداد فايل بالا جوابگو نيست :cry: :cry:

KhalijefarS
24-02-2005, 01:13
يك ماه بعد.... در p30world :shock: :shock: :shock: :oops:

Nesta
24-02-2005, 04:05
سلام
ميشه عزيز جان امّا من فکر نکنم با برنامه اي اما من اين کار را با delphi انجام ميدم و اکثراً با زبان هايه برنامه نويسی مسه ويبی يا سی شارپ من فکر ميکنم شما بايد خودت برنامه بنويسی که به تنی روش پسّورد بزری يا کرک براش بزری و گر نه تا اونجای که من ميدونم اگر با استفاده از اين برنامها روی يه فلدر پسّورد بزری وقتی که رايت ميکنی بايد به وسيليه همون برنامه يعنی بايد دوباره نصب کنی بد تا کار کنه مگر اين که خودت برنامه رو نوشته باشی

mohammad hamed
24-02-2005, 16:16
با سلام
ميتوني به اينجا مراجعه كني و جوابت رو بگيري
موفق باشي
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

KhalijefarS
24-02-2005, 21:16
دستت درد نكنه استاد.. :oops:

KhalijefarS
24-02-2005, 21:16
:D :D