PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری برای انتقال سایت به سرور

kiyarash1001
10-12-2009, 21:43
سلام دوستان من یه سایت طراحی کردم که تو حالت لوکال همه چیزش درست کار می کنه و به دیتا بیسم که sql هست متصله و داده ها توش ذخیره میشه.حالا من باید چی کار کنم که سایتم به دیتا بیسی که داخل سرور ساختم متصل بشه و همه ی کارایی رو که تو سایت لوکالم انجام میشد تو سرورم انجام بشه.مثلا من با دریم ویور کاری کردم که اعضای سایت بعد ثبت نام خود به خود از دیتا بیس فراخونی بشه و تو یه جدول نشون داده بشه.حالا باید چیکار کنم که این اطلاعات از دیتا بیس سرور تو این صفحه بار گذاری بشه با دریم ویور که امتحان میکنم ارور زیرو میده

MySql Error#:2003
Cant connect to MySQL server on 'sql.two.ir'(10060)

خواهشا یه راهی جلو پام بذارید و سوالمو کامل جواب بدید پیشا پیش ممنون

kiyarash1001
11-12-2009, 11:31
کسی نبود که مرا یاری کند.دوستان من مشکلم خیلی شدیده خواهشا از اساتید اگه کسی بلده جواب بدین.

MAXXX
11-12-2009, 16:15
خب وقتی شما سایت رو میبری تو سرور مشخصات دیتابیس (یوزر و پسورد نام دیتابیس و ....)تغییر میکنه
شما حتما برایه کانکت شدن به دیتابیست یه صفحه ساختی
باید بری تو اون صفحه مشخصاتش رو تغییری بدی

kiyarash1001
11-12-2009, 19:43
خب وقتی شما سایت رو میبری تو سرور مشخصات دیتابیس (یوزر و پسورد نام دیتابیس و ....)تغییر میکنه
شما حتما برایه کانکت شدن به دیتابیست یه صفحه ساختی
باید بری تو اون صفحه مشخصاتش رو تغییری بدی

دوست عزیز شما لطف کن قضیه رو کامل توضیح بده من فقط موضوع تغییر یوزر و پسورد و ... رو نمیدم.
اگه متوجه منظورم نمیشی یه لطفی کن یه سر به این صفحه بزن اونجا با بچه ها هر چی بحث کردیم به نتیجه نرسیدیم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MAXXX
11-12-2009, 22:25
خب شما توضیحاتتون خیلی ناقص و جزئیه
شما میخای از دریم ویور به دیتابیس توی سرور وصل بشی ؟
شما باید اول سایتت رو آپلود کنی بعد دیتابیست رو هم آپلود میکنی
اونوقت اون سایته که میتونی به دیتابیس سرور وصل بشه

kiyarash1001
12-12-2009, 18:41
خب شما توضیحاتتون خیلی ناقص و جزئیه
شما میخای از دریم ویور به دیتابیس توی سرور وصل بشی ؟
شما باید اول سایتت رو آپلود کنی بعد دیتابیست رو هم آپلود میکنی
اونوقت اون سایته که میتونی به دیتابیس سرور وصل بشه

خوب دوست عزیز من مشکلی با آپلود سایتو دیتا بیس ندارم من هر دو تا رو آپلود کردم سرور که علم غیب نداره این دو تا رو به هم وصل کنه.اگه لطف کنی بیای تو اون تاپیکی که گفتم زودتر به نتیجه میرسم.البته اجباری نیست اگه قسد کمک داری.بازم ممنون.