PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انالیز کارشناسی ارشد رایانه

data4
10-12-2009, 19:59
با سلام
من می خواهم انتخابی را داشته باشم که نیاز به اطلاعات داره جواب سوالات زیر می تونه در این راه کمکم کنه . فحوای این سوالات
اینه که من را به یک نتیجه برسانه اره یا نه.
من می خواهم انالیز دقیق و منطقی و بدون احساسی را از کارشناسی ارشد کامپیوتر داشته باشم حالا گرایش ان فرقی نمی کنه واین سولاتم است
1-ادامه تحصیل و پیشرفت در این رشته در ایران تاکجاست؟
2- مزایای جذب کننده و معایبی که ادم قیدش را بزنه در این انالیز کارشناسی ارشد کامپیوتر چیست ؟
2- بازار کار ان از نظر شغل اینده دار نه اینکه حالا کاری باشد که فعلا سر ان باشیم در ایران یا استانهای مرکزی چگونه است؟ (رد یا قبول با دلیل باشد)

3- این شغلها می تونند چی باشند یعنی بالاخره پس از فارغ التحصیلی از کارشناسی ارشد چه عنوان شغلی می تونی داشته باشی (درایران)؟
4- ایا امکان ان است که شغلی را پیدا کنی که از علومی که درکامپیوتر در ارشد یاد گرفتی استفاده کنی در صنعت یا تولید منظورم این
است که با این رشته می شه تو طرحها شرکت کرد یا نه فقط این رشته به عنوان یک کار خدماتی است درکنار سایر علوم وشغلها مثلا
اخرش این است که در یک اداره فلان تو مسئول سیستمهایش باشی نه تکاپویی است و نه چیزی وتو باید کارهای تکراری هرروز را انجام بدی؟

5- اینکه سرعت رشد علم در این رشته از همه علوم بیشتر است ایا باید درکار خودت هر روز استرس داشته باشی که به روز باشی یا نه
یک فاصله زمانی است که باید هر مدت ان خودت را به روز کنی منظورم این است که ادم ترس عقب ماندگی را هر روز وقتی سرکارش می ره
داشته باشه؟
6- من رشته ام ریاضی بود و در میان دروس ریاضی و فیزیک را دوست داشتم و دوست داشتم دراینده رشته ای را تحصیل کنم
که دران جستجو تلاش نواوری و پیشرفت علمی و اختراع باشد یعنی پیشرفتهای علمی که گاهی می شنویم در کشورمان روی می ده
و اخبارش دنیا را تکان می ده دوست داشتم یکی از ان بچه های ان تیم باشم ودوست دارم ولی باید رشته ای را انتخاب کنم که بتونه رشته مادر
در این قبیل پیشرفتها یا تکاپوها باشد که شانس بیشتری داشته باشم علاوه بر ان که همانطور که گفتم دروس ریاضی و فیزیک را دوست دارم
برای این کار کامپیوتر را انتخاب کردم ایا این انتخاب درست است یا می تونه رشته های دیگری باشه ؟(چون من یک لیسانس دارم دیگه اینکه
بخواهم یک رشته دیگر را از لیسانس شروع کنم برایم استرس زا است و می خواهم در ارشد ان رشته را اگر بشه ادامه دهم )
--------
برای پاسخ به سوالاتم این مطالب را درنظر بگیرید
1- تحصیل در یک دانشگاه عالی ایران صورت بگیرد
2- خود شخص مطالعه داشته باشد و سعی کند به روز باشد

data4
11-12-2009, 11:40
لطفا من را از راهنمای خود بی نصیب نگذارید