PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا این دو تادرایو اینجوری شده

احمد1379
09-12-2009, 22:43
با درود به همگی دوستان
کسی ازدوستان میتونه منو راهنمایی کنه که این دوتا دست چیه که زیر درایوها هست آیا ویروسه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با سپاس از همه دوستان

mehdi_halla
09-12-2009, 23:45
سلام دوست عزیز
این علامت نشون میده که این درایوها Share شدن.(از طریق کلیک راست روی درایو و انتخاب گزینه sharing and security و سپس انتخاب گزینه share this folder این کار انجام میشه )و بااین کار این درایو توی شبکه به اشتراک گذاشته میشه.

احمد1379
11-12-2009, 10:37
با سپاس ازآقا مهدی من این درایوها را Share نکردم وخودشون یکبارگی اینجوری شدن
یعنی کسی به فایلهای این درایوها دسترسی پیدا کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وسیستم رو هک کرده ؟؟؟
برای برگرداندن درایوها به حالت عادی چکار باید بکنم آیا اگه بذارم همینجور بمونه خطرناکه؟
با سپاس از دوستان

mehdi_halla
11-12-2009, 22:35
یعنی خود به خود اینجوری شده؟!
نمی دونم ولا...
ولی مسلما شیر نباشه بهتره.
برای برگرداندن به حالت عادی شما از درایو properties بگیر.گزینه sharing and security بعد گزینه don't share this folder رو بزن.

احمد1379
12-12-2009, 21:28
با سپاس از شما دوست گرامی آقا مهدی
بله خودبخود اینجوری میشه از همین راهی که شما گفتی دوباره به همون حالت اول برشون گردوندم ولی هر بار که کامپیوتر را خاموش میکنم ودوباره روشن میکنم دوباره به حالت شیر شده برمیگردد به گمان خودم باید ویروسی چیزی باشه که ازاینترنت گرفته شده چون یه تغییر دیگه هم درسیستم ایجادشده اونم اینه که دربخش user accounts یه user هم علاوه بر اکانت خودم اضافه شده ودر صفحه welcomeمی آید که شکل آن اینجوری است
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درحالی که من تنها یک یوزر ساخته ام وکس دیگری هم یوزر نساخته است البته میتونم حذفش کنم اما هربار با روشن وخاموش شدن کامپیوتر دوباره بر میگردد حالا موندم که چجوری اینا رودرست کنم

meghdad23
18-05-2011, 12:56
با سلام خدمت دوستان
در سیستم من هم این مشکل وجود داره یعنی بعد از ریست شدن سیستم باز درایوها share میشن،دوستان راه حلی دارند که با هر بار ریست شدن سیستم درایوها share نشن

البته میدونم این پست قدیمیه اما گفتک دیگه تاپیک جدید نزنم؟
مرسی

saeed774
18-05-2011, 23:26
خوب دوست عزیز شما بهتر بود اول تاپیک و روش های گفته شده در اون رو بدقت مطالعه میکردین:
₪◙₪◙₪ مرجع رفع تمامی آلودگی های ویروسی (قبل از ایجاد تاپیک جدید مطالعه کنید) ₪◙₪◙₪ (تاپيک چند صفحه اي 1 2)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد اگه جواب نمیداد تاپیک جدید باز میکردین نه اینکه تاپیک زیر خاکی بالا میاوردین.

سیستم شما 100 درصد ویروس داره و باید حتما با یک آنتی ویروس معروف آپدیت شده فول اسکن کنین.

موفق باشید:10::11: