PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود هک های vbulletin با لینک مستقیم

far2009
09-12-2009, 19:42
دوستان حتما اطلاع دارید که برای دانلود از انجمن ویبولتین باید لایسنس داشته باشید. به همین خاطر قادر به دانلود کردن هک ها نیستید.

از دوستانی که به نوعی امکان دانلود آنها را دارند تقاضا می کنم تا این هک ها را دانلود کنند و به صورت فایل پیوست یا لینک مستقیم قرار دهند.

در ضمن اگر توضیحاتی درباره هک ها هم بدهید ممنون می شوم.

با تشکـــــــــــــــر . :11:

far2009
09-12-2009, 22:20
دوستان من نمی دانم چه جوری هست که باید پست حتما 2 تا جواب داشته باشد تا دوستان وارد بحث شوند. :31: این هم جواب دوم

darkdream2012
10-12-2009, 11:49
لازم نیست حتما از انجمن وی بی دانلود کنی یه سرچ دستور بفرما:31:خودش میاد:5:

amirpcp30
10-12-2009, 12:42
آموزش قرار دادن هک ها و پلاگین ها در انجمن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعدا هک هم میزارم

far2009
10-12-2009, 14:40
لازم نیست حتما از انجمن وی بی دانلود کنی یه سرچ دستور بفرما:31:خودش میاد:5:
آنقدر هم بیکار نیستم که توی گوگل سرچ نکنم و این جا تاپیک بدهم. می دانم که نیست اگر هم باشد چند تایی بیشتر نیست که دلخواه من هم نیستند.

حالا اگر تو سایتی می شناسی خوب چرا معرفی نمی کنی ؟؟!!! :31:

راستی دوستان فارسی کردن هک ها با جستجو در عبارت خوب در نمی آید کسی هست که فارسی ساز برای انجمن داشته باشه که در آن هک ها هم فارسی باشند.

darkdream2012
10-12-2009, 14:58
آنقدر هم بیکار نیستم که توی گوگل سرچ نکنم و این جا تاپیک بدهم. می دانم که نیست اگر هم باشد چند تایی بیشتر نیست که دلخواه من هم نیستند.

حالا اگر تو سایتی می شناسی خوب چرا معرفی نمی کنی ؟؟!!! :31:

راستی دوستان فارسی کردن هک ها با جستجو در عبارت خوب در نمی آید کسی هست که فارسی ساز برای انجمن داشته باشه که در آن هک ها هم فارسی باشند.
حلا چرا می زنی مگه دعوا داری بفرما این هم هکی که وقتی پیغام خصوصی میدی نوار ابزار سبز میشه

vb-iran.blogfa.com/post-1.aspx در ضمن سایت
vb-iran.blogfa
هست که هک های خوبی داره نخواستی اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هک های خوبی هست که همه ی اینها تو صفحه اول سرچ گوگل آمد پس لطفا درست سرچ کنید

لطفا ادب را هم رعایت کنید:11:

far2009
10-12-2009, 17:46
حالا اگر تو سایتی می شناسی خوب چرا معرفی نمی کنی ؟؟!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر منظورت از بی ادبی این جمله بود خوب اون عکس جلوش نشان می دهد که شوخی هست ( البته تو هم با من شوخی کردی )

ولی اگر واقعا بی ادبی کردم ببخشید :11: قصد من این نبود بابت سایت هایی که معرفی کردی هم ممنــــــــــــــــون . پس هر وقت هکی خواستم و پیدا نکردم . بهت می گم برایم بگذاری ؟! ( خوبه ) :31:

amirpcp30
10-12-2009, 19:11
چت باکس ساده برای سایت Cyb - ChatBox

من نمیدونم شما چه طور هک هایی می خواهید اما اینو گزاشتم شاید به دردتون بخوره
اگه هم چیز دیگه ای خواستید بگید بزارم

darkdream2012
11-12-2009, 11:32
اگر منظورت از بی ادبی این جمله بود خوب اون عکس جلوش نشان می دهد که شوخی هست ( البته تو هم با من شوخی کردی )

ولی اگر واقعا بی ادبی کردم ببخشید :11: قصد من این نبود بابت سایت هایی که معرفی کردی هم ممنــــــــــــــــون . پس هر وقت هکی خواستم و پیدا نکردم . بهت می گم برایم بگذاری ؟! ( خوبه ) :31:
خواهش می کنم من اون وقت اصلغا در وضعیت خوبی نبودم و اعصابم خیلی خوردئ بود خودم هم نفهمیدم چی گفتم:31:بله ما در خدمتیم اگه هکی خواستی که پیدا نکردی بگو اگه پیدا دکردم میزارم

_p30_
11-12-2009, 19:57
هر هکی و هر استایلی و هر آموزشی خواستید تو این پست هست اگر خواستید بگید هک ها رو برای هر ورژنی از سایت ویبی براتون دانلود میکنم و قرار میدم . البته سایت های دوستان هم خوبه اما همه چی توش نیست .

darkdream2012
12-12-2009, 20:42
سکریپت vBseo برای بهینه سازی انجمن ساز وی بولتین بکار می ره که بوسیله اون می تونین انجمن وی بولتین خود را از آنی که هست بهتر و قدرتمند تر کنید

dl.p30vel.ir/scripts/vBSEO.v3.3.0.PR1.for.vBulletin.3.x.x.zip

_p30_
17-12-2009, 19:30
یه چیزی در مورد این اسکریپیت بگم که اونم اینه که ممکنه براتون مشکل ساز بشه چون باید اونو بخرید و اگر کرک شده را نصب کنید مشکل ایجاد میکنه من خودم نصب نکردم و به هیچ کسم توصیه نمیکنم از کرک شده استفاده کنه این گفته من از روی تجربه منه

darkdream2012
17-12-2009, 19:51
یه چیزی در مورد این اسکریپیت بگم که اونم اینه که ممکنه براتون مشکل ساز بشه چون باید اونو بخرید و اگر کرک شده را نصب کنید مشکل ایجاد میکنه من خودم نصب نکردم و به هیچ کسم توصیه نمیکنم از کرک شده استفاده کنه این گفته من از روی تجربه منه
آقای far2009 هاست وارز دارند

_p30_
17-12-2009, 21:55
عزیز من ، من نمیگم که مشکل لایسنس بوجود میاد خود هک مشکلاتی رو برای سایت بوجود میاره میتونی بری تو سایت های تخصصی ویبی ببینی که چقدر روی این مطالب مشکل هست . یه نمونش کدهایی است که توی اینترنت اکسپلورر بوجود میاد خیلی وقتها انجمن ها باز نمیشه اینها همگی از مشکلات این اسکریپت بدون لایسنس هستند

far2009
19-12-2009, 16:09
راستش من انجمن را یک چند هفته ای هست که دارم تا حالا هم مشکلی نداشته ولی انجمن ویبولتین با این هزینه اصلا نمی ارزه پس من به همین بسنده می کنم. امیدوارم مشکلی پیش نیاد. اگر ویبولتین گیر ندهد مشکلی ندارم.

.::SMS::.
24-01-2010, 09:21
مبشه بجای این عکس امنیتی که موقع ثبت نام نشون میدن، یه سوال پرسیده بشه که فقط فارسی زبون ها بتونن ثبت نام کنن یا کلا روشی که غیر از فارسی زبون ها کسی نتونه ثبت نام کنه؟