PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب درایور کارت گرافیک

mjzaret
09-12-2009, 14:33
من یه کارت گرافیک مدل GeForce 8400GS دارم. ویندوزم رو عوض کردم و وقتی خواستم که درایور کارت گرافیک رو نصب کنم با خطایی مبنی بر اینکه این درایور مربوط به سخت افزارتون نیست مواجه شدم و نتونستم درایورش رو نصب کنم. گفتم شاید مشکل از نصب ویندوز باشه. دوباره ویندوزم رو عوض کردم البته با یه CD ویندوز دیگه. باز هم همین مشکل داشتم و نتونستم درایورش رو نصب کنم. از یه CD درایور دیگه هم برای اینکار استفاده کردم ولی باز هم مشکل وجود داشت.
نمی‌دونم چه کار کنم. دوستان منو راهنمایی کنید.

Rainbow
09-12-2009, 17:45
درایور رو از سایت خود شرکت nvidia دانلود و سپس نصب کن

farshad.88
09-12-2009, 23:09
من هم یک مشکل داشتم.گفتم اینجا مطرحش کنم
هر کارت گرافیکی یه صفحه control panel داره. که توی اون تنظیمات کارت گرافیک و روزلشن و .. رو انجام میدیم. کارت گرافیک من gigabyte geforce 9500gt است. مادربردم هم Asus P5QC است. هر بار که ویندوز بالا میاد. اول میخواد کارت گرافیک رو نصب کنه. ولی نمیتونه. یه پیغام میده که کارت گرافیک پیدا نشد. در حالی که من هیچ مشکل گرافیکی نداشتم.بازی های زیادی انجام دادم. فیلم زیاد دیدم. بدون مزاحمت.
کسی میدنه چرا اینجوریه ؟ کارت گرافیکم به مادربرد نمی خوره ؟ اون نرم افزار control panel رو هم ندارم . یعنی نمیذاره نصب شه. اگه نصب بشه. اون هم میاد. کسی میدونه دلیلش چیه ؟

Kianoosh
10-12-2009, 00:29
اینجا مطرح کنید:

| مشکلات درایور کارتهای گرافیک | ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])