PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب تاری دید و سر درد !

mf.designing
09-12-2009, 11:46
سلام به تمام دوستان انجمن پزشکی و دکتران گرامی :دی :11:

دوستان یه مشکلی دارم که یه چند وقتی میشه که به صورت random و اتفاقی برام پیش میاد !
ماجرا اینطوریه که : میبینی تو حالت عادی نشستم که یکدفعه حس میکنم که توی چشمم یه نوری هست و جلو چشمم رو پرده گرفته و دیدم تار میشه ! به طوری که عملا بینائیم رو نصف میکنه و این حالت حداقل تا 1 ساعت میمونه ! بعد اون کمی چشمام درد میگیره و کم کم این درد منتق میشه به سرم و سرم آنچنان درد میگیره که دوست دارم بمیرم! و این دردش تا 3-4 روز کم کم میره و جز جزش هم میمونه چند روزی ! بعد سر درد هم که پشتش حالت تهو میاد ...

پیش خودم گفتم شاید مشل از ضعف چشممام هست و اما با مراجعه به 2 پزشک ، گفتن که شماره یه چشمم 0.5 و اونیکی 0.75 هست و گفتن اصلا عینک برات لازم نیست !

دومین دلیلی که به ذهنم اومد زیاد نشستن جلو کامپیوتر بود چون باهاش کار میکنم زیاد و مانیتورم هم قدیمه (بعضا 15 ساعت کار میکنم !) اما باید بگم که این اتفاق فقط 1 بار جلو کامپیوتر افتاده (دیروز) و بیشتر زمانی اتفاق افتاده که من نزدیک کامپیوتر نبودم و جتی چندبار زمانی اتفاق افتاد که من عملا 1-2 ماهی اصلا به سیستمم دسترسی نداشتم !!

حالا نمیدونم مشکلم کجاست ، به کجا برم یا چه کار کنم ؟ چه متخصصی میتونه کمکم کنه ؟!
عملا این درد و ناراحتی اونقدر عذاب میده که مرگرو جلو چشمام میبینم ، همین دیروز تا صبح نتونستم بخوابم و جز جز سرم و کمی از تاری دیدم تا الان موده !!!

ممنون از کمک ها و راهنمائیهاتون ...
قربان شما ... :40::11::10:

saeedn70
09-12-2009, 11:48
دوست عزیز در اولین فرصت نزد پزشک فوق تخصص مغز و اعصاب برید