PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : lمشكل در نصب مودم DSL-200(به فريادم برسيد)

nice_boy2005
08-12-2009, 23:46
يعني ديگه رسمن دهنم آسفالت شده :18::24:
خواهر كوچيكم اينترنت پرسرعت گرفته مودمش دي لينك dsl-200 يعني از هر راهي كه ميشد اين لعنتي رو نصب كنم رفتم و نشد و حين كاكنت ارور 678 ميگيره
موقع نصب طبق دستورالعمل داخل سي ديش ميرم در آخرين مرحله ميگه يه سخت افزار جديد پيدا كرده كه بعدش ميرم تو ديوايس منيجر به اسم the pci simple comunication controler ديده ميشه و به هيچ طريقي نصب نميشه نه با سيدي مين برد و نه هيچي ديگه ضمن اينكه مودمه نصب ميشه و پيغام فينيش هم مياد و تو ليست نرم افزارها هم هست ولي كانكت نميشه . بيچارگي اينجاست كه اون يكي خواهرمم هم از همين مودمها داره و كار ميكنه و مشكلي هم نداره . با مودم خودم كه ايسوس و از كارت شبكه كانكت ميشه امتحان كردم ديدم خطشون هم مشكلي نداره و كانكت ميشه فقط ميمونه نصب اين مودم لعنتي حتي كار به جايي كشيد كه گفتم شايد نسخه ويندوزشون مناسب نيست ويندوز رو هم عوض كردم ولي نشد كه نشد و همين مورد the pci simple comunication controlerتو ديوايس منيجر هست كه هست :9:

دوستان كسي با اين مشكل برخورد كرده يا نه ؟:42:

Benygh
09-12-2009, 00:51
خوب شما manual نصب کنید . من هم این مودم رو دارم و مشکلی ندارم باهاش ...

توی سی دی اش install driver رو بزنید همه چیز حله که !

nice_boy2005
09-12-2009, 11:29
من دستی ازاتورانش از هر راهی بگین رفتم نشد که نشد میگم حتی ویندوز رو هم عوض کردم در مراحل نصب میاد مودمو شناسایی میکنه ولی آخرای نصب سیستم میگه found new hardwareیعنی یه سخت افزار جدید شناسایی کرده که همینجور ناشناخته باقی میمونه و نه با سیدی مین برد و نا به سیدی گرافیک نصب نمیشه تو دیوایس که میرم میبینم نوشته the pci simple comunication controllerنصب نشده و همون علامت زرده کنارشه واقعن مخم داره سوت میکشه به قول یکی از دوستان احتمالن یه ایراد مسخره این وسطه که پیداش نمیکنم از کامپیوتر هم چیزایی سرم میشه بی اطلاع هم نیستم ولی اینجا خداییش هنگ کردم

اساتیدی که واردن به سخت افزار بابا یه کمکی بکنید

amir_toos
10-12-2009, 14:16
ويروسي احتمالا نشدي؟

EXTREME
10-12-2009, 14:22
اگه مودم adsl هست که نباید با سی دی مین و گرافیک نصبش کنی خودت یه سی دی جداگانه داره

sourena
10-12-2009, 14:25
fبا شرکتش تماس بگیر....حتمن مشکلت بر طرف میشه!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nice_boy2005
12-12-2009, 18:08
مرسي سورنا دقيقن شركتي كه ازش اكانت گفتيم مشكلو حل كرد تنظيمات خاص مربوط به خودشون رو در مورد هر مودمي دارن

ممنون از همه دوستان

no name
17-12-2009, 17:34
:5::5: v

amir_toos
20-12-2009, 13:26
چرا دوست عزيز اسپم مي فرستي؟

Lord_theOne
27-12-2009, 10:10
دوست عزیز مودمهای USB باید VPI و VCI براش تنظیم بشود که هر ISP برای خودش یک شناسه دارد
و مد Bridge PPPOE انتخاب کنی مشکلت حله موفق باشی

aria_koroosh
12-01-2010, 14:16
میدونم مشکل شما حل شد ولی این رو میگم برای بقیه دوستان:
اول از همه قبل از نصب مودم باید به کامپیوتر وصل نباشه
بعد سی دی درایور رو بذار و مراحل رو برو جلو
در حین نصب حتما گزینه LAN رو انتخاب بکن
باید VPI و VCI رو از شرکتی که اینترنت گرفتی بپرسی و بعد تو همون صفحه گزینه BRIDGE LLC رو انتخاب کنی
بعد هم وقتی کار جلوتر رفت خودت برنامه ازت میخواد که مودم رو به کامپیوتر نصب کنی!!

موفق باشی!

shepesh206
12-02-2010, 21:50
اقا تو رو خدا کمکم کنید من یه بار این مودمو بدون هیچ مشکلی نصب کردم بعد پاکش کردم

ولی حالا برای بار دوم که میخام نصب کنم همون اول کار ریبوت میشه و میگه کامپیوتر باید ریساتارت بشه . بعدشم که بالا میاد هیچی

موندم چکار کنم . مودم هم وصل نیست به پی سی فقط سی دی نصبشو میزارم بعدشم اینستال درایور ولی بازم بوت میشه

دیوونه شدممممممممممممممممممممممم مممممممم

کسی چنین مشکلی داشته

shepesh206
12-02-2010, 22:09
کسی نیست کمک کنه یا مشکل منو بدونه ؟

hamed-sos
26-02-2010, 22:47
اقا تو رو خدا کمکم کنید من یه بار این مودمو بدون هیچ مشکلی نصب کردم بعد پاکش کردم

ولی حالا برای بار دوم که میخام نصب کنم همون اول کار ریبوت میشه و میگه کامپیوتر باید ریساتارت بشه . بعدشم که بالا میاد هیچی

موندم چکار کنم . مودم هم وصل نیست به پی سی فقط سی دی نصبشو میزارم بعدشم اینستال درایور ولی بازم بوت میشه

دیوونه شدممممممممممممممممممممممم مممممممم

کسی چنین مشکلی داشته
مشکل من هم دقیقا همین شده!!!
کمکم کنید

shepesh206
22-03-2010, 23:17
ن مودمم dsl 200 هست . مجبور شدم کامپیتوتر رو دوباره ویندوز نصب کنم . و دوباره نصب کنم . قبل از نصب هم مودم به پیسی وصل نباشه

HASHEM289
09-04-2010, 01:36
این مشکل فقط یه راه حل داره اونم تعویض ویندوز
و برای بقیه کارا مو به مو کاری که آقا ARIA تو پست 9 گفت رو انجام بدین اشتباه کنید دوباره باید ویندوز عوض کنید