PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست دفتر تلفن

Armagedon
08-12-2009, 22:06
سلام دوستان.
چند وقته دنبال یه دفتر تلفن کامل می گردم ولی هیچی پیدا نمیکنم.
دفتر تلفنی که دنبالشم باید این خصوصیاتو داشته باشه :
متن (نام) فارسی رو ساپورت کنه(اگه برنامه فارسی باشه که چه بهتر)
تقویم داشته باشه(شمسی باشه چه بهتر)
reminder داشته باشه.
خوشگل هم باشه.از این نرم افزارا نباشه که جدول بانک اطلاعاتیشو تو برنامه چپونده باشن.
دفتر تلفن هم باشه دیگه........
امکان یادداشت هم اگه داشت عیبی نداره.

ممنون از کمکتون........

kourosh_sos
08-12-2009, 23:25
خب از Address Book خود ویندوز استفاده کن برنامه کاملی هستش

Armagedon
09-12-2009, 04:38
ریمایندر و تقویم شمسی نداره.بک آپ هم نداره.خود کانتکتارو باید کپی کرد.خوشگل هم نیست.

farshidshd
09-12-2009, 10:38
من دارم یه برنامه دفتر تلفن مینویسم

تقریبا کامله
اگه بخوای میتونم واست بفرستم

امنیت بسیار بالایی براش تدارک دیدم

***Spring***
09-12-2009, 11:55
سلام ...

تقويم فارسي نگارستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

RGS-CardMaster یک دفترچه تلفن کامل!/تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نرم افزار دریچه - کاملترین دستیار دسکتاپ و تقویم رومیزی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نرم افزار عالی و کاربردی و حرفه ای منشی یار پارس ( کرک شده ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سيستم مديريت و اطلاعات دفتر تلفن نسخه 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

Armagedon
09-12-2009, 18:32
سلام.
farshidshd عزیز ممنون میشم اگه نتیجۀ زحمتاتو در اختیارم بذاری.
spring جان از کمکت ممنونم.ولی راستش نگارستان دانلود نمیشد و بقیه هم حجمشون طوری بود که با این اینترنت نفتی نمیشد دانلود کرد.
بازم ممنون.

***Spring***
09-12-2009, 23:34
سلام.
farshidshd عزیز ممنون میشم اگه نتیجۀ زحمتاتو در اختیارم بذاری.
spring جان از کمکت ممنونم.ولی راستش نگارستان دانلود نمیشد و بقیه هم حجمشون طوری بود که با این اینترنت نفتی نمیشد دانلود کرد.
بازم ممنون.

سلام ...

خواهش میکنم Armagedon جان ... هر تاپیکی که لینک دانلود اون مشکل داره یا حذف شده ، توی همون تاپیک پست بزنید و اعلام بفرمایید ، تا بقیه دوستان در اولین فرصت لینک دانلود جدید رو معرفی کنند ... موفق باشید ...

.

Armagedon
10-12-2009, 17:20
به روی چشششششششششششششششششم