PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه سوال خيلي سخت از فوتوشاپ كاراي حرفه اي عزيز!!!

Man Hunter
21-03-2006, 20:42
سلام اساتيد محترم فوتو شاپ.

آقا يه چيز سخت براتون دارم.يه چيزي مثل عكس اون كوسه كه همه تا يه مدت ميگفتن واقعي(حتي الانشم

بازم توش شك :ohno: :happy: ).با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يه سر بزنبن و ببينين داستان چيه.من خودم هم به واقعيت امر مشكوكم...ولي.....!!! :ohno: :ohno:

ضرر نميكنين...آخرش اين كه يه خبر خوندين :tongue:

يا حق. ;)

((شهريار)) ;)

Soso
21-03-2006, 21:06
این معلومه که کار فوتوشاپ هست ! اگر به زاویه تابش نور در دستی که به نظر پایین اومده و در قسمت زیر دست نگاه کنید یکم روشنایی میبینید (بازو ) که ناشی از این هست که دست رو برداشته اند و بدین صورت دوباره گذاشته اند زیرا که موقعی که دست کسی به طرف پایین باشه نور خورشید نمیتونه به زیر دست بتابه اما موقعی که دست در هوا معلق به طرف آسمان هست بازوان زیرشون روشن میشه در نتیجه ی بازتاب نور ! پس این عکس کاملا fake هست !
امیدوارم که درست و کامل توضیح داده باشم ! ( امیدوارم که شما هم من رو بخاطر جمله سازیم ببخشید )

Yizi
21-03-2006, 21:26
به نظر منم كار فتوشاپه!
- تابش نور غير طبيعيه
- هر دو عكس از يك زاويه گرفته شدن و يكي هستن و فقط مجسمه رو تغيير دادن!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

princes
21-03-2006, 22:35
سلام!!!!!!!

بله! اين خبر رو من دادم! بله! حقيقت دارد! مي توانيد به صاحب سايت ايميل بزنيد! در ضمن آقا شهريار سوال رو از خودم مي كرديد! نه از اين فتوشاپ كار هاي عزيز!!!!

shahnameh
22-03-2006, 00:14
كار فتوشاپه

Man Hunter
22-03-2006, 00:26
سلام!!!!!!!

بله! اين خبر رو من دادم! بله! حقيقت دارد! مي توانيد به صاحب سايت ايميل بزنيد! در ضمن آقا شهريار سوال رو از خودم مي كرديد! نه از اين فتوشاپ كار هاي عزيز!!!!

غلط كردم بابا...چرا ميزني؟؟؟؟؟ :sad: :sad: :sad: :sad:

Soso
22-03-2006, 05:52
دوست عزیز دروغ 13 هستش و این عکس کاملا تقلبی و ساخته شده میباشد !

Elfin-D
27-03-2006, 03:53
اينا دورغه و كار فتوشاپ
پارسال روزنامه شرق تو اخرين شماره سالش يك عكس از برج ميلاد گداشته بود كه كج شده بود!
ولي اخرش معلوم سد كه دورغ13 هست