PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از كجا مي تونم Microsoft Visual Studio, Basic, C, C++ رو دانلود كنم؟

*NashenaS*
21-03-2006, 18:32
دوستان سلام...
من راستش جديدا به برنامه نويسي علاقه مند شدم ... (مجبورا) :blink: :laughing:
و مي خام شروع كنم... خوب؟
حالا اولا به من بگين كه فرق بين Visual basic و Visual Studio چيه؟ و كدومش بهتره...
2 اينكه به من توصيه شده كه C++ رو شروع كنم ايا اين درسته يا از C شروع كنم بهتره؟
اخرين سوالم اين كه هر كدوم رو كه پيشنهاد مي كنين لطف كنين يه لينك دانلود ازش بهم بدين كه كل ثواب رو برده باشين ديگه...
ممنونتون مي شم...
يا حق :)

*NashenaS*
22-03-2006, 05:07
اقا لطفا كمك كنين.... نياز دارم به خدا... :blush:
بايد يه دونه تاپيك فوووووووووريييييييييييي مثل بعضي دوستان مي زدم فكر كنم... :laughing:
تورو خدا لطف كنين... :tongue:

mehdi_bjt
24-03-2006, 16:49
سلام
اول C بعد C++ . شايد اصلا لازم نباشه C++ هم ياد بگيري چون C يك زبان كامله و هيچ نقصي نداره .
C++ براي پروژه هاي بزرگ اغلب استفاده ميشه . من 8 سال فقط C كار ميكنم . فعلا نيازي به يادگيري C++ ندارم
البته اگه مي خواي تحت ويندوز و با MFC بر نامه نويسي كني بايد C++ هم ياد بگيري.
Visual Studio يك پكيج كامل از شركت Microsoft كه همه ابزار برنامه نويسي براي ويندوز رو داره . شما مي تونيد
از Visual C++ يا Visual Basic اين بسته استفاده كنيد . هر وقت اين بسته نرم افزاري رو گرفتي بقيه كار هاي لازم
رو مي تونم بهت كمك كنم. :cool:
اين بسته هم بايد بخري . هيچ جا نمي توني دانلود كني.

*NashenaS*
24-03-2006, 17:04
مهدي عزيزم سلام...

ممنون از اينكه جوابم و دادي... :)

راستش من پرسيدم و جواب اينطوري گرفتم كه: براي برنامه نويسي در سطح شركت هاي بزرگ (يا كلا شركت هاي الكترونيكي) به C++ نياز هست.. ايا اين رو تاييد مي كني يا تكذيب..؟

بعد اينكه اگه من وقت بزارم C رو ياد بگيرم بعد باز بايد بشينم C++ ياد بگيرم يا C++ به صورت extension براي C هستش؟

در اخر اينكه هيچ لينكي سراغ نداري كه بشه ازش اين محصولات Microsoft Visual Studio رو دانلود كرد؟

ممنونم داداشي.

R e Z a
25-03-2006, 01:18
داریم خوبشم داریم . :)

Microsoft Visual Studio 2005 Professional -DVD edition

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یا

یا

Download Links:
visual studio without msdn

visual studio with msdn

visual studio msdn only

Downloads when it is hot...

mehdi_bjt
29-03-2006, 06:50
سلام
گفتم هر جايي سي ++ لازم نيست . اصلا خيلي جا ها لازم نيست . در ضمن دي وي دي رو بخري راحت تري
تا اين كه دانلود كني . قيمتش 3500 تومنه .

R e Z a
29-03-2006, 08:37
دي وي دي تو انگليس نزديك به 600 يورو و تو كانادا هم 1500 دلار . حالا تكليف ما چيه مهدي جان ؟؟ دانلود يا خريدن
تا اون جايي كه من يادمه سي ديش تو تهران 10 هزار تومن بود .نه 3500
:)

عسل2006
06-04-2006, 13:42
سلام
اولا كه برنامه سي با سي++ زياد فرقي ندارد ولي به نظر من سي++ پيشرفته تر هست!!!
ولي براي شروع برنامه نويسي فكر كنم كه از پاسكال شروع كني بهتره چون سطح بالا هست!
دوم اينكه پكيج ويژوال استاديو شامل چندين برنامه از جمله ويژوال سي و بيسيك هست!
فكر ميكنم كه اگر يك سيدي ويژوال استاديو بگيري خيلي برنامه ها در ان هست كه به كارت ميايند در ضمن قيمت كمي هم داره حدود دو هزار تومان!

iranian_genius
23-02-2011, 01:10
داریم خوبشم داریم . :)

Microsoft Visual Studio 2005 Professional -DVD edition

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا

Download Links:
visual studio without msdn

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدvisual studio with msdn

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدvisual studio msdn only

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدDownloads when it is hot...

حاجی دمت گرم. این پسورد میخواد که ؟؟ موقع دانلود . دانلود منجر از سایت excition یوزر و پسورد میخواد. ؟؟ چی بزنم؟

_H2_
23-02-2011, 01:29
سلام
در صورت تمایل میتوانید نسخه Express محصولات مایکروسافت را به طور رایگان و قانونی از خود سایت مایکروسافت دانلود کنید:

((( ضمناً برایم خیلی عجیب بود که دوستان C را با ++C مقایسه میکنند !!! )))

iranian_genius
23-02-2011, 16:36
سلام
در صورت تمایل میتوانید نسخه Express محصولات مایکروسافت را به طور رایگان و قانونی از خود سایت مایکروسافت دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید((( ضمناً برایم خیلی عجیب بود که دوستان C را با ++C مقایسه میکنند !!! )))

من فقط نسخه professional ya team system از ویژوال 2005 لازم دارم. .. express خیلی محدوده ..

لطفا دوستان همتی کنند اگه لینکی به خصوص اگه ftp باشه بزارن ممنون میشم

!Plus
23-02-2011, 18:48
لطفا دوستان همتی کنند اگه لینکی به خصوص اگه ftp باشه بزارن ممنون میشم
فكر نميكنم بشه رو ftp پيداش كرد...!؟! ( سرويس دهنده هاي ftp معمولاً سايت هاي معتبري هستند... و نرم افزار هاي كرك شده رو سرورشون قرار نميدن...!؟! بايد تو سايت هاي وارز دنبالش بگرديد...!؟! :13: )

ولي مي تونيد فايل تورنت اش رو سرچ كنيد... حتماً پيدا ميشه...!؟! سرعت دانلودش هم خيلي بالاست...!؟! :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته اين نكته رو هم اضافه كنم كه استفاده از نرم افزار هاي كرك شده اصلاً كار درستي نيست...!؟! :27:

موفق باشيد...!؟! :46:

mohsen0000000000
28-03-2011, 14:57
سلام
((( ضمناً برایم خیلی عجیب بود که دوستان C را با ++C مقایسه میکنند !!! )))

ميشه بگي منظورت چيه؟چرا نبايد مقايسه كرد؟

_H2_
15-04-2011, 19:19
سلام

ميشه بگي منظورت چيه؟چرا نبايد مقايسه كرد؟

اگر درست یادم باشد، زبان C اولیه توسط موسسه Bell در دهه 70 تولید شد و برخلاف تصور عموم چندان زبان قدرتمندی نبود و نیست!
ولی در دهه 80 با مطرح شدن و قوی شدن تئوری برنامه نویسی شی گرا نسخه ++C تولید شد و اصلی ترین تفاوت ++C با C همین تفاوت در پشتیبانی تفکر برنامه نویسی شی گرایی است و پشتیبانی از مصادیق آن است.
(Inheritance,Polymorphism,Object,Encapsulation,Vir tual و...)
و کمی بسیار کاربردی دیگر.

تمام زبانهایی هم که بعداً با الگوبرداری از روی آن تولید شدند این مفاهیم را پیاده سازی کردند.

(((
در حال حاضر فقط در میکروپروسسورها که توان محاسبات بسیار کمی دارند (مثلا پردازنده 5Mhz با حافظه 128Byte و...) از زبان های مشابه سینتکس C اولیه استفاده میشود.
)))

در حال حاضر و بعد از گذشت دو دهه تصور کاربر برای زبانی که شی مفاهیم و مصادیق OOP را پشتیبانی نمیکند مشکل است.

در مقابل ++C بسیار زبان جذاب و پرکاربردی است و انشعاب های لینوکسی و ویندوزی و... مختلف آن همچنان پایه کاری بیشتر شرکت های نرم افزاری است.

در کل منظورم ان بود که C و ++C در دو کفه ترازو قابل قیاس نیستند و باید در زمان و مکان خوشان بررسی شوند.

(((
البته نباید نادیده گرفت که در صحبت عادی و معمول شاید خیلی پیش بیاید که فردی ++VC یا حتی VC++.Net کار کند و اگر از او بپرسید با چه زبانی برنامه مینویسید، جواب دهد C
این مورد یک نوع خلاصه سازی گفتاری است و ربطی به مورد مقایسه من ندارد.
وقتی کسی میگویید با C برنامه مینویسم یا مینویسیم و... باید بپرسید چه نسخه و نگارش و ..
)))

موفق باشید.

Dolphin 7
21-04-2011, 17:03
لینک اینو اگه دارین بدین بی زحمت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Visual Basic 6
البته برنامش سالم و کامل باشه لینکشم مستقیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه قابلیت
Resume
هم داشته باشه که چه بهتر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خودم یکی دارم ولی بعضی وختا ارور می ده تازه یه چیزاییشم واسه اینکه کم حجم شه حذف کردن , اینی که می ذارین این جوری نباشه بی زحمت , البته اگه بذارین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

habill
26-04-2011, 12:21
بذارید یک توضیح کلی بدم:
از یک نگاه زبانهای برنامه نویسی دو دسته هستند:
الف) زبانهای ساخت یافته
ب) زبانهای شی گرا
کلا متدولوژی این زبانها کاملا با هم متفاوت هستند
در زبانهای ساخت یافته با مفاهیم مثل روال و تابع و زیر روال و ... مواجه هستیم اما او زبانهای شی گرا علاوه بر این مفاهیم با موضوعاتی مثل کلاس، متد، خواص، پلی مورفیسم(چندشکلی)، و هردیتی( وراثت) و ... مواجهیم.
در واقع برنامه نویسی شی گرا که OOP هم گفته میشه، یک راه حل برای خروج از مفاهیم انتزاعی و شبیه سازی دنیای واقعی است. اولش درک این مسئله یه کم سخته اما وقتی باهاش درگیر بشی میبینی بهترین راه حله...
زبانی مثل سی یک زبان ساخت یافته است. اما زبانی مثل جاوا، سی ++ یک زبان شی گراست.فراموش نکنیم که اصول برنامه نویسی همه جا یکی هستن، مثلا همه زبانها با متغیر ها سروکار دارند، در همه آنها ساختارهای تصمیم گیری و حلقه های تکرار و ... وجود دارد اما در جزییات و دستورات(سین تکس ها) متفاوت هستند. مثلا :
دستور خروجی یک عبارت در سي:
همين دستور در سی ++
cout<<"This is a good program"
و همین دستور در ویژوال سی ++
MessageBox("this is a good program")
و ىر #C
MessageBox.Show("This is a Good Program")
هست.