PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمايي براي استفاده از دو فايل isoجهت پسورد ادمين ويندوز

red ros
21-03-2006, 16:54
سلام دوستان عزیز و اساتید محترم
می دانم قبلا تاپیک بر داتن پسورد ویندوز وجود داشته ولی هر کسی اومد حرفی زد و رفت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و من هم قصد تکرار ندارم عرض شود من دو تا فایل ایمیج از همان تاپیک دانلود کردم و سی دی وهم فلاپی وبوت ایبل با انها ساختم
هر چهار مرحله راتا تغییر کامل پسورد ادمین می روم ولی در زمان لاگینگ شدن یا پسوردی که تازه دادم کار نمی کند ویا اصلا پسورد قدیمی هم کار نمی کند نمی دانم اشکال کار از کجاست
1-
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک بالایی برای بوت با سی دی بکار بردم
2-
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو شماره 2 را برای بوت با فلاپی بکار بردم
در ضمن اضافه می کنم سیستم من ویندوز مدیا سنتر است وهمچنین از
norton internet securety و spy sweeper
استفاده میکنم به نظر شما مشکل از اسپای نیست که بعد از ثبت تغییرات اونا را پاک می کنه؟؟؟؟

red ros
22-03-2006, 13:51
من همچنان منتظر هستم در ضمن داريو هاي من FAT 32 مي باشد.
cry,cry, cry, cry.............................

red ros
23-03-2006, 17:20
مديران محترم
ما ز يا ران چشم ياري داشتيم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

infinity
26-03-2006, 07:00
سلام.
من خودم از اين برنامه ها استفاده كردم. در اين برنامه ها تغيير دادن پسورد خوب كار نمي كنه. اما مي توني خيلي خوب پسورد رو پاك كني و بعد در خود ويندوز پسورد جديد رو بذاري. براي پاك كردن پسورد در اون جايي كه بايد پسورد جديدو وارد كني ستاره (*) رو وارد کن.
موفق باشی.