PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك برنامه قوي ريكاوري براي برگرداندن فايل ناشناخته و فرمت RAW

gog2000
07-12-2009, 17:41
من بعد از برگرداندن بك اپ ويندوز ويستا در لپ تاب با اين مشكل مواجه شدم و يك درايو را با فرمت raw نشون ميده و باز نميكنه و ميگه بايد فرمت بشه و از اين نرم افزار

data recovery wizard

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هم استفاده كردم ولي بر خلاف تبليغات فراواني كه در سايتش كرده بود به هيچ دردي نخورد فقط اسم فايلها را مي اورد و وقتي روشون كليك مي كردم خراب بودن و باز نمي شدن شنيدم با پارتيشن مجيك هم ميشه فايلها را برگردوند چگونه فايلها را برگردونم يعني همه فايلها ر ا سالم بر مي گردونه ؟؟؟؟؟
از محيط داس اجرا ميشه؟؟؟؟

اكثر برنامه هاي ريكاوري الكي هستند و فقط نام فايلهاي حذف شده را مي اوردند در حالي كه فايل خراب است و باز نميشن حلا من با كدوم ريكاوري فايلهامو بر گردونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حتما بايد قبلش اون پارتيشن را فرمت كنم؟؟؟؟

لطفا دوستان هر روشي بلدن بگن
ممنون

gog2000
07-12-2009, 17:44
من تعدادی از فایلهامو ت وسط یک نرم افزار برگردونم ولی فایلهای اجرائی که بلکل خرابند فایلهای صوتی و تصاویر نیز ناقصند

من میخام به طور کامل و بدون نقص برگردونه

Pami
07-12-2009, 18:04
من میخام به طور کامل و بدون نقص برگردونه

همیشه امکان ریکاور کردن 100 درصد صحیح امکان نداره ، مثلا ممکنه یک فایلی بین سکتور 200 تا 500 هارد شما بوده باشه که پاک شده و آدرس دسترسی بهش موجود نیست ،فایلی که Delete میشه اینطوری میشه ، آدرس دسترسی بهش پاک میشه نه محتوا ، به همین دلیل هست که برنامه های ریکاوری میتونن محتوای فایل رو برگردونن
ولی اومدیم و این وسط چند بایت اطلاعات روی مانده های قبلی جایگزین شد ، اون وقت این فایل شما مثل روز اول دست نخورده نیست و فایل خراب محسوب میشه و هیچ کاریش نمیشه کرد

gog2000
07-12-2009, 18:12
همیشه امکان ریکاور کردن 100 درصد صحیح امکان نداره ، مثلا ممکنه یک فایلی بین سکتور 200 تا 500 هارد شما بوده باشه که پاک شده و آدرس دسترسی بهش موجود نیست ،فایلی که Delete میشه اینطوری میشه ، آدرس دسترسی بهش پاک میشه نه محتوا ، به همین دلیل هست که برنامه های ریکاوری میتونن محتوای فایل رو برگردونن
ولی اومدیم و این وسط چند بایت اطلاعات روی مانده های قبلی جایگزین شد ، اون وقت این فایل شما مثل روز اول دست نخورده نیست و فایل خراب محسوب میشه و هیچ کاریش نمیشه کرد

من روی این درایو چون اصلا بازش نمیکرد نه فایلی کپی و هیچ کار دیگری کردم که اون محل جدول فایلها بهم بخوره فقط مجبورا برای بازگردانی اطلاعات برای اینکه نرم افزارهای ریکاوری این درایو را بشناسه یک کیوک فرمت کردم و بعد ان بدون کوچکترین دستکاری به همان صورت خالی رهاش کردم یعنی بازم امکان این هست که بعضی فایلها را نداره برام این برناه ها و فایلها اجراییم خیلی مهمه که اسم فایلها رو میاره و اندازشم درسته ولی فایل خرابه و باز نمیشه اگه بتونم اونا رو باز گردونم حیلی خوب میشه

راستی در کل از داس بهتر میشه فایلها رو برگردوند یا خود ویستا

در مورد پارتیشن مجیک کسی اطلاعاتی نداره

آنتی
08-12-2009, 12:38
سلام
بهترین راه اینه که هارد رو سیستم دیگه وصل کنید و از طریق برنامه های ریکاوری برگردونید
پیشنهاد من اول get data back و بعد handy recovery 4است
موفق باشید

masood hashemy
08-12-2009, 13:32
اینجا رو ببین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

gog2000
10-12-2009, 12:46
GetDataBack

با

GetData Recover My Files

فرق داره؟؟؟؟ کدوم قوی تره؟؟؟؟

آنتی
10-12-2009, 13:52
بازم سلام
GetDataBack for FAT NTFS v4.00
اسم دقیق نرم افزار پیشنهادیه که به نظر میرسه قویترین نرم افزار ریکاوریه باGetData Recover My Filesفرق داره

محمد حسن بیگی
28-12-2009, 17:32
دوست از از برنامه Ontrack EasyRecovery Professional 6.10.07 استفاده کن من با این برنامه تقریبا تمام فایلهامو بدون هیچ گونه خرابی برگردوندم
اگه اینطوری که شما میگین هیچ فایلی رو تو این درایو نریخته باشین به احتمال 99% سالم برمیگردونه من خودم فقط از این برنامه استفاده میکنم
با این برنامه من تونستم یه پارتیشن 24 گیگی رو که وقتی داشتم ویندوز نصب میکردم واشتباهی درایور نصب رو انتخاب کردم و فرمت شد به طور کامل برگردوندم فایلهایی که حجم اونا از 100 کیلوبایت بود تا 2 گیگ
هر وقت هم اطلاعاتی رو پاک میکنم و یا به طور ناخواسته پاک میشه با این برنامه برمیگردونم
خود من و کسایی که این برنامه رو بهشون معرفی کردم راضی هستن
امیدوارم شما هم راضی باشین
ببخشید که این همه توضیح دادم
این برنامه رو میتونی تو مجموعه LORD پیدا کنی

p30worldtizhosh
28-12-2009, 18:30
دوست از از برنامه Ontrack EasyRecovery Professional 6.10.07 استفاده کن من با این برنامه تقریبا تمام فایلهامو بدون هیچ گونه خرابی برگردوندم
اگه اینطوری که شما میگین هیچ فایلی رو تو این درایو نریخته باشین به احتمال 99% سالم برمیگردونه من خودم فقط از این برنامه استفاده میکنم
با این برنامه من تونستم یه پارتیشن 24 گیگی رو که وقتی داشتم ویندوز نصب میکردم واشتباهی درایور نصب رو انتخاب کردم و فرمت شد به طور کامل برگردوندم فایلهایی که حجم اونا از 100 کیلوبایت بود تا 2 گیگ
هر وقت هم اطلاعاتی رو پاک میکنم و یا به طور ناخواسته پاک میشه با این برنامه برمیگردونم
خود من و کسایی که این برنامه رو بهشون معرفی کردم راضی هستن
امیدوارم شما هم راضی باشین
ببخشید که این همه توضیح دادم
این برنامه رو میتونی تو مجموعه LORD پیدا کنی

درود
دوست عزیز برای بازیابی فایل های مموری کارت گوشی هم کاربرد داره ؟

trane2sfc
28-12-2009, 19:05
سلام،من همین چند روز پیش با نرم افزار recover my files تونستم 60gb از 100از اطلاعاتم رو سالم بر گردونم،کم پیش میاد که نرم افزاری همه ی فایل ها رو سالم بر گردونه!

new explorer
29-12-2009, 06:46
&

موفق باشید
نتیجه رو هم بگید

hashem65
02-01-2010, 13:39
بهترین برنامه Power.Data.Recovery.4.6 فایل ها رو با ÷وشه بر می گردونه یا اگر ÷ارتشنات خراب شدن از این استفاده کن PTDD Partition Table Doctor 3.5

aidin0018
04-01-2010, 03:29
برنامه handy recovery را امتحان كن
اول اسم فايلها را مياره هر كدوم رو كه خواستي برميگردونه

ESILA
09-01-2010, 13:36
سلام.
من با سی دی بوتیبل partion recovery اطلاعاتمو برگردوندم.

gog2000
26-01-2010, 00:44
من چند از برنامه های معرفی شده در این تایپک را چک کردم ولی فایلها را به صورت پوشه بندی خود نرم افزار و اسم فایلها را نیز به ترتیب با اعداد نشون میده و نه نام اصلی همان فایل و پوشه

من برنامه ای میخام که فایلها و پوشه ها را با همان نام اصلییشان و به همان صورت که پاک شده برگردونه حالا کدوم برنامه این خاصیت را دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟