PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آنتي ويروس يا آنتي اسپاي يا آنتي تروجان

رعد
06-12-2009, 21:28
با سلام خدمت دوستان عزيز

من يه برنامه ميخوام كه ابروي رفته رو اعاده كنه

بنده كاسپرسكي سكوريتي رو روي سيستمم به روز داشتم ونتونتس برنامه جاسوسي golden eye رو كشف كنه:41:

ميخوام يه آنتي ويروس يا آنتي اسپاي يا هر چيزي كه جلوي اين جاسوسي هاي پليد رو بگيره و حداقل براي اينكه دلم خنك بشه بتونه حداقل اين فايل golden eye رو شناسايي و منهدم كنه بهم بدين:21:

چون الان خيلي خيلي خيلي به امنيت سيستمم مشكوكم و تا حداقل يك نرم افزار اين جاسوس لعنتي رو نتونه پاك كنه دلم خنك و آروم نميشه :11:

gap
06-12-2009, 23:06
با سلام خدمت دوستان عزيز

من يه برنامه ميخوام كه ابروي رفته رو اعاده كنه

بنده كاسپرسكي سكوريتي رو روي سيستمم به روز داشتم ونتونتس برنامه جاسوسي golden eye رو كشف كنه:41:

ميخوام يه آنتي ويروس يا آنتي اسپاي يا هر چيزي كه جلوي اين جاسوسي هاي پليد رو بگيره و حداقل براي اينكه دلم خنك بشه بتونه حداقل اين فايل golden eye رو شناسايي و منهدم كنه بهم بدين:21:

چون الان خيلي خيلي خيلي به امنيت سيستمم مشكوكم و تا حداقل يك نرم افزار اين جاسوس لعنتي رو نتونه پاك كنه دلم خنك و آروم نميشه :11:
سلام،
از:
IObit Security 360
یا
SUPERAntiSpyware
هم استفاده کردی؟؟
__
میتونی به اینجا هم یه سری بزنی و تاپیک باز کنی و مشکلت رو بیان کنی تا افرادی که واقعا در این کار تخصص دارند و ممکنه همچین مشکلی براشون پیش اومده بتونن کمکت کنند،:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

رعد
06-12-2009, 23:54
نه تا حالا هيچ برنامه جانبي نداشتم و دلم به اين كاسپرسكي بي خار احمق خوش بود....

ولي بد جوري پا خوردم و كلي حالم گرفته شد از اين نرم افزار جاسوسي

gap
07-12-2009, 00:04
نه تا حالا هيچ برنامه جانبي نداشتم و دلم به اين كاسپرسكي بي خار احمق خوش بود....

ولي بد جوري پا خوردم و كلي حالم گرفته شد از اين نرم افزار جاسوسي
بسیار خب،
پس میتونی اینا رو امتحان کنی:
IObit Security 360 :

SUPERAntiSpyware:

در ضمن باز هم میگم،بهتره مشکلتو در اینجا مطرح کنی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]موفق باشی:11:

رعد
07-12-2009, 00:33
ممنون از راهنماييتون
اونجا هم مطرح كردم