PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ نظرسنجی ] بهترین نقد بر بازی CoD: Modern Warfare 2 از نظر شما؟

Sam Fisher 11
05-12-2009, 18:49
سلام
خوب نظرسنجی رو آغاز میکنیم...

پروفایل و نقد شرکت کننده ها به ترتیب ارسال نقد:

محمد رضا حیدری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Masoud King ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

layken ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahpesar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali_ranger22 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Bs_panzer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nathan mckane ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

CATALONIA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

انتخاب چندگانه فعاله! یعنی میتونید در صورت تمایل به چند نقد منتخب رای بدید. اگر در پایان چند کاربر با هم برابر شدن برای منتخب ها یه نظرسنجی دیگه میذارم که در اون فقط باید به یک نقد رای بدید.

نظرسنجی از امروز 14 آذر شروع و تا 7 روزادامه خواهد داشت.

در صورت لزوم تمدید این مدت از قبل اعلام خواهم کرد...

nathan mckane
06-12-2009, 17:45
No offence من فکر می کردم حداقل جزو 4 تای اول باشم از نظر کیفیت نقد ولی مث اینکه معیارهای دیگه ای مدنظر کاربرانه این وبسایته !!! :31:قصد جسارت ندارم ولی به طور مثال خداییش یه نگاه به نقد من بندازین و با کاربر CATALONIA مقایسه کنین . ایشون الان اوله و من تقریبا اخر . البته ما بخیل نیستیم . مبارکشون باشه :11:

Bs_panzer
06-12-2009, 20:42
چون تو ایران به مولتی پلیر اهمیت نمی دن منم انتظاری ندارم که رای بیارم :دی

Masoud King
06-12-2009, 21:44
سلام!
اول از همه ممنون از حسین جاان که این مسابقه رو را انداخت!

دوستان اینطوری که شما هم میگین نیست!
اصل قضیه این هستش که بقیه هم دست به کیورد بشن و یه چیزی بنویسن!
در حقیقت همه برنده هستیم چون با هر بار نوشتن خیلی چیزا آدم یاد میگیره که مهم این هستش!

حالا این جایزه و مسابقه هم برای رغبت بیشتر هستش وگرنه چیزی از ارزش های نقد کسی کم یا زیاد نمیکنه!

Bs_panzer
06-12-2009, 21:49
سلام!
اول از همه ممنون از حسین جاان که این مسابقه رو را انداخت!

دوستان اینطوری که شما هم میگین نیست!
اصل قضیه این هستش که بقیه هم دست به کیورد بشن و یه چیزی بنویسن!
در حقیقت همه برنده هستیم چون با هر بار نوشتن خیلی چیزا آدم یاد میگیره که مهم این هستش!

حالا این جایزه و مسابقه هم برای رغبت بیشتر هستش وگرنه چیزی از ارزش های نقد کسی کم یا زیاد نمیکنه!

حق با شماست
به نظر من نقد شما از همه بهتر بود یعنی موقع خوندن احساس می کردم دارم مجله می خونم :10::46:

nathan mckane
06-12-2009, 22:17
چون تو ایران به مولتی پلیر اهمیت نمی دن منم انتظاری ندارم که رای بیارم :دی

میشه بگی دقیقا منظورت چیه ؟ اخه اتفاقا این بازی از خیلی بازیهای اختصاصی هم بیشتر طرفدار دا:31:ره .

Bs_panzer
06-12-2009, 22:32
میشه بگی دقیقا منظورت چیه ؟ اخه اتفاقا این بازی از خیلی بازیهای اختصاصی هم بیشتر طرفدار دا:31:ره .

منظورم MULTIPLAYER ONLINE بود ! نه بازیه تک نفره

Turok-71
06-12-2009, 22:33
:27:
منظور رفیقمون بخش آنلاینه نه مولتی پلتفرم یا انحصاری بودن یه بازی...

nathan mckane
06-12-2009, 22:38
:27:
منظور رفیقمون بخش آنلاینه نه مولتی پلتفرم یا انحصاری بودن یه بازی...

اخ اصلا حواسم نبود عجب سوتی دادم !!! :31: پلیر رو ندیدم

CATALONIA
06-12-2009, 23:42
من افتخار می کنم که با دوستای گل p30 world دارم رقابت می کنم
و هر کس چه اول بشه چه آخر بشه باید این حس رقابت رو گسترش بده
و من خوشحالم که همچین فضایی به وجود اومده
و از حسین عزیز تشکر میکنم 

Layken
07-12-2009, 00:20
عجب شور شوقی دارم من ...رقابت داره لحظه به لحظه حساس میشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AhmadReza.
07-12-2009, 13:55
من که به catalonia رای دادم...:40:

HoJJaT_07
07-12-2009, 13:59
من به چند نفر رای دادم ایراد که ندارد؟

smallfrank
07-12-2009, 14:15
چه رقابت نزدیکی:

Masoud King : 27

CATALONIA : 28

CATALONIA
07-12-2009, 15:31
حسین جان اگه تونستی یه عکس از تی شرت که گفتی رو بزاری

Masoud King
07-12-2009, 15:49
حسین جان اگه تونستی میشه یه عکس از تی شرت که گفتی رو بزاری
بابا سر کاریه : دی

چه رقابت نزدیکی:

Masoud King : 27

CATALONIA : 28
من رفتم سر کلاس اومدم 6 تا عقب افتادم! آقا دستایی تو کاره :دی :دی

من به چند نفر رای دادم ایراد که ندارد؟
نه حجت جان شما راحت باش :46:

underworld
07-12-2009, 16:06
بچه ها چرا 2تا تاپیک نظر سنجی توی تالار هست؟!!
هر دوتا رو sam fisher ساخته!

CATALONIA
07-12-2009, 16:08
بچه ها چرا 2تا تاپیک نظر سنجی توی تالار هست؟!!
هر دوتا رو sam fisher ساخته!

فقط همین یکی هست 

اون یکی بسته هست و فقط نقد ها او نجا قرار داره 

Layken
07-12-2009, 18:20
توجه توجه

من از همین حالا بگم اگه برنده نشدم بدونید که تقلب شده ....
رای ها عوض شده همه طرفدارام بریزید تو خیابون ها....من مجوز دادم. :31:

nathan mckane
07-12-2009, 21:19
کاربر ِCATALONIA تو رای جمع کردن خیلی حرفه ای هستش . ایول خیلی کلکی :31:
اقا از دفعه ی بعد من همینجوری یه چیز الکی می نویسم بعدش یه راست میرم واسه لابی کردن :31:و مخ زنی کابرای ذیگه !!!

satttanism
07-12-2009, 22:28
آقا من اومدم افشاگری کنم:دی
این انتخابات از پایه پر از تقلب هست
به خود من پیشنهاد میلیونی دادن بیام به آقای <BEEP> ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رای بدم
تازه من سراغ دارم طرف کلی یار جم کرده بیان بهش رای بدن
بهشونم وعده داده همشون رو همکار و مدیر کنه (البته پیشنهادات بیشرمانه هم داده:دی)
فقط این آقا داره از پست و مقامش سوء استفاده میکنه (البته من نمیگم طرف همکار همین انجمنم هست تا ببینم خودش خجالت میکشه یا نه :دی)
تازه من خودمم نقد فرستادم واسه مسابقه ولی رد صلاحیت شدم :دی
از ما گفتن بود دیگه
گرچه میدونم فردا سر از کهریزک در میارم ولی من هیچ وقت وافعیت رو پنهان نمیکنم:دی

ali_ranger22
07-12-2009, 23:05
واقعا نظرات رو می خونم خندم می گیره بعلاوه اینکه خیلی خوب میدونم تو ذهن خیلیا چی می گذره ولی جلوی خودشونو برای نوشتن نظرشون رو گرفتن
ماها خیلی باحالیم
میگیم رقابت سالم داریم اما خنجر رو از رو بستیم
میگیم با هم رفیقیم اما زیر آب همو می زنیم
می گیم تی شرت مهم نیست مهم اینه که چیزی بنویسیم
اما تحمل شکست رو نداریم
درونمون یه حس وجود داره که بهمون میگه باید به هر قیمتی من بقیه رو شکست بدم
بی خیال باشید رفقا ، اگه سرنوشت یه کشور وسط بود ارزش خیلی چیزا رو داشت اما یه تی شرت حتی ارزش تیکه انداختن به هم رو هم نداره

Pami
08-12-2009, 01:25
من تقریبا نقد ها رو خوندم ( بعضی ها رو کامل نخوندم چون به یکدیگر شباهت داشت )
دو انتقاد از Sam Fisher 10 حسین عزیز ، اول اینکه نظرسنجی نباید Multi باشه چون شما یک تی شرت میخواهید کادو بدید ، پس فقط رای ها باید بر مبنای انتخاب یک نفر باشه ، اینطوری نظمی در انتخاب نیست
دوم اینکه تاپیک نقد ها رو حسین با پست و ویرایش خودت زدی که تشکر ها از خودت بشه !!؟

من به ali_ranger22 رای دادم ، گرچه بقیه هم خوب نوشته بودند ولی Review و نقد علی کامل تر و جمع و جور تر بود

پ.ن : یک سوال حسین جان ، اگه تی شرت رو برای برنده فرستادید و تنگ بود چکار میکنید ؟

mahpesar
08-12-2009, 05:12
واقعا نظرات رو می خونم خندم می گیره بعلاوه اینکه خیلی خوب میدونم تو ذهن خیلیا چی می گذره ولی جلوی خودشونو برای نوشتن نظرشون رو گرفتن
ماها خیلی باحالیم
میگیم رقابت سالم داریم اما خنجر رو از رو بستیم
میگیم با هم رفیقیم اما زیر آب همو می زنیم
اما تحمل شکست رو نداریم
بی خیال باشید رفقا ، اگه سرنوشت یه کشور وسط بود ارزش خیلی چیزا رو داشت اما یه تی شرت حتی ارزش تیکه انداختن به هم رو هم نداره

دوست عزیز اگه منظورت شرکت کنندگان که نظر ندادند

جز من شخص دیگه ای نیست.......بله شاید دوست نداشتم نظر بدم....

چون سیستم مسابقه اطلاع نداشتم و میدونستم شاید نظری نمیدادم...

مثل دیگران برای این یار کشی نکردم.......و خواستم محکی زده باشم که به نظر خودم پیروز بیرون اومدم...

فکر میکردم جمع دوستانه هست برای احترام به مدیران یک نقد قرار دادم ...

برای منم شاید بخاطر یک تیشرت مسابقه دادن اهمیت نداره

ولی فکر نمیکردم در پایان به مسابقه مسخره کردن افراد تبدیل بشه

بهتره قبل از اینکه حرف بزنیم یک کم حرفمون رو مزه مزه کنیم ....

تا با آبروی کاربران سایت بازی نشه.....البته اگه ارزش بذاریم..........

در پایان نظر شما رو تعیید میکنم من خودم اشتباه کردم که وارد این

بچه بازی ها شدم....

779
08-12-2009, 10:05
چه رقابت جالبیه!
هرچند که اینطور که من دیدم فقط تویه این بین حدود 3 یا 4 نفر همیشگی نقد میدن!:31:
بقیه همه به خاطر T-Shirt اومده بودن :31:
از منتقد هایه قدیمی هم که فقط علی و مسعود جان بودند:41:
ولی اگه برا هر بازی همچین کاری رو حسین جان بکنه انجمن رونق میابه : دی و البته حسین جانم برشکست میشه:31:

S A A M
08-12-2009, 10:19
واقعا جای تاسف داره که برای یک تی شرت که 5 هزار تومن خرجشه !(من پسر خالم کمپانی تی شرته باور کنید 5 هزارتومن خرج درست کردن اینجور تی شرت ها که یه مارک Modern Warfare 2 روش بزنه نمیشه!) به نظر من همه اونایی که زحمت کشیدند و این نقد های بسیار خوب را نوشتند لایق گرفتن جایزه هستن اگه فقط به نفر اول تعلغ بگیره بقیه فکر میکنن توی نظر سنجی کلکی سوار شده ! من به این 4 نفر رای دادم (ali_ranger22 layken Masoud King CATALONIA) البته همونطور که گفتم همه کاربران نقدهای بسیار خوبی نوشتن اما من که نمیتونم بیا و به همه رای بدم. منم با pami_wega عزیز کاملا موافقم که نباید نظرسنجی مولتی میشد!

aghamajid1369
08-12-2009, 11:18
عجب بکش بکشی شده :دی
اینکه بگید فقط علی و مسعود نقد نویس قدیمین پس بقیه واسه تیشرت اومدن یه کم کم لطفی به بقیه هست.
چون اولا سابقه اونا تو فروم بیشتره. و تقریبا همه میشناسنشون به اطلاعات و کاراشون.ولی بقیه ممکن تازه اومده باشن. مسعود و علی که نقد نویس به دنیا نیومدن! از 1 جا شروع کردن. خوب این دوستان هم از اینجا شروع کردن.
به هر حال پیشنهاد میکنم تیشرت رو بدین به من که کسی ناراحت نشه :دی
اگه هم به نظرتون رفتن رای جمع کردن میتونیم 1 نگاه به مسابقه این تصویر مربوط به کدام بازی است بندازیم. جواب هایی رو بچه ها نمیدونستن یا از بقیه میپرسیدن یا توی اینترنت تحقیق میکردن.
یه جورایی تقلب بود ولی کار درستی هم بود.(البته زیاد هم ربطی به این قضیه نداشت :دی جو گیری بود :دی)
نمیگم رای جمع کردن هم کار درستی هست ولی اگه 1 کم رو راست باشیم میبینیم که مسعود و علی دوستای بیشتری دارن. ما ایرانیا هم همیشه تو رودربایستی گیر میکنیم(نه همه) پس اونا هم ناخواستی انگار ما رو ترغیب کردن(حالا من مسعود و علی رو مثال میزنم ناراحت نشید. چون بیشتر باهاشون دوست هستم اینجوری میگم)
پس در کل بیخیال باشید. 1 مسابقه هیچ وقت سالمه سالم نمیتونه باشه.
مثلا مسعود طی sms‏ های مختلف اینجانب را ترغیب و تهدید کرده :دی
در ضمن من رای ندادم و نخواهم داد.
اینا نظرات من بود. انتظار ندارم همه موافق باشن ولی از نظر خودم درسته.

nil2008
08-12-2009, 11:47
بابا بیخیال ... مگه تی شرت ندیده این... اینهمه جاروجنجال نداره ... اصل مطلب نوشتن نقد بازیه، بنظر منم هرکی دست به قلم بشه و وقت بذاره نقد ونظر خودشو بگه در واقع برنده اس گرچه خودم به یکنفر رای دادم ولی بقیه دوستان هم زحمت کشیدن نقد نوشتن وبا اینکارشون انتخاب بازی رو واسه گیمرای عزیز راحت کردن...مهم اینه که همه با هم دوست بوده و هستیم و خواهیم بود ...حتی اگه جایزه یه مرسدس بنزم بود، نباید دوستی ها مون لگد مال بشه ...:10:

Mostafa NBA
08-12-2009, 13:35
الکی الکی تاپیک داره به تشنج کشیده میشه. این بحث ها رو ول کنین. فکر کنم این طور تاپیک ها بهترین تجربه رو به افراد نقد نویس میده چون میتونن سلایق گیمر ها رو تشخیص بدن و متناسب با اون از این بعد نقد بنویسن !

R.P.G
08-12-2009, 14:09
عجب بکش بکشی شده :دی
اینکه بگید فقط علی و مسعود نقد نویس قدیمین پس بقیه واسه تیشرت اومدن یه کم کم لطفی به بقیه هست.
چون اولا سابقه اونا تو فروم بیشتره. و تقریبا همه میشناسنشون به اطلاعات و کاراشون.ولی بقیه ممکن تازه اومده باشن. مسعود و علی که نقد نویس به دنیا نیومدن! از 1 جا شروع کردن. خوب این دوستان هم از اینجا شروع کردن.
به هر حال پیشنهاد میکنم تیشرت رو بدین به من که کسی ناراحت نشه :دی
اگه هم به نظرتون رفتن رای جمع کردن میتونیم 1 نگاه به مسابقه این تصویر مربوط به کدام بازی است بندازیم. جواب هایی رو بچه ها نمیدونستن یا از بقیه میپرسیدن یا توی اینترنت تحقیق میکردن.
یه جورایی تقلب بود ولی کار درستی هم بود.(البته زیاد هم ربطی به این قضیه نداشت :دی جو گیری بود :دی)
نمیگم رای جمع کردن هم کار درستی هست ولی اگه 1 کم رو راست باشیم میبینیم که مسعود و علی دوستای بیشتری دارن. ما ایرانیا هم همیشه تو رودربایستی گیر میکنیم(نه همه) پس اونا هم ناخواستی انگار ما رو ترغیب کردن(حالا من مسعود و علی رو مثال میزنم ناراحت نشید. چون بیشتر باهاشون دوست هستم اینجوری میگم)
پس در کل بیخیال باشید. 1 مسابقه هیچ وقت سالمه سالم نمیتونه باشه.
مثلا مسعود طی sms‏ های مختلف اینجانب را ترغیب و تهدید کرده :دی
در ضمن من رای ندادم و نخواهم داد.
اینا نظرات من بود. انتظار ندارم همه موافق باشن ولی از نظر خودم درسته.
تو چرا خودتو ناراحت میکنی ؟:41::31:
بیا اینجا خودم واست تی شرت میگیرم.:21::27::31:
▬▬▬▬▬▬▬▬
با مجید موافقم کلاً.

P A N Z E R
08-12-2009, 15:08
منو که بن کردن اگر هم برنده شم نمیشم :دی

underworld
08-12-2009, 15:54
من تقریبا نقد ها رو خوندم ( بعضی ها رو کامل نخوندم چون به یکدیگر شباهت داشت )
دو انتقاد از Sam Fisher 10 حسین عزیز ، اول اینکه نظرسنجی نباید Multi باشه چون شما یک تی شرت میخواهید کادو بدید ، پس فقط رای ها باید بر مبنای انتخاب یک نفر باشه ، اینطوری نظمی در انتخاب نیست
دوم اینکه تاپیک نقد ها رو حسین با پست و ویرایش خودت زدی که تشکر ها از خودت بشه !!؟

من به ali_ranger22 رای دادم ، گرچه بقیه هم خوب نوشته بودند ولی Review و نقد علی کامل تر و جمع و جور تر بود

پ.ن : یک سوال حسین جان ، اگه تی شرت رو برای برنده فرستادید و تنگ بود چکار میکنید ؟

اول راجع به اینکه چرا نظرسنجی به صورت multi صورت گرفته..........شما اگه دوست داری میتونی فقط به یکی رای بدی
من خودم به 4تا رای دادم چون واقعا هر4تاشون خوب نوشته بودن و انتخاب کردن کار سختی بود
به هر حال از جانب خودم از sam fisher تشکر میکنم که با این ایده به تاپیک شور و هیجان خاصی دادن
اینکه کسی بخواد بیاد جو رقابت رو خراب کنه به درک و شعور خودش بستگی داره....مگر نه تقصیر اون کسی نیست که قصد داشته یک رقابت سالم رو برگذار کنه
بلاخره رقابت بدون جایزه که مزه نداره....اگه هم قرار باشه که جایزه رو به همه بدن هم بازم بی مزه میشه
نظر من اینه که اگه به نفرات دوم و سوم هم به ترتیب جایزه هرچند کوچکی تعلق بگیره هم خوبه....چون اونها هم بلاخره وقت صرف کردن و زحمتی کشیدن
دوم اینکه اگه پست ها رو خود نقد کننده ها میزاشتن ممکن بود هر چندوقت یکبار بیان و ویرایشش کنن که اینطوری دیگه مسابقه از نظر زمانی ارزشی نداشت

سوم هم اینکه راست میگیا :31: شاید بهتر بود پایان هر نقد دوستان اعلام میکردن که سایز پیراهنشون چنده!! :27:

underworld
08-12-2009, 16:12
خدمت SAAM عزیز
میگم بد نبود شما هم اون نقدی رو که توی اولین پست تاپیک این بازی گذاشته بودین رو برای مسابقه میفرستادین...خودم بهت رای میدادم! :46:

P A N Z E R
08-12-2009, 16:20
بحث رو منحرف نکنین ممکنه به مزاج بعضی از مدیران خوش نیاد و تاپیک سوت شه تراش !؟!!!؟!؟!؟ :13:

Masoud King
08-12-2009, 16:21
اما تحمل شکست رو نداریم
بهتره در مورد چیزایی که نمی دونیم نظر ندیم, اینطوری خیلی بهتره!

حالا من مسعود و علی رو مثال میزنم ناراحت نشید. چون بیشتر باهاشون دوست هستم اینجوری میگم)
من کی با تو دوست بودم؟ :دی :دی :دی
+

بیا اینجا خودم واست تی شرت میگیرم.
من دوتا میخرم واست : دی
+
در کل اصلا درست نیست همچین بحثایی اینجا مطرح بشه!
گر نبدی زین سخن تو حلق را / آتشی آید بسوزد خلق را

همینجا بحث رو تمومش کنیم!
ممنون!

CATALONIA
08-12-2009, 16:59
این پیشنهاد خیلی خوبیه که به نفر دوم و سوم هم یک جایزه بدین اینطوری خیلی بهتر میشه
البته نه یه شلوارک یا جوراب :31: ش و خ ی
من هم میگم که تایپک به جاهای دیگه کشیده نشه
وبچه ها این قدر بحث رو جدی نکن این یه نظر سنجی بیشتر نیست و برای افزایش شور و نشاط توی انجمن قرار داده شده نه دعوا و تنه زدن به بقیه
در کل برو بچ این چیزا رو وله له
خوش باشین

mehdy.z
08-12-2009, 20:58
دوستان یه اخطار کاملا جدی:

شوخی شوخی داره بحث بالا میگیره خواهشا دیگه تیکه نندازید ممکنه دوباره باعث بشه این دوستی های حداقل تازه جوش خورده دوباره دچار بحران بشه!!!

دوستان اگه میخواند نظر بدن بیان کاملا منصفانه نقدها رو نقد کنند(چی گفتم:31:) که هم برای اونهایی که نقد نوشتن خوبه و می تونند اشکالات خودشون رو رفع کنند و هم بقیه هم استفاده ببرند:20:
همگی موفق باشید...

underworld
08-12-2009, 21:31
نقد ها خوب بودن ولی اکثرا غلت املایی داشتن
فکر کنم بعضی دوستان انقدر عجله داشتن که از اول چیزی که خودشون نوشته بودن رو نخوندن!

Sam Fisher 11
08-12-2009, 22:23
اول اینکه نظرسنجی نباید Multi باشه
حالا خوبه اول تاپیک توضیح دادم + میخواستم هر کس حداقل چند رای رو بگیره که دلسرد نشه!

آره چون من عاشق زیاد شدن پستها و تشکرهامم تا باشون پز بدم و حقوقم بیشتر شه:دی

نه خارج از شوخی نقدها که تو تاپیک MW2 هم پست شدن و بچه ها ازشون تشکر کردن اونجا بعلاوه اینکارو واسه نظم بیشتر کردم.

یک سوال حسین جان ، اگه تی شرت رو برای برنده فرستادید و تنگ بود چکار میکنید ؟
میتونن بدن خیاط واسشون چاکش بده یا بزننش به دیفال اتاقشون: دی

از منتقد هایه قدیمی هم که فقط علی و مسعود جان بودند
به نظرم همه ی نقدها خوب بود فقط بعضی دوستان حوصله ی نوشتن ندارن وگرنه مطمئنن خیلی ها توانایی این کارو دارن! به صرف اینکه یکی تعداد پستهاش کمه نمیشه گفت از گیم چیزی حالیش نمیشه! ینفر ممکنه یه گیمر الداسکوول باشه ولی تازه عضو شده باشه دلیل نمیشه که از رو سابقه یه عده رو بزرگ تر و بهتر از بقیه کاربران بدونیم!
بازم از همه ی شرکت کننده ها تشکر میکنم که جراته رقابت کردن رو داشتن و نقد فرستادن!

البته حسین جانم برشکست میشه
اینو راست میگه : دی

باور کنید 5 هزارتومن خرج درست کردن اینجور تی شرت ها که یه مارک Modern Warfare 2 روش بزنه نمیشه
خوب ساام جان زحمت ارسال تی شرت های نفرات دوم و سوم افتاده به گردن شما دیگه 5تومان(به قول خودتون: دی) ارزش نداره...

یه توضیح کوچولو بدم تا دوستان تو پ.خ و جاهای دیگه سوال نپرسن...
هزینه ی تی شرتو نگفتم تا فک نکنید میخوام منت بذارم، برنده ی تی شرت وقتی دستش برسه میتونه بره به یه اینکاره نشونش بده تا قیمتش دستش بیاد!
قصدم دادن یه جایزه ی متناسب با تاپیک بود و اینکه به قول یکی از دوستان مسابقه بدون جایزه نمیشه! بودجه ی منم در حدی نیست که بتونم به نفرات دوم و سوم هم و جایزه بدم شرمنده...
عکس تی شرت هم فعلا نمیذارم همون دوستی که واسش فرستاده میشه یه عکس بگیره و بذاره...
+

اینقد به همدیگه تیکه نندازین حالا هر کی برنده بشه میخواین یه چی پشت سرش بگین؟ هدف فان بوده و بس دیگه با این صحبت ها فقط ناراحتی بوجد میارید.
هیچوقت رو هوا حرف نزنید و بدون مدرک کسی رو متهم نکنید!
البته میدونم همیشه یه عده هستن که اینطور حرفهایی بزنن...خدارو 100هزار مرتبه شکر که خودم شرکت نکردم: دی اول میشدم میگفتین رایارو دست کاری کرده آخر میشدم میگفتین خاک برسره بی سوادش مدیره گیمه اونوقت...و بازم خدارو شکر که همکارم مسعود هم بالا نیست: دی بعضیا عینهو قوم بنی اسراییل همیشه یه فنگی واسه انداختن دارن: دی

Mostafa NBA
08-12-2009, 22:23
نقد ها خوب بودن ولی اکثرا غلت املایی داشتن
فکر کنم بعضی دوستان انقدر عجله داشتن که از اول چیزی که خودشون نوشته بودن رو نخوندن!

شایدم کپی پیست بوده : دی

به دل نگیرید :27:

Davood_titan
08-12-2009, 23:32
به  نظر  من  خوب  بود  ولی  مرحله  هاش  خیلی  کم  بود   
آدم  تا میخواست بره  تو  حس بازی ........یک دفع میدی  بازی  تموم  شد  :13::13::13:
اگر  یکم  قسمت  تک تیر اندازشو  زیاد میکردن  خوب میشد 

mahpesar
09-12-2009, 01:12
منم از همه مدیران برای برگزاری این مسابقه تشکر میکنم

و از کاربران سایت که به من رای دادند تشکر میکنم

و همچنین شرکت کنندگان عزیز همه نقدهاشون رو خوندم عالی بود .....

موفق باشید:11:

S A A M
09-12-2009, 10:04
خوب ساام جان زحمت ارسال تی شرت های نفرات دوم و سوم افتاده به گردن شما دیگه 5تومان(به قول خودتون: دی) ارزش نداره...
باشه عزیز هرکس تی شرت را خواست یه عکس به طور دلخواه از Modern Warfare 2 به من بده تا براش مارک کنم و بفرستم!

don mohsen
09-12-2009, 10:46
نميدونم چرا بعضي ها اين بازي رو بد و منفي نشون ميدن؟
قبل ار اومدن كه همه شلوغ پلوغ و چشم به اسفالت و اينا هستن بعد از اينكه مياد ميگن چه قدر بده...البته همه اينطور نيستن بازي هم
كامل كامل نبود.اين اتفاق براي nfs:shift هم افتاده...كه حالا برا كال او 6

zed2
09-12-2009, 13:22
فقط تو نقد Bs_panzer من تونستم اطلاعاتی از حالت Multiplayer و split-screen ببنیم و بقیه هیچ اشاره ای نکرده بودن......

CATALONIA
09-12-2009, 14:03
فقط تو نقد Bs_panzer من تونستم اطلاعاتی از حالت Multiplayer و split-screen ببنیم و بقیه هیچ اشاره ای نکرده بودن......

کلا تو ایران کمتر کسی به این مسئله اهمیت میده 
ولی در کل  قسمت بسیار مهمی از بازی رو شامل می شه

zed2
09-12-2009, 14:28
کلا تو ایران کمتر کسی به این مسئله اهمیت میده 
ولی در کل  قسمت بسیار مهمی از بازی رو شامل می شه
وقتی اینترنت دایل اپ داشته باشی و دوستات هم کنسول قابل هم نداشته باشن و بخواین بازی کنین این مورد به یک مورد بسیار مهم تبدیل میشه ( خیلی از بچه ها اینجوری هستن و تازه بازی کردن کنار دوستان یک چیز دیگر است )....فراموش نکن ما تو ایرانی الان هستیم که طبق گفته وزیرش دایل اپ هم برای مردمش زیاده:2:........

mehdi_360
09-12-2009, 15:30
داداش این تی شرت ها چند پات در اومد؟
من پارسال یه دونشو gears of war2 خریدم 15 تومن :دی

در ضمن نقد های همه دوستان عالی بود ،دم همتون گرم:دی

Layken
09-12-2009, 23:35
باید فکر تیشرت رو از سرم بندازم دور...:19:
خب دوستان خوبی بدی از من دیدید حلالمون کنید...خیلی دوستون دارم. ولی خدا وکیلی هنو جون بودم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس این قطار کی میرسه...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

P A N Z E R
09-12-2009, 23:45
خب دوستان خوبی بدی از من دیدید حلالمون کنید...خیلی دوستون دارم. ولی خدا وکیلی هنو جون بودم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس این قطار کی میرسه...

چرا این طوری می کنی ؟ :دی

مگه برای تیشرت نقد نوشتی ؟ :27:

مشکل ما اینه که تا یه چیزی حتما جایزه نذارن کاری انجام نمی دیم ! کونگ فو پاندا رو که دیدن ؟ :21::46:

attractive_girl
10-12-2009, 13:09

چقدر زود ناامید شدی بابا ، هنوز دو روز دیگه مونده!
مگه فوتبال نمیبینی دقیقه های طلایی چه میکنن؟:31:

راستی فکر نمیکنین تی شرتی که عکس بازی  روش باشه به درد 18- بخوره؟:31:
 پس پیرمردا خودشونو بکشن کنار  :31:

underworld
10-12-2009, 13:34
سلام....من از Sam Fisher عزیز خواهش میکنم در صورت امکان برای بازیهای معروف دیگه هم همچین مسابقه ای رو ترتیب بدن
حالا اگه بودجتون نرسید یه چیز ارزونقیمت تر به عنوان جایزه بزارین
هدف اینه که یه شور و شوقی بوجود بیاد و بچه ها استعدادهای خودشونو توی زمینه نقد نویسی نشون بدن و مهمتر از همه اینکه دور هم باشیم! :10:

Layken
13-12-2009, 19:54
من گفته بودم ..ولی نه تا این حد..برگردید خونه هاتون ....
قابل توجه همه طرفدارام برگردید اقا ما نخاستیم....:31::31::31:
اعتصاب هم کردند..

Turok-71
14-12-2009, 02:38
اینا چه هوادارایی هستن که اسمتو هم اشتباه زدن.:دی :دی

Layken = laiken
:دی

underworld
14-12-2009, 15:40
من گفته بودم ..ولی نه تا این حد..برگردید خونه هاتون ....
قابل توجه همه طرفدارام برگردید اقا ما نخاستیم....:31::31::31:
اعتصاب هم کردند..
تابلو هست که با فتوشاپ درست کردی!
ولی بامزه بود....راستی چرا اسمتو اشتباه نوشتی؟!
Layken

Layken
14-12-2009, 16:30
خودم هم تازه متوجه ميشم عجب سوتي دادم ...
كسي كه اسمشو درست ننويسه انتظار برد هم نيست.خخخخخخخ

Mostafa NBA
14-12-2009, 23:09
تابلو هست که با فتوشاپ درست کردی!

نه بابا با فتوشاپ نیست واقعیته :27: مثل اینکه اگه یکم طبیعی تر درست میکرد شما باور میکردی ؟! :18::31:

underworld
14-12-2009, 23:18
نه بابا با فتوشاپ نیست واقعیته :27: مثل اینکه اگه یکم طبیعی تر درست میکرد شما باور میکردی ؟! :18::31:
نه بابا
گفتم که دیگران که زیاد با فتواپ آشنا نیستن یه وقت باور نکنن:5:

underworld
14-12-2009, 23:22
راستی کسی خبر نداره بلاخره تی شرتی که سرش دعوا بود به برنده اهدا شد یا نه؟
پس چرا این تاپیک هنوز بازه؟
مسابقه تموم نشد؟!

Benygh
14-12-2009, 23:28
سلام
من نرسیدم رای بدم ولی من نقد مسعود کینگ و کاربر S A A M رو خوندم که نمیدونم چرا تو لیست نیست.

Masoud King
15-12-2009, 01:19
سلام
من نرسیدم رای بدم ولی من نقد مسعود کینگ و کاربر S A A M رو خوندم که نمیدونم چرا تو لیست نیست.
نقد محمد جان شرایط ورود به مسابقه رو نداشت و با قوانین مسابقه سازگار نبود واسه همین نیومد تو مسابقه!

a.z.p.z
15-12-2009, 22:40
تموم شد. راستی یه عکسی از این تی شرت میذاشتید هم بد نبود :دی

underworld
16-12-2009, 08:42
تموم شد. راستی یه عکسی از این تی شرت میذاشتید هم بد نبود :دی
راست میگی....ما که تو کف موندیم...:23:
برنده مسابقه خواهشا اگه تی شرت به دستت رسیده یه عکس ازش بزار ملت دارن شک میکنن که نکنه سرکار بودیم:31::blink:

CATALONIA
16-12-2009, 13:38
راست میگی....ما که تو کف موندیم...:23:
برنده مسابقه خواهشا اگه تی شرت به دستت رسیده یه عکس ازش بزار ملت دارن شک میکنن که نکنه سرکار بودیم:31::blink:

فعلا که هیچ خبری نیست 

هنوز هم کسی به طور رسمی نگفته ما برنده ایم و هنوز کسی از ما آدرس نگرفته 
فعلا خبر خاصی از تی شرت نیست 
ولی اگه ما برنده بودیم ! و تی شرت رو فرستادن یه عکس ازش میزارم 

R.P.G
16-12-2009, 20:55
آقا وقتی خواستی تنت کنی و عکس بگیری مواظب باش سرت توی عکس نیوفته !!!!:21: دیدی طرفدارای لایکن اومدن فِرت !!:4::27:
اگه شد یکی از این نقاب های Ghost رو سرت کن بعد عکس بگیر؛ جالب میشه هااااا ! :31:
در کل مبارکت باشه. :15:

Sam Fisher 11
17-12-2009, 09:38
فعلا که هیچ خبری نیست
شرمنده عزیز سرم شلوغ بود یه آنفلانزای فجیع هم گرفتیم که قوز بالا قوز شد...
تو آدرستو پ.خ بزن به من این هفته واست میفرستم...

اینم رده بندی نهایی به ترتیب تعداد رای:

CATALONIA ::: 56
Masoud King ::: 46
ali_ranger22 ::: 42
layken ::: 31
Bs_panzer ::: 20
nathan mckane ::: 11
محمد رضا حیدری ::: 9
mahpesar ::: 8

Masoud King
17-12-2009, 11:17
سلام
منم به این دوستمون تبریک میگم!
مبارکش باشه:40:

Spaniuly
17-12-2009, 13:00
شهاب جان مبارکت باشه.

تو فوق العاده ای پسر:46:

Layken
17-12-2009, 13:12
شهاب عزیز تبریک میگم انشالله در تمام مراحل زندگی موفق باشی ..:46:

CATALONIA
17-12-2009, 13:50
ممنون از ابراز احساسات دوستان عزیز
منم از همه ی دوستان تشکر میکنم و یه تشکر مخصوص هم از کسانی دارم که در این مسابقه شرکت کردن نقد همه از من بهتر بود ولی دوستان لطف داشتن و منو انتخاب کردن ولی بقیه ی دوستان همه لایق این جایزه بودن
با تشکر از حسین عزیز

Mohammad King
17-12-2009, 13:50
سلام

مبارک باشه آقا

حالا ای تی شرت قرارا چه طرحی باشه؟

mahpesar
17-12-2009, 20:51
با تشکر از آقا مسعود و حامد عزیز و سایر
بچه هایی که زحمت کشیدن....

منم تـــبـــریــک میگم ...:40:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

C A T A L O N I A

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mostafa NBA
18-12-2009, 00:15
نقد همه از من بهتر بود ولی دوستان لطف داشتن و منو انتخاب کردن

چقدر تابلو گفتی اینو :دی

ایول امیدوارم این لباس پوست تنت بشه :27:

مبارک باشه :11:

Turok-71
19-12-2009, 06:23
باور نمی کنم یعنی این جریان بدون تلفات و کشته تموم شد؟:31:
حالا به دور از شوخی واقعا یه طرح خوب و انقلابی بود و از حسین تشکر میکنم!
به کاتالونیای عزیز هم تبریک میگم: مبارکه پسر!:15:

LeBron 1
22-12-2009, 17:46
cod6خیلی کم بود.من به مسعود کینگ رای دادم.

محمد حسن بیگی
24-12-2009, 16:37
به نظر من یازی از مراحل خوبی برخوردار بود
گرافیک عالی
صحنه های بازی هم که فوق العاده
اما فوق العاده مزخرف تموم شد
کلا 4 ساعت طول کشید تمومش کنم
cod 5 رو 11 ساعت طول کشید تموم کنم اینقدر هم بهم حال داد که یه بار دیگه بازی کردم و البته با یه مراحل دیگه ای بازی رو تموم کردم
اما cod 6 اینقدر کوتاه بود که دیدم ارزش بازی کردن مجدد رو نداره
در کل خوب بود
ولی کاش بازی رو طولانی تر میکردن

R.P.G
24-12-2009, 17:25
به نظر من یازی از مراحل خوبی برخوردار بود
گرافیک عالی
صحنه های بازی هم که فوق العاده
اما فوق العاده مزخرف تموم شد
کلا 4 ساعت طول کشید تمومش کنم
cod 5 رو 11 ساعت طول کشید تموم کنم اینقدر هم بهم حال داد که یه بار دیگه بازی کردم و البته با یه مراحل دیگه ای بازی رو تموم کردم
اما cod 6 اینقدر کوتاه بود که دیدم ارزش بازی کردن مجدد رو نداره
در کل خوب بود
ولی کاش بازی رو طولانی تر میکردن
مجمد جان تاپیک اصلی بازی اینه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینجا که شما پست دادی [نظر سنجی] برای بهترین نقدی که دوستان واسه این بازی نوشتن رو مورد رای گیری قرار دادن نه برای خود بازی.:46:

generaltj
24-12-2009, 20:44
عکس تی شرت کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

CATALONIA
25-12-2009, 00:23
عکس تی شرت کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان عزیز اینو برای تمام دوستان گل میگم 
من ادرس رو برای حسین جان سه شنبه یا چهارشنبه بود که فرستادم و هر وقت دستم رسید یه عکس ازش میاندازم 

ممنون 

king mohammad
26-12-2009, 19:11
ای ول نظر سنجی و نقد خوبی راه انداختی:10:

CATALONIA
28-12-2009, 21:04
تیشرت به دستم رسید :27::27::27::27::27::27::27::27::27::27: :27::27::27::27::27:  تیشرت به دستم رسید 
درست اندازمه              :5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5:    درست اندازمه
حسین جان دمت گرم    :11::11::11::11::11::11::11::11::11::11: حسین جان دمت گرم

ببخشید دیگه نتونستم حجمشو کم کنم چون کیفیتش میومد پایین 

underworld
28-12-2009, 22:14
مبارک باشه:10:
دست حسین جان هم که زحمت کشیدن درد نکنه...دست همه بچه ها که توی مسابقه شرکت کردند هم درد نکنه
امیدوارم بازم از این مسابقه ها برگزار شه

mehdy.z
28-12-2009, 22:15
اولا تبریک:46::5:
دوما پس صورتت کو کلک ترسیدی شناسایی شی حامد بیاد ترورت کنه:31::31:

Layken
29-12-2009, 00:55
شهاب جان تبریک میگم. با ارزوی سلامتی و موفقیت در تمام مراحل زندگی. :11:

attractive_girl
29-12-2009, 03:30
به به بلاخره جایزتو دادن؟
مبارکه
بابا استــــــــــــــــــــــ یل :31:

فقط چرا اینقدر تصویرر روی تی شرت کوچیکه ؟ به نظرم اگه یکم تصویرو کش میدادن بهتر بودا!
به هر حال کاچی به از هیچی : دی
مهم همون نقده بوده که اونایی که شرکت کردن به نظر من همشون برنده اند:46:

تا بهت کوچیک نشده زودتر استفاده اش کن :31:
موفق باشی

Dark Boy ™
29-12-2009, 11:13
به نظرم اصلا طرحش جالب نیست ! (امیدوارم بد برداشت نکنین!) ولی میتونست خیلی قشنگ تر ازینا درش بیاره! منو باش فکر میکردم روی کل تی شرت هک شده نگو وسط تی شرت اونم خیلی کوچیک! به نظر من اگر تی شرت را مشکی میگرفت خیلی بهتر بود! (ولی بازم دستش درد نکنه!) مبارکت باشه شهاب! باید یه جا قرار بزاری همو ببینیم !:دی

R.P.G
29-12-2009, 18:28
مبــــارکت باشه شهاب جان.:40:

خوب کاری کردی که صورتتو نشون ندادی ! وگرنه p30 توسط آشوبگرا به سرکردگی lyken به خاک و خون کشیده میشد. :31:

شهاب جان تبریک میگم. با ارزوی سلامتی و موفقیت در تمام مراحل زندگی. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این حرف از کلک های ترور کردنه. مواظب باش.:21::31:

s.w.a.t
29-12-2009, 19:24
مباركت باشه مرد كهن!!!!!!!!!
ايشالا چرخش هميشه واست بچرخه.
راستي اون شلوار لي مك تويش نيست پوشيدي؟

CATALONIA
29-12-2009, 19:34
مباركت باشه مرد كهن!!!!!!!!!
ايشالا چرخش هميشه واست بچرخه.
راستي اون شلوار لي مك تويش نيست پوشيدي؟

آره از همون موزه ي آخر بازي ورداشتم امضاي خوده مك تويش رو داره 

تازه يه كلاه هم از كاژيتان پرايس گرفتم همين كه سرمه 

s.w.a.t
29-12-2009, 19:37
آره از همون موزه ي آخر بازي ورداشتم امضاي خوده مك تويش رو داره

تازه يه كلاه هم از كاژيتان پرايس گرفتم همين كه سرمه
شنيدم جورابه بابا بزرگه شفرد رو هم بهت دادن درسته؟

CATALONIA
29-12-2009, 19:39
شنيدم جورابه بابا بزرگه شفرد رو هم بهت دادن درسته؟

آره ولي وقتي طي مراسمي در diseny land ميخواستن بهم تقديم كنن  هواداران حامد اومدن  و مراسمو بهم ريختند و نزاشتن بهم بدنش 

s.w.a.t
29-12-2009, 20:29
آره ولي وقتي طي مراسمي در diseny land ميخواستن بهم تقديم كنن هواداران حامد اومدن و مراسمو بهم ريختند و نزاشتن بهم بدنش
اشكال نداره بابا!
فقط يه لنگه بود...
يه لنگه شو پرايس تو اون صحرا ورداشته بود!
راستي از از پسر عمويه رچ كه پيكان جوانان گوجه اي داره چه خبر!
تازگيا تصادف كرده بود....

P A N Z E R
29-12-2009, 21:11
:دی

حالا مسابقه نقد تی-شرت :دی

Layken
30-12-2009, 00:09
آره ولي وقتي طي مراسمي در diseny land ميخواستن بهم تقديم كنن هواداران حامد اومدن و مراسمو بهم ريختند و نزاشتن بهم بدنش

دوما پس صورتت کو کلک ترسیدی شناسایی شی حامد بیاد ترورت کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مبــــارکت باشه شهاب جان.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب کاری کردی که صورتتو نشون ندادی ! وگرنه p30 توسط آشوبگرا به سرکردگی lyken به خاک و خون کشیده میشد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
می دونید بچه ها دیگه بعد از تفکرات فراوان و گفتگو با ...
پلیس فدرال..اینتر پل ..CIA ..مافیا 2...:31:..FBI...سازمان ملل...شورای امنیت ...و بقیه..
به این نتیجه رسیدیم که الطایر مامور ترور شهاب بشه ..ولی درست در لحظه ای که منتظر بود تا من
اخرین فرمان رو بهش بگم منصرف شدم. گفتم بیخیال ملت بازیباز رو ما خیلی دوس داریم.
واسه همین دیگه از خودمونه و نگرانی نداره...

Mostafa NBA
30-12-2009, 01:06
می دونید بچه ها دیگه بعد از تفکرات فراوان و گفتگو با ...
پلیس فدرال..اینتر پل ..CIA ..مافیا 2...:31:..FBI...سازمان ملل...شورای امنیت ...و بقیه..
به این نتیجه رسیدیم که الطایر مامور ترور شهاب بشه ..ولی درست در لحظه ای که منتظر بود تا من
اخرین فرمان رو بهش بگم منصرف شدم. گفتم بیخیال ملت بازیباز رو ما خیلی دوس داریم.
واسه همین دیگه از خودمونه و نگرانی نداره...

درسته. در ماه محرم و بی حرمتی ... ! :دی