PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در یک سیستم گروهی بازی کنید.( لیست بازی های دو و یا چند نفره در یک سیستم و یا کنسول و مباحث مرتبط با ان)

zed2
05-12-2009, 17:26
سلام:20:
همانطور که در نسل جدید بازی های کنسول و pc دقت کردین بازی هایی بسیار مهیج در سبک های مختلف و با گرافیک های بسیار خوبی برای بسیاری از کنسول های بازی ارائه شده که علاقه مندان بسیار زیادی رو به خودش جذب کرده... تا اینجای داستان همه چیز خوب است ولی یک مسئله جدید هم در این بازی ها برای ما ایرانی ها ایجاد شده...
فکر کنین دوستون امده خونتون و می خواین باهاش یکی از بازی های کنسول( یا pc ) بازی تون را بازی کنین ....مثلا می خواین یکی از نسخه های NFS رو بازی کنید و یا ... متوجه مسئله حال گیرانه ای نشدین:41: ...درسته بیشتر بازی هایی که طی چند سال اخیر عرضه شده اند برای اجرای بازی در حالت چند نفره بازی کردن رو یا به صورت لن یا به صورت اینترنتی امکان پذیر می کنند ...خوب دوست شما نمی تونه که بره کنسول بازی یا سیستم کامپیوترش رو با خودش بیاره:18:...از ان طرف هم که بخاطر محدودیت سرعت 128 و پینگ های نه چندان جالب نمی شه بازی هارو انلاین بازی کرد ( در عین حال که بیشتر بازی های موجود در بازار ایران نسخه کپی است و امکان بازی کردن انلاین در این بازی ها موجود نیست یا با دردسر بسیار زیاد است )
در این حالت شما چی کار می کنیم؟میان هر 5 دقیقه به 5 دقیقه یکیتون کنترل کارکتر بازی رو به عهده می گیرن و بازی می کنین؟ از بازی کردن تو این حالت لذت می برین؟:13:
من دیدگاه دیگری دارم که این دیدگاه باعث ایجاد این تاپیک شده است.
ما در این تاپیک بازی هایی که در حالت چند نفره در یک کنسول بازی یا در یک سیستم در مود split screen ( تقسیم صحفه به دو بخش و بیشتر و استفاده هر بخش توسط یک بازیکن ) یا co-op ( استفاده از کل صفحه در این حالت و همکاری بازیکن ها با هم دیگر ) قابل اجرا باشن رو معرفی و مسائلی که برای این بازی ها بوجود میاد و بحث در موارد مرتبط ایجاد شده است تا کسانی که می خوان با همدیگر و بدون واسطه بازی کنن امکان بازی کردن با بازی هایی که معرفی می شه فراهم شه.
از تمام کسایی که در این مورد برای معرفی بازی ها کمک می کنن خواهشمندم برای هر بازی یک پست بزنن و تصویری از کاور بازی و سبک بازی و نقدی هر چند کوتاه از خود بازی و تعداد نفرات بازیکننده در یک کنسول /سیستم که می تونه ساپورت کنه و تصاویری از محیط درون بازی و همچنین قابلیت اجرای بازی روی کنسول ها و یا سیستم رو به همراه گذاشتن لینک تاپیک مباحث و تاپیک دانلود بازی ( برای کنسول های بازی اگر در تاپیک بازی نبود ولی در تاپیک دانلود بازی های ان کنسول بود ادرس پست ان تاپیک ) بزارین و پس از ان با پ خ اسم بازی و شماره پست در این تاپیک و همچنین قابلیت اجرا روی کنسول های مختلف زو به من خبر بدن تا در پست اول بزارم.

منتظر همکاری و مشارکت دوستان خواهیم بود:11:

منتظر پیشنهادات دوستان هم هستیم

بجز لیست بازی هایی که این قابلیت رو دارن یک روش برای اجرا بازی های تک نفره در حالت split screen که لینکش رو می زارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zed2
05-12-2009, 17:27
نام بازی ها بر اساس اسم:

A-Z

A

Army of Two: The 40th Day ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
PS3-XBOX360

B

Blazing Angels:Squadrons of WWII ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
PS3-XBOX360-Wii-PC

C

Call Of Duty:Modern Warfare 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
XBOX360

F

Forza Motorsport 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
XBOX360

G

Gran Turismo 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
PS3

L

Left 4 Dead 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
XBOX360

R

Resident Evil 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
PS3-XBOX360-PC

T

Trine ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
PC

نام بازی
( کنسول های قابل اجرای این بازی در حالت دو نفره )

zed2
05-12-2009, 17:27
لیست بازی ها بر اساس کنسول

XBOX360

A

Army of Two: The 40th Day ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

B
Blazing Angels:Squadrons of WWII ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

C

Call Of Duty:Modern Warfare 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

F

Forza Motorsport 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

L

Left 4 Dead 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

R

Resident Evil 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PS3

A

B

G

Gran Turismo 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

R

Wii

B

PC

B

R

T
Trine ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Bs_panzer
05-12-2009, 17:47
من یه تایپیک زده بودم نمی دونم چرا دیگه نیست ! لیتس این بازی ها بود توش

zed2
05-12-2009, 22:30
برای شروع و نمونه خودم اولین بازی رو معرفی می کنم تا به مرور بازی خور ها بازی های موجود که امکان اجرای بازی در این حالت رو دارن رو معرفی کنن

Blazing Angels:Squadrons of WWII

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20

این بازی یک بازی نبرد هوایی است در بر اساس جنگ جهانی دوم ساخته شده و تعداد زیادی از هواپیماهای جنگ جهانی دوم رو می تونید توش ببینید که در بمباران ها و نبرد های هوایی و شناسایی و ... استفاده شدن رو می تونید ببیند .

در حالت چند نفره بجز حالت لن و اینترنتی امکان اجرای بازی در حالت دو نفر ( در کنسول ها 4 نفره ) در یک سیستم امکان پذیر است که در این حالت تصویر برای دو بازی کن split screen میشه به دو بخش بالا و پایین و بازی رو در یکی از سبک های نبرد هوایی - بمباران هوایی - حملات کامیکازی - دفاع از مناطق و ... در مکان های مختلفی از جهان با اب هوای مخصوص به هر کدوم و محیط های مخصوص هر کدوم و همچنین امکانات مرتبط با هر وضعیت و .... رو می تونین تنظیم کنید.
تصاویر

این بازی تا به حال تحت کنسول های XBOX360 و PS3 و Wii و همچنین برای PC عرضه شده است.

تاپیک دانلود

تاپیک بحث
در حال حاضر ندارد

zed2
05-12-2009, 22:53
من یه تایپیک زده بودم نمی دونم چرا دیگه نیست ! لیتس این بازی ها بود توش

اگر پیدا کردی ادرس تاپیک رو برام پ خ کن که بزارم تو این تاپیک ( شایدم با تاپیکم با تاپیک شما ادغام شد به نفع شما:46: )
تا ان زمان این تاپیک رو استفاده می کنیم تا ببیینم چگونه میشه.

Zhangooler
06-12-2009, 01:13
Call Of Duty:Modern Warfare 2
Console:XBOX 360
Type:Split Screen & LAN & Live

تاپیک بحث:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سایت رسمی:

اصلا نیازی به معرفی نداشت ولی دیدم حیفه بازی گفته نشه چون بخش اسپلیت اسکرینش بسیار عالی کار شده!!!!
من فر خوردم.
یا حق
سپهر

Zhangooler
06-12-2009, 01:14
در ضمن zed2 جان شما منظورت همون split screen بود دیگه که صفحه دو تا 6 قسمت میشه دیگه؟نه؟

zed2
06-12-2009, 12:26
در ضمن zed2 جان شما منظورت همون split screen بود دیگه که صفحه دو تا 6 قسمت میشه دیگه؟نه؟
اره دقیقا منظورم همین است..که در این حالت بازی کن ها 2 تا هر تعداد که بازی ساپورت می کنه و با هم بازی می کنن.
پ ن

Call Of Duty:Modern Warfare 2
Console:XBOX 360
Type:Split Screen & LAN & Live

اصلا نیازی به معرفی نداشت ولی دیدم حیفه بازی گفته نشه چون بخش اسپلیت اسکرینش بسیار عالی کار شده!!!!
من فر خوردم.
یا حق
سپهر

یکم بیشتر توضیح می زاشتی خوب بود باسه اینده یا حداقل به تاپیک دانلودش و بحثش لینک می دادی

Zhangooler
06-12-2009, 18:15
اره دقیقا منظورم همین است..که در این حالت بازی کن ها 2 تا هر تعداد که بازی ساپورت می کنه و با هم بازی می کنن.
پ ن

یکم بیشتر توضیح می زاشتی خوب بود باسه اینده یا حداقل به تاپیک دانلودش و بحثش لینک می دادی

1.راستش بالاترین اسپلیت اسکرینی که من دیدم تو ایکس باکس و تلویزیون 52" Panasonic و 6 نفر با 4 دسته ی وایر لس و 2 دسته ی با وایر بود و یکی از بازی های سگا بود که تنیس بود(آرکید).بیش تر از اون نمیشه فکر کنم!چون توی تلویزیون 52 تقریبا به زور می شد دید صفحه ی هر کیو!!!
2.توضیح بیشتر با لینک بحث و سایت آفیشال اضافه شد.در ضمن بازی 20 و خرده ای گیگابایت هست و دانلودش یه کم از عقل دوره و لینکش نیست!
یا حق
سپهر

Zhangooler
06-12-2009, 18:23
بازی بعد:
مخصوص XBOX 360 :
Forza Motorsport 3
Type:Racing & Simulation
Type:Split Screen & Online & LAN
2 PLAYERS at last
تاپیک مورد بحث:

سایت رسمی:
forzamotorsport.net/

zed2
06-12-2009, 19:07
Zhangooler خان
بازی هایی که معرفی کردی فقط رو XBOX این قابلیت رو دارن یا روی کنسول های دیگر یا PC هم امکان بازی اسپلیت اسکرین رو دارن؟

Bs_panzer
06-12-2009, 19:09
خیر اکثرا ندارن

Gregar
06-12-2009, 21:48
ببخشید بازی مبارزه ای برای pc هم وجود داره ؟

Bs_panzer
06-12-2009, 22:21
یه سری بازی که خودم تو PC دو نفره بازی کردم

Kane & Lynch : Dead man - Need x360 controller
Terminator : Salvation - Need x360 controller
Street Fighter IV
PES 2010
Eragon
LEGO Batman
Lego Indiana Jones 1 , 2

Bs_panzer
06-12-2009, 22:24
اینم بازی هایی که تو XBOX360 بازی کردم

Call of duty 4
Call of duty : WAW
Modernwarfare 2
DefJam : ICON
Gears of war 1,2
Halo 3
Resident Evil 5

Bs_panzer
06-12-2009, 22:26
PS2

Medal of honor : vanguard
Need For speed : Most Wanted
Need For Speed : Carbon
Need For Speed : Pro Street
Defjam : fight For NY

Bs_panzer
06-12-2009, 22:29
Wii

Wii Sports
Resident Evil : Umbrella chronicles
Top Spin 2 , 3
Call of duty 3 , 4 , 5

اون هایی رو که خودم دوست داشتم و خیلی بهم حال می داد رو نوشتم بقیه دوستان هم یه چند تا معرفی کنن :دی

CATALONIA
06-12-2009, 23:35
بازی FPS دو نفره روی PC نیست ؟

zed2
07-12-2009, 23:28
بازی FPS دو نفره روی PC نیست ؟
الان من گشتم بازی Left 4 Dead تو PC قابلیت دو نفره بازی کردن رو داره ولی نسخه 2 اش رو بزار بررسی کنم ( تو گشتام نوشته ساپورت می کنه ولی ننوشته کدوم کنسول ....)

zed2
08-12-2009, 12:06
Left 4 Dead 2
نقد
در پستی که لینکش رو گذاشتم نقد کامل موجود است

تا به الان تحت نسخه XBOX360 قابلیت دو نفره بازی کردن تایید شده است

تاپیک بحث
تاپیک دانلود

تصویری از حالت دو نفره تا الان پیدا نشده.( اگر کسی پیدا کرد پیغام برام بزاره که بزارم)

P A N Z E R
08-12-2009, 15:10
نه Split-screen پی سی نداره left 4 dead

zed2
09-12-2009, 14:06
نه Split-screen پی سی نداره left 4 dead
شما بازی رو داشتین؟عجیبه ....سرچ کرده بودم چند جا نوشته بودن داره......
خوب شد همینجوری نزاشتم تو لیست....حیف پس باید دونبال یک بازی دیگر در این سبک برای پی سی بگردم:41:
دوستان دیگر یکم همکاری کنن که بشه یک لیست کامل از این سری از بازی ها که دو نفره بازی کردن رو پیشتیبانی می کنن جمع شه که روز هایی که دوستاتون میان می خواین بازی کنین بتونین انجام بدین
برای هر کنسول هم بود عیبی نداره.

CATALONIA
09-12-2009, 14:13
بیشتر بازی های ورزشی این قابلیت رو دارن
مثل PES 2010
NBA 2K10
FIFA 10

P A N Z E R
09-12-2009, 15:11
شما بازی رو داشتین؟عجیبه ....سرچ کرده بودم چند جا نوشته بودن داره......
خوب شد همینجوری نزاشتم تو لیست....حیف پس باید دونبال یک بازی دیگر در این سبک برای پی سی بگردم:41:
دوستان دیگر یکم همکاری کنن که بشه یک لیست کامل از این سری از بازی ها که دو نفره بازی کردن رو پیشتیبانی می کنن جمع شه که روز هایی که دوستاتون میان می خواین بازی کنین بتونین انجام بدین
برای هر کنسول هم بود عیبی نداره.

بازی های صفحه دوم رو اگه میشه بذار تو لیست

zed2
13-12-2009, 19:26
بازی های صفحه دوم رو اگه میشه بذار تو لیست
باید پست های معرفی می ساخت مثل نمونه زیر که نساخته
این جور معرفی باسه معرفی بدرد نمی خوره .
باید مثل نمونه یک پست معرفی برای هر کدوم بزنم ( در ضمن باید بررسی هم بکنم که اشتباه نکرده باشه )
پ ن
اگر وقت ازاد داشتین می تونین پست رو بسازین و خبرم کنین که تو لیست معرفی به پست شما لینک کنم.

alipc9000
14-12-2009, 20:34
سلام به هم برو بچه های گل
تو این سایت همه ی بازی های که قابلیت split screen رو دارند معرفی شده

alipc9000
14-12-2009, 23:01
من هر کاری کردم نمی شه این left4dead وsplit screen بازی کرد
اگه می شه راهنمایی کنید:11:

zed2
15-12-2009, 00:43
من هر کاری کردم نمی شه این left4dead وsplit screen بازی کرد
اگه می شه راهنمایی کنید:11:
اگر منظورت نسخه یکش است رو ایکس باکس 360 4 نفر رو پشتیبانی می کنه ولی برای ویندوز من گشتم دو تا روش باسه دو نفره بازی کردن داره ( فقط اینگلیسی است - پوزش)البته من خوندم ظاهرا با دسته های دیگر هم میشه تنظیم کرد .
با دسته ایکس باکس در پی سی
Xbox 360 controller

For those who have been wondering about the leftover splitscreen code in left 4 dead and how to get it working, I have gotten it working. Below are the steps to get it working yourself

1. Find an XBOX360 controller

2. Plug it in

3. Edit your 360controller.cfg file located in your \left4dead\cfg folder
Copy and paste the following and overwrite other information in your 360controller.cfg
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید4. IT IS NECESSARY THAT YOU SET THE 360 CONTROLLER SET TO PLAYER 2, THIS MEANS THE LIGHT INDICATOR ON THE CONTROLLER MUST BE ON THE NUMBER 2! -Red text below indicates how to do this

5. Boot up the game

6. open console and type "Exec 360controller.cfg" without the quotations

7. Set your split screen mode to either Horizontal-Cut (ss_splitmode 1) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) or Vertical-Cut (ss_splitmode 2) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) through the console, vertical cut is meant for widescreen monitors and dual monitor setups while the horizontal for standard monitors

8. Open the console and enter ss_enable 1 once this is enabled you can simply start a single player game through the menu and splitscreen will already be enabled.

Alternatively, join an online game and enter "ss_connect" to add a splitscreen player and "ss_disconnect" to remove.

ATTENTION; IF SECOND PLAYER JOINS GAME AND DOES NOT AUTOMATICLY JOIN A TEAM USE THE COMMAND "cmd2 jointeam 2" FOR 2nd PLAYER TO JOIN SURVIVORS AND "cmd2 jointeam 3" FOR 2nd PLAYER TO JOIN INFECTED

9. HAVE THE CONTROLLER SET TO PLAYER 1, START A GAME AND AS SOON AS THE LOADING SCREEN APPEARS UNPLUG THE CONTROLLER, WAIT ONE OR TWO SECONDS AND PLUG IT BACK IN BEFORE THE GAME STARTS

10. PLAY CO-OP THE WAY ITS MEANT TO BE PLAYED!

11. People with controllers other than Xbox 360 controllers will have to create their own controller configurations, simply edit the above CFG to match your controller. Lines that start with "cmd2 bind" are the controls you will need to set.

This is really fantastic VALVe is the last developer I would expect to make a splitscreen pc game and I am crying with joy that this is possible, note the fact that the game is running at 1680X1050 in those screenshots with a solid 60fps on both screens with max settings 4xaa on only an 8800gt.

Hope this helps those who want to play in splitscreen on their pc, hopefully a patch will come out that can make this process much simpiler.
با دسته لاجیک Cordless RumblePad2

Those button and joystick axis mappings did not work with my Logitech controllers, so I had to spend a long time hand-editing the config file to get all my controls working. Here are the configuration settings that I am using to make my Logitech controllers work.

In Wingman Profiler, add a Left 4 Dead game profile and select the executable for the game to launch it from the profiler
In the Left 4 Dead profile in the Wingman Profiler, swap the left and right analog sticks (left-stick x-axis controls right-stick x-axis, and vice versa)
Go to the installed Left 4 Dead directory and look for the “cfg” folder.
I would make a backup copy of the config.cfg file before trying this. Then create a new config.cfg file and paste the config.cfg file (see below) into it.
Create a new file in the config folder called 2player.cfg and paste the 2player.cfg file (below) into it.
Launch the game through the Wingman Profiler
From the main menu, open the console with the tilde(`) key (top left corner of most keyboards, under the ESC key)
In the console, type ‘exec’ and press the spacebar, you should see ‘exec 2player’ as an available drop down selection – select it and press ‘Enter’
Start a single player game, and it should now be split screen with both controllers working properly (right analog stick will look, and left stick will walk/strafe).

You need only repeat steps 6 to 9 in the future to get the game going in split-screen with the controllers working.
config.cfg should be as follows:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2player.cfg should be as follows (if you want a horizontal split, change the first line to ’ss_splitmode 1′:

alipc9000
15-12-2009, 12:57
zed2 ممنونم که راهنمای کردی ولی من هیچی از اینا رو نفهمیدم
هر وقتم که رو گزینه مربوط به دو نفره کلیک می کنم این پیغام می آید
you must be signed to steam to do that

zed2
15-12-2009, 16:35
zed2 ممنونم که راهنمای کردی ولی من هیچی از اینا رو نفهمیدم
هر وقتم که رو گزینه مربوط به دو نفره کلیک می کنم این پیغام می آید
you must be signed to steam to do that

بر اساس تنظیمات دسته ایکسباکس می گم
اول باید تو مسیری که تو راهنما هست بری و فایل مورد نظر رو باز کنی و کد ها رو کپی پیست کنی بعد تو بازی بری و تو کنسول بازی به ترتیب کارهایی که گفته رو انجام بدی تا بتوی بازی رو دو نفره بازی کنین....
در حالت عادی رو پی سی این بازی ظاهرا دو نفره نمیشه ولی با این کارها میشه دو نفره بازی کرد.

پ ن:
جان من این همه بازی خور اینجا هست ولی هیچکی اماری از بازی های جدید که دو نفره اجرا میشه رو نمی ده....:41:

alipc9000
15-12-2009, 19:32
بازی های جدید که قابلیت دو نفره بازی کردن رو دارند:

borderlands
Trine
Kane & Lynch Dead Men
Left 4 Dead
Overlord II
Terminator Salvation
Unreal tournament 3
Watchmen: The End Is Nigh
Wall-e
منبع

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:10:

alipc9000
15-12-2009, 20:28
بر اساس تنظیمات دسته ایکسباکس می گم
اول باید تو مسیری که تو راهنما هست بری و فایل مورد نظر رو باز کنی و کد ها رو کپی پیست کنی بعد تو بازی بری و تو کنسول بازی به ترتیب کارهایی که گفته رو انجام بدی تا بتوی بازی رو دو نفره بازی کنین....

ممنون می شم اگه در مورد بخش کنسول بازی توضیح بدی چون هر کاری کردم اجرا نشد:41:
با زدن این کلید (`) باز نشد

zed2
16-12-2009, 16:07
ممنون می شم اگه در مورد بخش کنسول بازی توضیح بدی چون هر کاری کردم اجرا نشد:41:
با زدن این کلید (`) باز نشد
من خودم این بازی رو ندارم....پوزش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو تاپیک نسخه دومش بپرس ببین کسی در مورد کنسولش چیزی میدونه؟
alipc9000
از معرفی سایت ممنون ...یک روش جالب باسه اجرای بازیه های تک نفره و تبدیلش به چند نفره بود( البته روشش روی سیستم های ضعیف و کم رم قابل اجرا نیست و تو بعضی بازی ها جواب نمی ده ولی باز می زاریم شاید بدرد خورد باز)

zed2
16-12-2009, 16:26
Intro: First off you do this at your own risk, you will be running the same game twice which means you will be using a lot of system resources, therefore only attempt it if you have a powerful pc.

It will not work with all games, Crysis and Call of Juarez you can only run one instance of the game. Any game that allows 2 versions of it, both in windowed mode, might work.

Works with

COD 5
COD 4
Quake 2
Quake 3

Doesn't work with

Call of Juarez
Postal 2
Crysis
Pure

Step 1: First off you will need to download the following,
Xpadder

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید Autohotkey

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید Autohotkeyscript

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدAuto Window Manager

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(optional, using this might help you get more games into windowed mode)

Step 2: Install autohotkey. Now run the script by right clicking it and press 'Run Script'. Now the script is running you can see it in the taskbar.

Bonus Step for call of duty: Someone rightly pointed out that I forgot to say how to run call of duty in a window.
All you need to do is open up the call of duty folder then go to 'players\profiles\profilename'. Once in here open up the 'config_mp' file. Search for fullscreen, then change the 1 to 0. You will need to do this for all players.

Step 3: Now Use Xpadder and make 2 controller settings (1 for each player)

Player 1 (These buttons will be the ones which autohotkey sends to the other window, you must use these buttons)

Player 2 (These buttons will just simply send to the active window so set them as you wish)

Step 4: Now run COD 4, create 2 profiles. Set the buttons for the players, you can set them how you like or you can copy them from the image below.

Step 5: Now start a lan game. Get player 1 to host then get player 2 to join. When you start you should both be able to walk around, if not alt and tab to the other window. If it still doesn't work right click the autohotkey icon and press reload script.

alipc9000
17-12-2009, 13:44
ممنون می شم اگه کسی این بخش نوشته رو که مربوط به مراحل دو نفره بازی کردن می شه تو ضیح بده

7. Set your split screen mode to either Horizontal-Cut (ss_splitmode 1) or Vertical-Cut (ss_splitmode 2) through the console, vertical cut is meant for widescreen monitors and dual monitor setups while the horizontal for standard monitors

8. Open the console and enter ss_enable 1 once this is enabled you can simply start a single player game through the menu and splitscreen will already be enabled.

Alternatively, join an online game and enter "ss_connect" to add a splitscreen player and "ss_disconnect" to remove.

ATTENTION; IF SECOND PLAYER JOINS GAME AND DOES NOT AUTOMATICLY JOIN A TEAM USE THE COMMAND "cmd2 jointeam 2" FOR 2nd PLAYER TO JOIN SURVIVORS AND "cmd2 jointeam 3" FOR 2nd PLAYER TO JOIN INFECTED

zed2
20-12-2009, 20:08
Trine

نقد
تاپیک بحث
تاپیک دانلود

این بازی تحت سیستم عامل ویندوز و ماکسیموم 3 نفره میشه بازی رو رو در حالت co-op انجام داد.

تصاویر

zed2
28-01-2010, 17:38
Gran Turismo 5

این بازی برای کنسول ps3 میاد و دو نفره بودنش طبق اطلاعات منتشر شده وجود داره

نقد

تاپیک بحث

zed2
01-02-2010, 20:58
Army of Two: The 40th Day

نقد
تاپیک بحث
طبق شواهد بدست امده این بازی در کنسول های xbox360 و ps3 در حالت دو نفره قابل اجرا است

تصاویر

zed2
02-02-2010, 18:55
Resident Evil 5

نقد

تا الان قابلیت دو نفره شدن به صورت co-op در منابع خارجی تایید شده و تحت xbox360 و ps3 و pc ارائه شده است.
تاپیک بحث

تصاویر

zed2
02-02-2010, 19:00
هنوز کسی علاقه مند در این زمینه برای کمک پیدا نشده....
دوستان باز هایی که دو نفره بوده رو معرفی کنن (یا مثل من بزارن و من پستشون رو به لیست بازی ها اضافه کنم ) که لیست به مرور کامل شه.
همچنین نظر دوستان در مورد ساخت لیست بر اساس یکی از رده بندی های سنی و یک لیست بر اساس سبک بازی چیه؟

IRAN_KING
29-04-2010, 20:22
میخواستم بدونم سایتی نیست که بتونیم بازی ها ی جدید وقدیم xbox360 که دونفره میشه بازی کرد رو بگه تو gamespot میزنه یا نه ؟
واین که یا شما تو این تاپیک بگین ممنون میشیم
راستی بازی TMNT هم دو نفره میشه بله