PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای فیلم برداری از صفحه نمایش کامپیوتر

sarchat
05-12-2009, 14:49
سلام
نرم افزاری برای فیلم برداری از صفحه نمایش کامپیوتر می خواستم
در یک اموزشگاه هستم می خواستم موقعی که استاد تدریس می کنه از تدریس ان فیلم برداری کنم

gap
05-12-2009, 16:40
سلام
نرم افزاری برای فیلم برداری از صفحه نمایش کامپیوتر می خواستم
در یک اموزشگاه هستم می خواستم موقعی که استاد تدریس می کنه از تدریس ان فیلم برداری کنم
نرم افزار در این مورد خیلی زیاده،ولی این نرم افزار که خودمم دارم ازش استفاده میکنم به نظرم از تمام نرم افزار ها در این مورد بهتره:

BB TestAssistant 2 Recorder
BB FlashBack Pro v2.6.2.1162

***Spring***
05-12-2009, 16:49
سلام ...

TechSmith Snagit | قدرتمندترين نرم افزار عكس برداري از مونيتور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Portable TechSmith Snagit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

CaptureWiz گرفتن عکس و فیلم از ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Video Snapshot Wizard | عكس گرفتن از فايلهاي ويديويي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BB FlashBack برای فیلم برداری از صفحه دسکتاپ با امکانات بسیار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hyperionics HyperCam | تهيه ی فيلم از صفحه ی نمايش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Free Screen Recorder | براي ظبط فيلم از صفحه نمايش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AutoScreenRecorder / فیلم بردای از صفحه نمایش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

mostafa_khan001
05-12-2009, 20:24
ببخشید در ادامه همین بحث ها نرم افزاری هست که هم از صفحه فیلم بگیره هم صدا ضبط کنه؟دقیقا نیازم عین دوستی هست که تاپیک زده.منتهاش میخوام صدای استاد هم ریکورد بشه روی تصاویر.و مجبور نباشم صدا و تصویر جدا بگیرم و بعد با سختی صدا و تصویر رو روی هم بندازم.همچین نرم افزاری هست صدا و تصویر رو با هم ضبط کنه؟

Mohsen6558
05-12-2009, 20:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
TechSmith Camtasia Studio 6.0.3 Build 928 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mostafa_khan001
05-12-2009, 22:40
محسن جان توضیح ندادی واسه پست بالات این همون برنامه ضبط صدا و تصویر درخواستیه منه ؟یا فقط کارش ضبط تصویره؟؟؟؟
و اینکه اگه صدا رو هم میگیره ایا این برنامه نیاز به میکروفونی یا چیز خاصی داره؟؟؟یا نه همین جوری اتوماتیک صداهای اطرافش رو شروع به ریکورد میکنه؟

***Spring***
08-12-2009, 20:08
ببخشید در ادامه همین بحث ها نرم افزاری هست که هم از صفحه فیلم بگیره هم صدا ضبط کنه؟دقیقا نیازم عین دوستی هست که تاپیک زده.منتهاش میخوام صدای استاد هم ریکورد بشه روی تصاویر.و مجبور نباشم صدا و تصویر جدا بگیرم و بعد با سختی صدا و تصویر رو روی هم بندازم.همچین نرم افزاری هست صدا و تصویر رو با هم ضبط کنه؟

سلام ...

برنامه های مختلفی باید این قابلیت رو داشته باشند ... توی توضیح برنامه پایین ، این قابلتی رو که خواستید ، هست ...

با Hero Screen Recorder به گونه اي حرفه اي از محيط مانيتورفيلم تهيه كنيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.