PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خطای WER769b.dir00

AliReza-M
04-12-2009, 22:31
این پیغام خطا برای چیه ؟؟

من یه مشکل عجیب دارم که مدتهاست داره اذیتم میکنه و من نتونستم مشکلش رو بفهمم. این مشکل حتی بعد از تعویض ویندوز ، باز هم به وجود میاد.
وقتی ویندوز عوض میکنم ، بعد از اتصال به اینترنت ، چند دقیقه میگذره و بعد یه پیغام خطا میاد. این پیغام آدرس خطا رو اینجا معرفی میکنه:

C:\DOCUME~1\A\LOCALS~1\Temp\WER769b.dir00\7.tmp.md mp
C:\DOCUME~1\A\LOCALS~1\Temp\WER769b.dir00\appcompa t.txt

بعد از این پیغام ، سرعت اینترنتم به شکل فاجعه باری پایین میاد ، در حدی که حتی صفحه اول گوگل ، ذره ذره و بعد از چند دقیقه بالا میاد. بدتر از این ، اینه که اگه هنوز به اینترنت وصل بمونم ، کامپیوتر ریسیت میشه.

نکته دیگه اینه که وقتی پیغام error رو don’t send میکنم ، فولدر WER769b.dir00 غیب میشه.

وقتی بعد از این پیغام خطا ، دیسکانکت میشم و دوباره به اینترنت کانکت میشم ، مجددا این پیغام ظاهر میشه و همون آش و همون کاسه ، با این تفاوت که این بار ، فایل داخل فولدر WER769b.dir00 تغییر میکنه. مثلا

C:\DOCUME~1\A\LOCALS~1\Temp\WER57b8.dir00\Mini1204 09-01.dmp
C:\DOCUME~1\A\LOCALS~1\Temp\WER57b8.dir00\sysdata. xml

یا

C:\DOCUME~1\A\LOCALS~1\Temp\WEReb7d.dir00\56.tmp.m dmp
C:\DOCUME~1\A\LOCALS~1\Temp\WEReb7d.dir00\appcompa t.txt

در قسمت Error Signature ، مطالبی شبیه متن زیر میاد:

szAppName : 56.tmp szAppVer : 0.0.0.0 szModName : msvcrt.dll
szModVer : 7.0.2600.5701 offset : 000360ad

امیدوارم بتونید کمکم کنید تا بتونم این مشکل رو حل کنم ، چون واقعا زندگیم رو مختل کرده.

saeed774
05-12-2009, 13:07
براي حل مشكل حتما بايد آنتي ويروس نصب كنين و آپديت كنين و اسكن بزنين . ميتوني نود 32 رو نصب كني و بري كافي نت و آپديت هاي اونو از سايت ---------.com در بخش نرم افزار بصورت آفلاين برداري و بياري خونه آپديت كني .

دقيقا نيشه گفت كه چه ويروسي سيستم شما داره راحت ترين كار همونه

نرم افزار Combofix هم به احتمال زياد كمك ميكنه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

AliReza-M
08-12-2009, 11:12
این کارایی که گفتید ، انجام دادم ، ولی مشکل حل نشد. ولی احساس میکنم مشکل سخت افزاریه. چون زمانی که این مشکل رو داشتم ، هارد تا خرخره پر بود . دیروز که هاردم رو سبک کردم دیدم مشکل کاملا برطرف شده. امکان داره این مشکل از هارد باشه؟؟؟

saeed774
08-12-2009, 12:34
از برنامه اي به اسم Phone Tray براي ديدن تماس هاي تلفني به هنگام اتصال به اينترنت استفاده ميكني ؟

AliReza-M
13-12-2009, 18:58
از برنامه اي به اسم Phone Tray براي ديدن تماس هاي تلفني به هنگام اتصال به اينترنت استفاده ميكني ؟

نه ، استفاده نمیکنم. یکی از دوستام میگفت که شاید هک شده باشی. چون وقتی ویندوز عوض میکنی و به اینترنت وصل میشی ، بلافاصله این مشکل به وجود میاد. میگفت یه دستوراتی هست که در cmd وارد میکنی و از اونجا میتونی بفهمی که کسی هکت کرده یا نه . اگه اون دستور ها رو میدونید ، بهم بگید.

ممنون