PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک پروژه کوچیک و درآمد زا - نیاز به کمک دوستان

arshiamoj
04-12-2009, 22:11
سلام
امیدوارم حال همه خوب باشه
راستش من حدود دو سالی هستش که دارم تو یه بازی آنلاین تحت وب مثل تراوین بازی می کنم...
این بازی اسمش ایریپابلیک هست و یه درخاست از بچه های برنامه نویس داشتم...

یه برنامه میخوام که ما بهش چند تا یویر و پسورد بدیم این خودش هر روز با این اکانت ها لایگن کنه و یه سری کار ها بکنه که شامل چند تا لیک ساده هست..

در اصل این برنامه مولتی ساز هست یعنی ما مولتی رو میسازم یوسر نیم و پسوردشو میدیم به این برنامه و تو مدت 5 روز یه اتفاقاتی میافته که واقعا دار آمد زا هستش اخرش...

این بازی یه واحد پول داره به نام گلد که باهاش کلی کار میشه کرد که خریدار هم زیاد داره تو ایران و دونه ای 200 تومان میخرنش...

حالا تصور کنید ما یک هفته 100 تا مولتی میسازیم و این 100 تارو میدیم به این برنامه و 5 روز بعد 10 گلد از هر کدوم میگیریم که میشه 1000 گلد که براربر 200 تومن میشه که خیلی خوبه...

واقعا هم به اعضای این بازی که تو ایران هستن کمک میشه (چون خرید از خود سایت تو ایران امکان پذیز نست) و هم درامد خوبی برای خودتون میشه...

من از یکی میخوام این پروژه رو واسه من انجام بده و یک نسحه از این برنامه رو به من بده و خودم هم 50 درصد صودم رو هر هفته یه اون شخص بدم و خود اون طرف هم میتونه جداگونه این کارو انجام بده...

هرکی میتونه این برنامه که فکر کنم ساده هم هستش رو بنویسه با آی دی زیر تماس بگیره:
iran_erepublik@yahoo.com

با تشکر