PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلی در اجرا و نصب تمامی برنامه های Adobe

Sina_X
03-12-2009, 20:51
با سلام.

بنده یه مشکلی داشتم که امیدوارم با کمک شما دوستان حل بشه.
راستش من امروز photoshop portable رو دانلود و بعد اجرا کردم. بعد سیستم رو خاموش و شب روشنش کردم. الان اومدم فوتوشاپ معمولی رو باز کردم, ولی هیچ فایل جدیدی توش نمی شد باز کرد; حتی هیچ عکسی توش باز نمی شد. بعد بقیه ی برنامه های adobe که رو سیستم داشتم رو چک کردم(flash, after effects, illustrator, indesign) همشون یه مشکلی داشتن. که بعد فتوشاپ گفت به adobe support برم و Error: 5 رو گذارش بدم. من هم این کار رو کردم ولی چیز به درد بخوری در این مورد پیدا نکردم.
بعد رفتم تو کنترل پنل تا برنامه ها رو پاک کنم و از نو نصبشون کنم که سیستم این برنامه ها رو به عنوان برنامه ی نصب شده نمی شناخت. در نتیجه به program files رفتم و این برنامه های رو از فولد ادوبی پاک کردم. سیستم رو ری ستارت کردم و سعی کردم که برنامه ها رو نصب کنم.
ولی هیچ کدوم نصب نمی شد. مثلاًً فتوشاپ ارور می داد که یه برنامه ی دیگه از adobe در حال نصب هست و به صورت موازی نمی شه چیزی نصب کرد; در نتیجه باید اون برنامه ها رو ببندم و نصب برنامه رو ادامه بدم (در حالی که هیچ برنامه ایی در حال نصب نبود).

حالا خواهش می کنم کمک کنین... الان هیچ کدوم از برنامه های adobe رو نمی تونم نصب کنم.

با تشکر.

Sina_X
04-12-2009, 22:13
دوستان من ویندوز رو به تاریخ چند روز قبل برگردوندم. یعی فایل های پاک شده برگشت, ولی هنوز در نصب برنامه یا باز کردن برنامه مشکل داره(در این تاریخ بدون مشکل از برنامه ها استفاده کرده بودم).

بعد من این ها رو روی یه سیستم دیگه امتحان کردم, اون جا به راحتی نصب و اجرا می شدند... فکر می کنم مشکل از ویندوز باشه. بنده از ویندوز xp سرویس پک 3 استفاده می کنم.

خواهش می کنم کمک کنید.

متشکرم.

Sina_X
05-12-2009, 11:23
اقا کسی نبود بتونه به ما کمک کنه... من فکر می کردم الان که فهمیدم مشکل از ویندوز هست, اساتید در یه چشم بهم زدن محبت می کنن و می گن که باید چی کار کرد.

همینک منتظر یاری سبزتان هستیم. :دی
با تشکر!

Mohammad King
06-12-2009, 11:18
سلام

خب اول با یه نرم افزار بهینه سازی رجیستوری اطلاعات قدیمی مربوط به رجیستوری برنامه های پاک شده رو کامل پاک کنید و بعد مجددا امتحان کنید و ببینید فایده داره یا نه

Sina_X
06-12-2009, 13:06
این هم چند بار امتحان کردم, ولی متاسفانه جواب نداد. از طریق safe mode هم نتونستم پاکش کنم.
به نظرتون راه حلی برای این مشکل هست؟ (به جز نصب کردن مجدد ویندوز... چون تصمیم دارم ویندوز رو فرمت و از اول نصب کنم; ولی این چون راه حل اخر هست می خوام بیخودی عجله نکنم.)

از کمک شما متشکرم.

Mohammad King
07-12-2009, 11:43
اثرات باقی مانده برنامه ها رو با نرم افزارهای مخصوص این کار پاک کنید:

CCleaner 2.07.575

Final Uninstaller v2.0.7

Ashampoo UnInstaller 3.00

WinTools NET Professional v9.3.0

WinTools NET Professional v9.3.0

Maftoox Uninstaller

TuneUP

تمامی اینها در انجمن معرفی نرم افزار مو جود هست.

موفق باشید

اگر موفق نشدید:

از منوی Start وارد Run شده و در آن عبارت regeditرا تایپ کنید و Enter بزنید تا ویرایشگر رجیستری باز شود.
سپس به آدرس زیر بروید:
HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Uninstall
حالا در لیست باز شده نام تمامی برنامه های نصب شده را میبینید. کافی است روی برنامه مورد نظر کلیک کرده و دکمه Deleteرا بزنید.
تنها دقت کنید برای Uninstall کردن برنامه ها از روش معمول استفاده کنید و تنها در مواری که برنامه پاک نمیشود از این روش استفاده نمایید.

Sina_X
07-12-2009, 17:17
خیلی ممنون از کمکتون.

بله بنده از ccleaner استفاده کردم و جواب نداد.

از این راهی هم که گفتین رفتم. الان این برنامه ها از لیست software کنترل پنل پاک شدند. ولی هنوز وقتی روشون کلیک می کنم ارور می دن. اینستال هم به هیچ وجه نمی شن.

فتوشاپ که CS3 بود این ارور رو می ده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بقیه شون که CS4 هستن این ارور رو:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گفتم ارور ها رو بزارم, شاید این جوری کمک بیشتری کنه به شما. البته خودم در مورد ارور اولی, چیز خاصی تو گوگل پیدا نکردم. یه سری بودن که این مشکل رو داشتن, ولی هیچ راه حلی نبود.

به نظرتون راه دیگه ایی به غیر از فرمت کردن درایو و نصب مجدد وینوز هست؟

باز هم از شما متشکرم.

Mohammad King
07-12-2009, 17:20
سلام شما اینجا رفتی ببینی که برنامه هست یا نه:

از منوی Start وارد Run شده و در آن عبارت regeditرا تایپ کنید و Enter بزنید تا ویرایشگر رجیستری باز شود.
سپس به آدرس زیر بروید:
HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Uninstall
حالا در لیست باز شده نام تمامی برنامه های نصب شده را میبینید. کافی است روی برنامه مورد نظر کلیک کرده و دکمه Deleteرا بزنید.
تنها دقت کنید برای Uninstall کردن برنامه ها از روش معمول استفاده کنید و تنها در مواری که برنامه پاک نمیشود از این روش استفاده نمایید.

موفق باشید

Sina_X
07-12-2009, 17:29
دقیقاً همین کار رو کردم, هنوز مشکل حل نشده... حرفم رو باور نداری؟:دی
از لیست regedit پاک شد. از لیست کنترل پنل هم پاک شد. ولی برنامه هنوز هم ارور می ده, هم ست اپش کار نمی کنه.

Mohammad King
07-12-2009, 17:38
دقیقاً همین کار رو کردم, هنوز مشکل حل نشده... حرفم رو باور نداری؟:دی
از لیست regedit پاک شد. از لیست کنترل پنل هم پاک شد. ولی برنامه هنوز هم ارور می ده, هم ست اپش کار نمی کنه.

سلام از یه ستاپ دیگه از یه ورژن دیگه استفاده کن.

با tune up ریجستری را تمیز کن.

Sina_X
07-12-2009, 17:54
tune up هم همین الان امتحان کردم; کمکی نکرد.
در مورد ورژن های دیگه: اون ها هم امتحان کردم اون ها هم کار نکردند... ستاپ که هیچی... portable های ادوبی هم برام باز نمی شن... به کل محصولات adobe این جوری شدن.