PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رایت بیشتر از 700 مگ

آنتی
03-12-2009, 14:55
به نام خدا
سلام خدمت دوستان
مدتیه دارم یک برنامه اتوران میشازم و حالا بعد از این همه زحمت متوجه شدم که حجم اطلاعاتم بیشتر از 700 مگ هست و طبیعتا روی سی دی رایت نمشه
آیا برنامه ای داریم که بیشتر رایت کنه
یا یه راه حل دیگه؟
پیشاپیش ممنون

Mohammad King
03-12-2009, 15:12
به نام خدا
سلام خدمت دوستان
مدتیه دارم یک برنامه اتوران میشازم و حالا بعد از این همه زحمت متوجه شدم که حجم اطلاعاتم بیشتر از 700 مگ هست و طبیعتا روی سی دی رایت نمشه
آیا برنامه ای داریم که بیشتر رایت کنه
یا یه راه حل دیگه؟
پیشاپیش ممنون

خب این کار ربطی به برنامه نداره

روی دی وی دی بریز

reza_3722
03-12-2009, 15:33
من جند وقت پیش cdهای مارک Melody دیده بودم که ظرفیتش رو 870MB زده بود

Mohammad King
03-12-2009, 16:57
تایید میشه سی دی هایی هستند که بیش از 700 مگ هم رایت کنند.

چرا من نفهمیدم؟:دی

Masоud
03-12-2009, 17:25
سلام

رايت 700 مگابايت و بيشتر بر روي CD

ابتدا می بايست ببينيد رايتر شما Overburning ساپورت می کنه يا نه . برای تست اين کار مراحل زير را دنبال کنيد :

ابتدا به برنامه Nero رفته و سپس کليد های ترکيبی Ctrl + R را فشار دهيد . تو اين پنجره ببينيد که در قسمت Recorder information ، رو به روی عبارت Over burn عبارت Suported نوشته شده است يا نه . اگر عبارت ساپورت نوشته شده باشد شما می تو نيد از اين ترفند استفاده کنيد .

حال به منوی File رفته و قسمت Preferences رو انتخاب کنيد سپس در قسمت Expert features دقت کنيد که عبارت Enable Overburn قعال باشد . در زير همين گزينه مقدار مجاز Overburn رو به دقيقه مشخص کنيد .

حال به منوی File رفته و گزينه New را انتخاب کنيد و در قسمت Multisession گزينه No Muttisession را انتخاب نماييد . سپس در قسمت Burn عبارت Write Method رو به Disc at Onec تبديل کنيد .

حال می تونيد سی دی خود را رايت کنيد مقدار رايت هم بستگی خيلی زيادی به رايتر داره .

موفق باشید :40:

آنتی
03-12-2009, 20:07
بازمسلام
با تشکر از توجهتون
اول اینکه اگر میخواستم روی دی وی دی رایت کنم که دیگه مشکلی نبود
دوم اینکه نمی خوام بیشتر از 700 تا بشه
منظور من بیشتر اینه که یه نرم افزاری باشه که فشرده رایت کنه
مرسی

JAVAD-JOURSARAEI
04-12-2009, 04:32
با سلام
من یک سی دی آمزش ویندوز کیمیا از کسی گرفته بودم که 2 گیگ حجمش بود ولی روش حک شده بود 700Min

آنتی
04-12-2009, 12:13
با سلام
من یک سی دی آمزش ویندوز کیمیا از کسی گرفته بودم که 2 گیگ حجمش بود ولی روش حک شده بود 700Min
خب منم میخوام بدونم با چه نرم افزاری میشه این کارو کرد