PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال تخصصی در PHP

Mohsen6558
03-12-2009, 10:53
با سلام خدمت دوستان
دوستان عزیز همه ی ما نحوه ی آپلود کردن فایل رو با استفاده از PHP می دونیم.
اما کاری که من می خوام بکنم اینه که فایل رو بدون این که کاربر بفهمه آپلود کنم
موضوع از این قراره که من با استفاده از برنامه ی تحت WIN یه اطلاعاتی رو در درایو C کاربر تحت یه فایل TXT ذخیره کردم می خوام که اسکریپت اونو برام چک کنه اگه صحیح بود یه کاری کنه اگه نه که یه کار دیگه برای این کار کد می خواستم کسی می تونه کمکم کنه؟
1- اول این که امکان خواندن فایل بدون اپلود نیست هر چند محل دقیق فایل رو هم بدونی
2- به نظر من امکان آپلود فایل بدون استفاده ازForm و دکمه ی ارسال و ... نیست
می مونه یه راه از طریق FTP
کسی می تونه کمک کنه؟
با تشکر

mamadfelfel1988
03-12-2009, 23:40
سلام ميتوني از طريق api ها اين كارو بكني اگر بخواي بدون اينكه كاربر بفهمه فايلي بريزي تو pc ؟ نمي دونم اصلا درست فهميدم موضوع رو

MaSoUd555
03-12-2009, 23:52
کیلاگر نوشتی؟

خب با چه زبانی؟

مگه خود اون زبان تابع نداره برای FTP یا ایمیل؟
(درست حدس زدم؟:31:)

حالا واقعا میخوای چی کار کنی؟:46:

شما به هیچ وجه نمیتونید به کلاینت دسترسی داشته باشید مگر اینکه با توجه به آسیب پذیریه مرورگر این کارو انجام بدید که همه گیر نیست:13:

Mohsen6558
04-12-2009, 10:04
چرا همه فکر کیلاگر اینا می کنید؟
نه اینطور نیست
عرض کردم یه برنامه ای نوشته شده که هنگام نصب یه فایلی رو کپی می کنه به درایو C کاربر خب؟
من می خوام که صفحه ی وب من اون فایل رو برداره بخونه و در صورت درست بودن آپدیت بده و گرنه این کارو نکنه
من نمی خوام به کل فایل ها دسترسی داشته باشم
می خوام اون یه دونه فایل رو PHP بهش به هر نحوی (آپلود با FTP یا هر راه دیگه) بهش دسترسی داشته باشه و بتونه محتواش رو بخونه
برای این کار چی پیشنهاد می کنین؟

MaSoUd555
04-12-2009, 20:32
خب منم همونو گفتم دیگه:31:

امکان نداره مگر اینکه از کلاینت به شما وصل شه:41:

البته شاید در دانسته های من نگنجه اما نظر من اینه که نمیشه:20:

rn4j1m1
04-12-2009, 22:40
فکر کنم منظورتون اینه که شم یه نرم افزاری نوشتید و میخاین مثل بعضی از نرم افزار ها در مواردی که کاربر به اینترنت وصل هست اون نرم افزار رو برای آپدیت چک کنید ینی این که اون نرم افزار به روز هست یا نه و مثلا به کاربر پیغام بدید که نرم افزار رو بروز کنه؟؟؟؟:20:

sarve
07-12-2009, 18:24
چرا از کوکی ها استفاده نمی کنید- خوب کوکی ها برای همین کار ساخته شدن و شما براحتی می تونید به کمک اون ها فایل های txt رو کپی کنید و یا اطلاعاتشون رو بخونید- هم از طریق php و هم java scrip - بدون اینکه کاربر متوجه بشه البته کاربر می تونه کوکی ها رو غیر فعال کنه که این هم حق طبیعی اونه
راه منطقی و اصولیش فکر می کنم همین باشه