PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل عجيب در Internet Download Accelerator 4.4.1.935

sajad
20-03-2006, 16:06
با سلام

من نسخه جديد Internet Download Accelerator 4.4.1.935 رو نصب كردم . بعدم كركش رو كه يه فايلي بود كه توي رجيستر كار مي كرد نصب كردم . الان كه باهاش كار مي كنم هر از چند دقيقه مي گه evaluation period has been expired . بعد دوباره بازش مي كنم كار مي كنه بعد از چند دقيقه بازم اين رو مي گه و مي بنده . مي شه راهنماييم كنين . من نياز شديد به يه برنامه دانولد دارم . اما اين اينجوري كه نمي شه ؟ خيلي ضروريه . ممنون

mohammadnasri
20-03-2006, 20:23
سلام

بنظر من ورژن جديد اين برنامه ( 5.0.2.1001 ) را نصب كن . خواستي بگو برات آپلود كنم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Soda
21-03-2006, 01:23
sajad جان
عزيز
اين برنامه و كركش يه تاپيك جدا داره كاشكي ميرفتي همونجا
حالا چون ساله نو شده و به خاطر عيدي دادن من براتون كركشو ضميمه ميكنم همينجا
كافيه كه دانلود كنيد و ببريد كنار فايل اجرايي IDA.exe و اجراش كنيد ( البته قبلش بايد IDA رو كاملا بسته باشيد )
راستي فايل اجرايي IDA.exe رو هم ميتونيد تو اين پوشه C:\Program Files\IDA پيدا كنيد به شرطي كه ويندوز توي درايو سي نصب شده باشه ( ميدونم كه اينا رو بلديد )

Mehdi_Best
21-03-2006, 12:15
سجاد جان سلام
كركي كه سودا جان دادند هم براي نسخه 4 و هم براي نسخه 5 كار مي كند. اما بهتره كه آخرين نسخه كه 5 هست رو دانلود و نصب كني.
در ضمن چون تاپيك تكراري است. قفل مي شود. اگر مشكلي بود به اين تاپيك مراجعه كنيد لطفا. با تشكر از توجهي كه مي كنيد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]