PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشورت در مورد تولید یک برنامه

binaeram
03-12-2009, 07:35
این سوال رو یه جای دیگه پرسیده بودم کسی نتونست جواب بده.امیدوارم اینجا دوستان مضایقه نکنند.:20:

بنده در حال انجام یک پروژه تقریبا سنگین هستم و قصد دارم بعد از اتمام پروژه، کارمو به عنوان یک محصول ثبت و اگه خدا بخواد منتشرش کنم.
من تا امروز 60 درصد کا رو با نرم افزار power point انجام دادم.البته اضافه کنم که من برنامه نویس یا گرافیست نیستم و پروژه من در رابطه با موسیقی که یه کار multi media به حساب میاد.
چند تا سوال

1) ایا کاری که بخواد رسما منتشر بشه و موضوع اون در مورد موسیقی سنتی هست شایسته هست که با power point انجام بشه؟ با توجه به اینکه محدودیت هایی هم داره مثلا نمیتونه قطعات صوتی رو به صورت مناسب پخش کنه؟
کلا power point رو از لحاظ کیفیت در چه سطحی میبینید؟

2) توی همین تاپیک با نرم افزار multimedia fusion اشنا شدم ایا بهتر نیست که از همین برنامه استفاده کنم؟
اگه برنامه دیگه ای هست لطف کنید معرفی کنید.
این رو هم عرض کنم به دلیل موضوع کار می بایستی از تصاویر تذهیبی و مینیاتوری... و در صورت امکان از فونت های ایرانی استفاده کنم.

binaeram
05-12-2009, 09:24
واقعا احمقانه است.31 نفر بازدید حتی یه اسپم هم زده نشده.پس این ستاره دارها وظیفشون چیه اینجا؟نکنه شاواش میخوان:13:

fareed_tam
15-12-2009, 23:03
من متخصص این کارا نیستم ولی تاحالا ندیدم یه برنامه درست حسابی رو با powerpoint ارائه کرده باشن !!!!

roya_borhany
16-12-2009, 00:23
دوست عزیز گاهی اوقات با حرفه ای عمل کردن بر روی برنامه های ساده میتوانیم نتایج قابل قبول تری نسبت به برنامه هایحرفه ای ارائه دهیم. با توجه به اینکه 60 درصد کار را انجام دادید بهتر است با همان power کار کنید چون برای کار کردن با برنامه های دیگر شما نیاز به صرف دو برابر زمان دارید اما اگر مشکل زمان ندارید میتوانید از برنامه هایی که مختص این کارها هستند مانند همان نرم افزاری که خودتان گفتید استفاده کنید تا برای انتشار آن هم مشکلی نداشته باشید.
موفق باشید

abdolahe
16-12-2009, 01:45
به نظر بنده پاور پوینت بهترین گذینه هتش هم کاربرد اسان هم امکانات خوبی هم داره و اصلا برای همین کاره کی گفته تو کارهای حرفه ایاستفاده نمیشه.....؟

مرتضی حسینی گل
01-01-2010, 01:31
چه بگویم که مرا از قفس ازاد کنید..........