PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ERROR: Windows can not access to the specified device, path, or file

aminmousavi86
02-12-2009, 22:35
با سلام

چند وقتی هست که بعضی از فايلهاي اجرایی (مثل دانلودر IDM) رو که میخوام اجرا کنم با خطای زیر مواجه ميشم و حتی وقتی که با یوزر Administrator میام بالا بازم مشکل به قوت خودش باقيه.

" Windows can not access to the specified device, path, or file. You may not have the appropriate permissions to access the item. "

در ضمن حتی با خاموش کردن آنتی ویروس (Kaspersky 2010 updated) و پاک کردن برنامه و مجدد نصب کردن اون دقیقآ همين پیام بازم هم تکرار میشه. خواهشآ راهنمایی کنید. ویندوزم Vista Business است.

Mohammad King
02-12-2009, 23:34
مشکا آنتی ویروس هست چند تا برنامها بلوک شدن.

بد از باز کردن Kaspersky از سمت چپ وارد تب My Security Zone بشید. بعد وقتی آمار ظاهر شد، روی اعداد و ارقام سمت راست نمودار کلیک کنید. لیستی ظاهر می شه. قسمت Category رو گسترش بدید و از بین گزینه ها، All رو انتخاب کنید. در لیستی که پایین ظاهر می شه، برنامه ها رو پیدا کنید و اگه در حالت Trusted نبود، روی اون راست کلیک کن و بعد در منوی change statue حالت Trusted رو براش انتخاب کنید.

aminmousavi86
07-12-2009, 18:38
مشکا آنتی ویروس هست چند تا برنامها بلوک شدن.

بد از باز کردن Kaspersky از سمت چپ وارد تب My Security Zone بشید. بعد وقتی آمار ظاهر شد، روی اعداد و ارقام سمت راست نمودار کلیک کنید. لیستی ظاهر می شه. قسمت Category رو گسترش بدید و از بین گزینه ها، All رو انتخاب کنید. در لیستی که پایین ظاهر می شه، برنامه ها رو پیدا کنید و اگه در حالت Trusted نبود، روی اون راست کلیک کن و بعد در منوی change statue حالت Trusted رو براش انتخاب کنید.

Episode جان ، درست شد ، دستت درد نکنه

mom220
24-06-2010, 08:18
سلام من هم این مشکل را داشتم و آنتی ویروس کاسپرسکی را غیر فعال کردم و مشکل حل شد . با تشکر

useruseruser3
11-01-2014, 16:28
من هم به این مشکل برخوردم سه چهار روزه...فکر کنم خود ویندوزم گیر بهش میده نه انتی ویروس...متاسفانه به هیچ وجه درست نمیشه!!