PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسی بلده UnCompile کنه؟

Armagedon
02-12-2009, 16:23
سلام دوستان.
یه سوال فنی داشتم.یه برنامه اجرایی دارم که به گفته PEID با Microsoft Visual C# / Basic .NET نوشته شده.
حالا.
این برنامه چند تا باگ داره و منم به سورسش دسترسی ندارم.سوالم اینه: میشه کاری کرد که بشه این برنامه رو از حالت کامپایل شده خارج کرد و تو visual studio ادیتش کرد؟ یعنی دوباره بردش تو مرحله برنامه نویسی؟
اصلا راهی هست که بتونم باگشو برطرف کنم و چند تا امکانات جدید بهش اضافه کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنین.

sin2x=2sinxcosx
02-12-2009, 21:08
سلام .......
نه بابا فکر نکنم . اگه اون جوری بود که دیگه هیچی به هیچی .........

Armagedon
02-12-2009, 21:12
یعنی سعی کنم نا امید بشم؟

MaSoUd555
02-12-2009, 21:20
نه عزیز دلم نا امید چرا ؟فکر نکنم Decompile کنن

با Deassembler ها تغییر توش ایجاد میکنن

البته اگه تو بخش کرک بگی بهتر کمکت میکنن به نظر من:20:

hoax3r
02-12-2009, 21:58
یکسری ابزارن که سورس برنامه دات نت رو در میارن مثل Reflector و ابزارهای مشابهش
دات نت زبان ماشین خودش رو داره (IL) که راحت دیکامپایل میشه یعنی با همین Reflector که گفتم
هم میتونه کدای IL (کد ماشین زبان دات نت) رو نشون بده هم به فورم زبان های VB.Net و #C و ...
بعد مثلا بخشی روکه میخوای تغییر بدی باید موقعیت دستور رو تو فایل پیدا کنی بعدا به اون چیزی که می خوای تغییر بدی
یکسری مقاله از یه بابابیی به اسم tKC هست مقاله های اوننو پیدا کن بخون خیلی کمکت میکنه
در ضمن در مورد اینکه کدهایی که Reflector در میاره مستقیم بدون تغییر بتونی دوباره کامپایل کنی امتحان نکردم ممکنه بشه

Armagedon
03-12-2009, 03:36
سخت شد که....:19:
بابا من فقط ویژوال بیسیک بلدم.IL دیگه چیه؟:41:
این reflector چیه که نمیتونم پیدا کنم فقط من؟لینکشو میذاری؟:20:

اصلا همون بهتر که ناامید بشم.:45:

hoax3r
03-12-2009, 10:43
من که همون ویژوال بیسیکم رو هم بلد نیستم....:31:
کار با این reflector زیاد سخت نیست برنامتو میندازی توش اونم سورس بهت میده
البته تغییر دادن این سورسی که میده یکم دردرسر داره، این دردسر یعنی یکم تجربه لازم داره:46:
برای گرفتن این برنامه برو این سایت یه اطلاعات الکی بده بزن دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یه مقاله فارسی هم برای آموزش این برنامه پیدا کردم بد نیست ببینید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممکنه یکم سخت به نظر برسه ولی کار نشدنی نیست که زود نا امید بشین.

Armagedon
03-12-2009, 15:09
من که همون ویژوال بیسیکم رو هم بلد نیستم....:31:
کار با این reflector زیاد سخت نیست برنامتو میندازی توش اونم سورس بهت میده
البته تغییر دادن این سورسی که میده یکم دردرسر داره، این دردسر یعنی یکم تجربه لازم داره:46:

مرد حسابی این یکم دردسره؟ یه tree داره که هرچی باز میکنی بازتر میشه!!!! اصلا تموم نمیشه.:18:
خیلی این برنامه قاطیه.:9:
چشت روز بد نبینه.برنامه خودمو رو انداختم توش.برنامه رو که چه عرض کنم،دل و روده کل سرویسای ویندوزو ریخت بیرون.:24:
ولی بازم ممنون:11:
برم یکم تجربه کسب کنم..................:31:

Armagedon
03-12-2009, 16:29
یه سوال دیگه.این برنامه سورس بهم داد ولی فرم نداد.یعنی فرمایی که تو ویژوال بیسیک تعریف شده رو نمیشه در آورد و تغییر داد.
سوالم اینه:من نمیتونم یا اصلا نمیشه؟

Armagedon
03-12-2009, 19:23
خسته شدم دیگه.فکر کنم بقیه رو هم خسته کردم.بابا مشکلم اینه:
یه برنامه بانک اطلاعات sql server دارم.یه قسمتش باید حدود 60 تا تاریخ شمسی رو بصورت کامل مثلا 1388/06/04 وارد کرد.این تاریخا 4 تا 4 تا پشت سر همن.یهنی اگه تاریخ یه روزو وارد کنیم، تاریخ سه روز بعدش رو باید تو فیلدای بعدی بنویسیم.میخواستم کاری کنم که با نوشتن یه تاریخ، سه تای دیگه خودش پر بشه.ولی حالا که به فرم برنامه دسترسی ندارم دیگه نمیشه.سوالم اینه که میشه یه برنامه جدا نوشت که اطلاعات ورودی کیبرد رو کنترل کنه و هر وقت تاریخ وارد شد، سه تای بعدی رو خودش تایپ کنه؟توجه کنین که یه برنامه باید تو یه برنامه دیگه تایپ کنه.اونم تو فیلدای مختلف.اصلا امکانپذیره؟
این برنامه باید مینیمایز کار کنه ولی بتونه event های سیستمو بگیره......چجوری؟

hoax3r
04-12-2009, 02:55
یه سوال دیگه.این برنامه سورس بهم داد ولی فرم نداد.یعنی فرمایی که تو ویژوال بیسیک تعریف شده رو نمیشه در آورد و تغییر داد.
سوالم اینه:من نمیتونم یا اصلا نمیشه؟

من زیاد با دات نت کار نمیکنم این ابزار ها رو هم که معرفی کردم فقط میشناسمشون، حالا چطوری فرم یا رسورس تغییر بدی اطلاعی ندارم.

خسته شدم دیگه.فکر کنم بقیه رو هم خسته کردم.بابا مشکلم اینه:
یه برنامه بانک اطلاعات sql server دارم.یه قسمتش باید حدود 60 تا تاریخ شمسی رو بصورت کامل مثلا 1388/06/04 وارد کرد.این تاریخا 4 تا 4 تا پشت سر همن.یهنی اگه تاریخ یه روزو وارد کنیم، تاریخ سه روز بعدش رو باید تو فیلدای بعدی بنویسیم.میخواستم کاری کنم که با نوشتن یه تاریخ، سه تای دیگه خودش پر بشه.ولی حالا که به فرم برنامه دسترسی ندارم دیگه نمیشه.سوالم اینه که میشه یه برنامه جدا نوشت که اطلاعات ورودی کیبرد رو کنترل کنه و هر وقت تاریخ وارد شد، سه تای بعدی رو خودش تایپ کنه؟توجه کنین که یه برنامه باید تو یه برنامه دیگه تایپ کنه.اونم تو فیلدای مختلف.اصلا امکانپذیره؟
این برنامه باید مینیمایز کار کنه ولی بتونه event های سیستمو بگیره......چجوری؟

پوف از چی به چی رسیدیم، خوب اینکه یه برنامه تو یه برنامه دیگه بنویسه شدنش میشه، البته هر کنترل رفتار خاصی داره
من زیاد از دات نت و کنترلاش سر در نمیارم، به نظرم یه دات نت کار بیشتر بتونه کمکتون کنه، تو بخش دات هم مطرح کنید شاید به نتیجه برسین