PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز نشدن نرم افزارها و cpu usage بالا

ساحل 1
02-12-2009, 00:53
سلام.
1.من وقتي روي ايكن نرم افزارهام كليك مي كنم كه باز بشه هيچ اتفاقي نمي يوفته و نرم افزارهامو نمي تونم باز كنم.اشكال از چيه؟
2.مدتي هست همون اول كه كامپيوتر رو روشن مي كنم cpu usage نزديك 90 تا 100 درصد ميرسه!بايد چيكار كنم كم بشه؟
3.يك دي وي دي اتوران دارم كه تازگيها هروقت ميزارم خطاي autorun.exe و setup.exe ميده كه همون كليدهاي dont send و send error رو داره و بهم اجازه نميده دي وي دي را باز كنم.البته دي وي ديم يكم خش افتاده ممكنه ايراد از اون باشه؟

djsystem
02-12-2009, 01:27
به نظر ویروسه
با همه نرم افزارها این مشکل رو داری؟ حتما بعضی فایلهاش ویروسی شده بوده انتی ویروست اونا رو پاک کرده دباره نصب کن ببین درست میشه؟
تو قسمت process بین کدومشون اینقدر cpu usage رو بالا بردن

sefid par
02-12-2009, 15:47
شما اگر میتونی یه عکس از Task manager قسمت Process بذار.
یه آنتی ویروس آپدیت بنصب یا از Prevx تو بخش اورژانس سیستم های آلوده استفاده کن و یه اسکن کن.
بعد هم این رو دانلود کن و فایلهاش رو اجرا کن.
ُSystem repair:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Masоud
02-12-2009, 18:24
سلام

هم خود ویندوز مشکل اساسی پیدا کرده و هم ویروس در این موضوع دخیله.

با راهنمایی هایی که دوستانمون کردند و با دانلود کردن فایل بالا و اجرای محتویات اون مشکل حل خواهد شد.

موفق باشید :40:

ساحل 1
08-12-2009, 16:40
سلام.من نرم افزار prevx را دانلود كردم ولي همون بار اولي كه مي خوام سيستم رو اسكن كنم اين پيغام مي ياد.بايد چيكار كنم؟

prevx CSI could not connect to the internet to detect the newest threats.please establish a working internet connection, insure that CSI is not being blocked by any active firewall,and press ok to try again.
ديروز هم اومدم افيس 2007 رو رو سيستم نصب كنم .اين خطا اومد
.ERROR 1402 .setup cannot open the registry key
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS\CURR ENT VERSION\RUN.
verify that you have sufficient permissions to access the registry or contact microsoft product support services (pss) for asisstance. for information about how to contact
pss,see c:\ document~ \user\local~\ temp\setup00000adc\pss10R.CHM

بايد چيكار كنم؟

در قسمت PROCESEES تسك منيجر هم دو تا IEXPLORE.EXE هست كه MEM USAGE اونا از همه بيشتره و 49000K هست و مقدار CPU اونا 56 هست.
با نرم افزار SYSTEM REPAIR هم درست نشد سيستمم.

ساحل 1
08-12-2009, 16:45
سلام.من نرم افزار prevx را دانلود كردم ولي همون بار اولي كه مي خوام سيستم رو اسكن كنم در حاليكه به اينترنت وصلم اين پيغام مي ياد.بايد چيكار كنم؟

prevx CSI could not connect to the internet to detect the newest threats.please establish a working internet connection, insure that CSI is not being blocked by any active firewall,and press ok to try again.
verify that you have sufficient permissions to access the registry or contact microsoft product support services (pss) for asisstance. for information about how to contact

در صورتيكه چند هفته قبل همين افيس 2007 رو نصب كرده بودم.بايد چيكار كنم درست بشه؟

در قسمت PROCESEES تسك منيجر هم دو تا IEXPLORE.EXE هست كه MEM USAGE اونا از همه بيشتره و 49000K هست و مقدار CPU اونا 56 هست.

Masоud
09-12-2009, 15:01
سلام.من نرم افزار prevx را دانلود كردم ولي همون بار اولي كه مي خوام سيستم رو اسكن كنم در حاليكه به اينترنت وصلم اين پيغام مي ياد.بايد چيكار كنم؟

در صورتيكه چند هفته قبل همين افيس 2007 رو نصب كرده بودم.بايد چيكار كنم درست بشه؟

سلام

Eset Smart Security 4.0 آپدیت شده رو برای شناسایی ویروس امتحان کن.

اون دو تا پروسه هم مربوط میشه به Internet Explorer .

هر دو رو End Task کن.

موفق باشید :40: