PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارسال sms از طريق اينترنت

yekta33
01-12-2009, 18:53
خداكنه جاش همينجا باشه چون جايي ديگه اي پيدا نكردم
من ميخوام با نصب برنامه روي سيستم واز طريق اينترنت به تعداد مشخصي موبايل اس ام اس ارسال كنم براي دريافت اين سامانه به مخابرات رفتم ميگه بايد به دفتر خدمات مشتركين مراجعه نماييد دفاتر هم اظهار بي اطلاعي ميكنند كسي جايي توشيراز سراغ داره كه اين خدمات رابدن ؟

darvish1900
03-12-2009, 16:56
خداكنه جاش همينجا باشه چون جايي ديگه اي پيدا نكردم
من ميخوام با نصب برنامه روي سيستم واز طريق اينترنت به تعداد مشخصي موبايل اس ام اس ارسال كنم براي دريافت اين سامانه به مخابرات رفتم ميگه بايد به دفتر خدمات مشتركين مراجعه نماييد دفاتر هم اظهار بي اطلاعي ميكنند كسي جايي توشيراز سراغ داره كه اين خدمات رابدن ؟

دوست عزیز برای این کار بهتر از ایرانسل استفاده کنید
با دسترسی به صفحه وب خط خودتون میتوانید به طور انبوه اس ام اس ارسال کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در صورت تمایل به ارسال به بیش از 100 مشترک، لطفاً درخواست خود را به همراه مشخصات شرکت به آدرس ایرانسل ارسال نمایید. هزینه فعلی صد ریال برای هر پیام!

yekta33
03-12-2009, 23:53
من درست متوجه نشدم اگر ميشه بيشتر توضيح بدين؟
من خط ايرانسل دارم وارد سايت ايرانسل هم شدم حتما بايد ثبت نام كنم درسته بعدش چي ؟
اگر بخوام به خطوط همراه اول بفرستم ميشه يانه؟
درضمن منظور من اينه كه ميخوام sms بصورت گروهي بفرستم نه بصورت تكي؟؟؟؟

MaSoUd555
04-12-2009, 00:13
میخواهید تبلیغ کنید؟

از گوگل کمک بگیرید

در مورد شرکت هایی که نرمافزار ارسال اس ام اس گروهی دارن تحقیق کنید

yekta33
04-12-2009, 09:41
تبليغاتي كه مد نظرشماست نيست.... ميخوام براي گروهي از شماره تلفنهاي مشخصي هر ماهي دوبار پيام بفرستم؟

خوب منهم آدرس همون شركتها را توشيراز اگر كسي سراغ داره ميخواستم چون خودم هرچه گشتم موردي پيدا نكردم؟

darvish1900
05-12-2009, 13:03
من درست متوجه نشدم اگر ميشه بيشتر توضيح بدين؟
من خط ايرانسل دارم وارد سايت ايرانسل هم شدم حتما بايد ثبت نام كنم درسته بعدش چي ؟
اگر بخوام به خطوط همراه اول بفرستم ميشه يانه؟
درضمن منظور من اينه كه ميخوام sms بصورت گروهي بفرستم نه بصورت تكي؟؟؟؟

به هر خطی که دوست دارید اس ام اس بزنید.
بله قسمتی برای ارسال گروهی هم داره

yekta33
06-12-2009, 06:43
من هركار ميكنم اجازه ثبت نام نميده
درقسمت ثبت نام: فيلد اول شماره تلفن همراه ايرانسل با كد ايران وفيلد دوم شماره سيم كارت ميزنم وقتي روي دكمه ثبت نام ميزنم ميگه "متاسفانه ثبت نام شما انجام نشد"!!!!!؟؟؟