PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی جهت خرید تلویزیون 32 اینچ

nino22
01-12-2009, 15:12
با سلام خدمت همه دوستان

قصد خرید یک تلویزیون 32 اینچ را دارم .بودجه هم در حدود 800 هزار تومان هست

بنده تلویزیون را برای توی اتاق می خوام .دوستان لطف کنند راهنمایی کنند
می خواهم علاوه بر کیفیت تصویر خوب دارای قابلیت استفاده به عنوان مانیتور ( ترجیحا از طریق HDMI ) بدون افت کیفیت ر ا داشته باشه .و نقیصه برش تصاویر در حرکات سریع هم نداشته باشه که برای من قابل تحمل نیست

با تشکر از تمامی دوستان

A.J
01-12-2009, 20:26
برند یا مدل خاصی توی ذهن خودتون نیست ؟

من B690 دارم بغیر از یه مشکل مشکل دیگه ای باهاش ندارم و راضی هم هستم

راستی سونی هم 14% کاهش قیمت داده توی تصمیم گیری و خریدتون بی تاثیر نیست.

fandak
01-12-2009, 22:25
برند یا مدل خاصی توی ذهن خودتون نیست ؟

من B690 دارم بغیر از یه مشکل مشکل دیگه ای باهاش ندارم و راضی هم هستم

راستی سونی هم 14% کاهش قیمت داده توی تصمیم گیری و خریدتون بی تاثیر نیست.
مشکل کوچیک چیه ؟

fandak
01-12-2009, 22:27
32 سری 5 سامسونگ بگیر که full hd هم هست

nino22
02-12-2009, 15:23
یه مدل در هفته نامه عصر ارتباط معرفی شده به نام kdl-37L5000 سی و هفت اینچ به قیمت 700 هزار تومان .به نظرتون خوبه ؟

Hamed_forum
03-12-2009, 14:22
سامسونگ led سري جديدش 32 هم هست قيمت 1190 با دوربين هديه كسي نگرفته؟ نوشته كنتراست 3 ميليون؟

pmax
03-12-2009, 14:45
32b690 با قیمتی در حدود 900 تومن انتخاب خیلی خوبیه
تلوزیون به روزی هست ( 100 هرتز . کنتراست 1 به 100.000 )
البته lg های lh500 , lh700 هم اگر 32 داشته باشند خوب هستند
خوبیه سایز 32 اینه که آپسکیلینگ خیلی کمتر شما رو آزار می ده و تصویر شفاف تری خواهید داشت با مشکلات کمتر

ولی b690 از روی usb غوغا می کنه از بس که هر فرمتی رو پخش می کنه !

Hamed_forum
03-12-2009, 16:10
32b690 با قیمتی در حدود 900 تومن انتخاب خیلی خوبیه
تلوزیون به روزی هست ( 100 هرتز . کنتراست 1 به 100.000 )
البته lg های lh500 , lh700 هم اگر 32 داشته باشند خوب هستند
خوبیه سایز 32 اینه که آپسکیلینگ خیلی کمتر شما رو آزار می ده و تصویر شفاف تری خواهید داشت با مشکلات کمتر

ولی b690 از روی usb غوغا می کنه از بس که هر فرمتی رو پخش می کنه !

من فكر كنم همين led جديد سامسونگ خيلي بهتر حدود 2هزار از مدل شما گرون تر اما كنتراستش زده 3 ميليون usb هم داره 32B6000 كسي از دوستان خريده كيقيتش چطوره 2مگا پيكسل هم هست

pmax
03-12-2009, 16:59
من فكر كنم همين led جديد سامسونگ خيلي بهتر حدود 2هزار از مدل شما گرون تر اما كنتراستش زده 3 ميليون usb هم داره 32B6000 كسي از دوستان خريده كيقيتش چطوره 2مگا پيكسل هم هست

شاید حق با شما باشه اما دوست من
همون b690 هم 200 تا بالاتر از بودجه ی در نظرگرفته ی ایشون هست
مدل شما که دیگه 400 بیشتره یعنی دقیقا 50% بالاتر از بودجه 800 تومنیشونه

بنظر من با 998 تومن میشه یه تلوزیون 32 به روز خرید
اگر می تونن در حد 1200 هزینه کنن خب قطعا انتخابهای بهتری هم هست

* البته هردوی اینا همراهشون هدیه ای هست که اگر نخواید خود فروشگاه ازتون می خره و فکر کنم دستکم 60-70 تومن قیمتش باشه ( یعنی مثلا 32b6000 میشه 1.990.000 - 70.000 = 1920 هزارتومن . b690 هم به همچنین یعنی حدودا میشه 928 تومن )
البته اگر دوربین ی که هدیه می دن 70 تومن باشه ( شاید بیشتر باشه )

mobin
03-12-2009, 17:35
تلویزیون LCD سامسونگ (SAMSUNG) مدل: LCD-32B690

32 اینچ
وضوح تصویر 1920X1080 , کنتراست 100000:1
2 مگاپیکسل(FULL HD TV)
تکنولوژی 100HZ
کنتراست:100000:1
کتابخانه موضوعی با 1GB حافظه داخلی
USB2.0 با قابلیت پخش فیلم
+ANYNET
صویر در تصویر در ورودی HDMI
4ورودی HDMI
باضمانتنامه سام سرویس
-----------------------------------------------------------------------------

Touch of color معرف تغییرات ظریفی است که در طراحی محصول اعمال گردیده
زیبایی طبیعت در فرم، رنگ و نورِ دائماً متغیرِ آن ، نهفته است. در این تلویزیون که هرگز تاکنون مشابه آن دیده نشده از مواد جدیدی استفاده کرده ایم تا زیبایی طبیعی را از طریق نور، استیل و رنگ های طبیعی که با تغییر زاویه دید عوض می شوند به شما عرضه کنیم.
طراحی حاشیه Touch of color فقط از یک رنگدانه تشکیل نشده، بلکه ترکیبی است پیچیده از چندین رنگ که سایه روشن های طبیعی و بی مانندی خلق می کنند.

Touch of color

Touch of color معرف تغییرات ظریفی است که در طراحی محصول اعمال گردیده
زیبایی طبیعت در فرم، رنگ و نورِ دائماً متغیرِ آن ، نهفته است. در این تلویزیون که هرگز تاکنون مشابه آن دیده نشده از مواد جدیدی استفاده کرده ایم تا زیبایی طبیعی را از طریق نور، استیل و رنگ های طبیعی که با تغییر زاویه دید عوض می شوند به شما عرضه کنیم.
طراحی حاشیه Touch of color فقط از یک رنگدانه تشکیل نشده، بلکه ترکیبی است پیچیده از چندین رنگ که سایه روشن های طبیعی و بی مانندی خلق می کنند.

Plusپردازنده حرکت و جنبش 100 هرتز

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فریم های سریعتر برای تصویری واضح تر
این فن آوری بدون تکرار تصویر یکسان جهت افزایش فریم ها نرخ فریم را از 60 به 120 فریم در ثانیه (پانل 100 هرتزی LCD) افزایش می دهد. در عوض، این تلویزیون تصویر "میانی" بین فریم A و B را هوشمندانه تشخیص داده و آنرا جایگذاری می کند (پردازنده Auto Motion Plus 120 هرتز) تا انتقال تصویر از یک فریم به دیگری نرم و زیبا باشد.

نسبت کنتراست دینامیک 100,000:1

تاکنون چنین چیزی ندیده اید، نسبت کنتراست دینامیک بدون رقیب 100,000:1 تصاویری بسیار بهتر ایجاد می کند که در آنها سفید سفیدتر و مشکی مشکی تر است و سایه روشن های نامحدودی میان آنها وجود دارد.

بهبود دهنده گسترده رنگ ها 2

رنگ های طبیعی تر و عمیق تر
سیستم بهبود دهنده گسترده رنگ SAMSUNG در سال 2007 به نمایش سبز و آبی طبیعی نیز گسترش یافت. همچنین با اعمال تغییراتی در فن آوری بهبود دهنده گسترده رنگ ها 2، بازآفرینی رنگ قرمز نیز ممکن شده است.

4 HDMI

سه واسط اتصال وضوح بالای چند رسانه ای High (Definition Multimedia InterfaceTM (HDMI تلویزیون شما را به یک مرکز و مقر چندرسانه ای تبدیل می کنند. شما می توانید تجهیزات دیجیتال HD، مانند پخش کننده های دیسک، کنسول های بازی، و اجزاء و سیستم های دیش ماهواره را به 3 اتصال پشتی وصل کرده و از ورودی کناری برای دوربین های عکاسی و فیلمبرداری و لپ تاپ ها استفاده کنید. HDMI بهترین واسط و رابط برای نمایش دادن منابع HD بروی یک HDTV است.

HD 1080p کامل

خطوط اسکن تصویر در HD کامل، یا 1080p یک و نیم برابر HDTVهای عادی است. هرچه تعداد خطوط اسکن بیشتر باشد پیکسل های بیشتری خواهید داشت و این یعنی جزییات بیشتر و تصویری با کیفیت تر. تلویزیون LCD جدید شرکت SAMSUNG با وضوح و دقت تصویری تقریباً 2 برابر تلویزیون های HDTV رایج، بهترین تصویر ممکن را می آفریند.

پانل فوق واضح

مشکی عالی با کمترین محوی
این تلویزیون LCD جدید HD شرکت SAMSUNG به مدد بهینه سازی فاز نوری و بالا بردن نسبت شفافیت تصویر با super clear-II می تواند بازتاب نوری صفحه را کاهش داده و کنتراست را بهبود ببخشد.

DNIe Pro

تقویت کننده کیفیت های 1080p و 100 هرتز برای بهتر کردن نتیجه کار
- فن آوری موتور DNIe Pro جزییات کیفیت 1080p را با پردازنده حرکت و جنبش 100 هرتز ترکیب می کند.
- قابلیت بهبود کیفیت کلی تصاویر: حرکت، رنگ، جزییات

(WiseLink Pro (MPEG

قابلیت های WiseLink Pro
- ادغام مستقیم قابلیت های پخش فیلم، بدین ترتیب مشاهده کنندگان می توانند کارت حافظه USB خود را به دستگاه وصل کرده و فیلم تماشا کنند
- عدم نیاز به سیم کشی های پیچیده و در نتیجه مرتب شدن محیط منزل شما
- قابلیت کار آسان با فرمت های مختلف (UCC/فیلم/عکس/DVD/برنامه های زنده و غیره) از طریق USB 2.0
(WISELINK (USB 2.0

شما می توانید با اتصال WISELINK USB به mp3 گوش بدهید یا فایلهای عکس/تصویر خود را از دوربین دیجیتال یا کارت حافظه USB به نمایش بگذارید. همچنین USB 2.0 می تواند سرعت هایی تا 480 مگابیت در ثانیه را به شما عرضه کند که 40 برابر سریعتر از USB 1.1 است.

حالت سرگرمی

با حالت سرگرمی LCD SAMSUNG می توانید از امکانات زنده و جالب توجه آن استفاده کنید.

SRS TruSurround XTⓡ

هنگام مشاهده برنامه های عادی با تلویزیون LCD شرکت SAMSUNG بلندگوهای مخفی میله ای صدای سوراندی ایجاد می کنند که حس سینما را در اتاق شما القاء می کند.

بلندگوهای داون فایر

طراحی بهتر و عمق صدای بالاتر
با بلندگوهای داون فایر SAMSUNG، می توانید اتاق خود را با صدایی عمیق و واضح پر کنید.

پایه گردان

با این پایه گردان می توانید از هر زاویه بهترین دید را داشته باشید.

با ضمانتنامه سام سرویس

ehs_soltany
03-12-2009, 18:26
b6000 مشابه سایزهای دیگه این ال ای دی هست
امکاناتش نسبت به b690 خیلی پایینه
حتی فکر کنم هیچ نوع فیلمی رو از usb پخش نمیکنه فقط عکس و موسیقی
قیمتش هم بالاست
گویا تصویرش هم خیلی تعریفی نداره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
همونطور که دوستان گفتند LH500، LH700 و B690 انتخابهای بهتری هستند

Hamed_forum
04-12-2009, 18:13
نميدونم زده كنتراست 3 ميليون؟ فيلم هم به اتمال زياد پخش نميكنه

A.J
05-12-2009, 15:12
مشکل کوچیک چیه ؟

قاب پنلشو بزور جا زده بودند 3 روز بعد از خرید ترک خورد .

ولی از لحاظات دیگه تلویزیون کامل و با امکاناتی هست .