PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك !!! بالا نيامدن سيستم

mjzaret
30-11-2009, 14:45
سلام
من سيستمي با مشخصات زير دارم:
پردازشگر:
Intel Pentium 3.4 GHz 2m

رم:
512 DDr2

گرافيك:
GF 7100

مادر بورد:
Asuse P5PL2

موقعي كه سيستم رو روشن مي‌كنم با اخطارهاي زير مواجه ميشم و سيستمم بالا نمي‌آد. نكته‌ي ديگه‌اي كه بايستي بگم اينه كه صفحه كليدم قفل مي‌شه و نمي‌تونم با صفحه كليدم عمليات Restart رو انجام بدم.
اخطارهايي كه سيستم ميده:

Chassis Intruded
Fetal Error... System Halted

tiger111
30-11-2009, 20:54
احتمال زیاد هاردت مشکل پیدا کرده
چک کن اگه مشکل هارد نبود بگو تا راهنمایی کنمت

EXTREME
30-11-2009, 21:27
فک نکنم مشکل از هارد باشه
اگه میتونید ویندوز رو عوض کنید و دوباره هارد رو پاراتیشن بندی کنید از یه صفحه کلید دیگر استفاده کنید مثل usb
اگه با یه صفحه کلید دیگه هم که سالم بود بازم صفحه کلید قفل کرد من این احتمالو میدم که از مینت باشه
بایوس سیستم رو دیفالت کن و دوباره امتحان کن
اگه بازم اینطوری شد از مینه

mjzaret
01-12-2009, 01:10
احتمال زیاد هاردت مشکل پیدا کرده
چک کن اگه مشکل هارد نبود بگو تا راهنمایی کنمت

من کابل هارد رو کاملاً قطع کردم و باز هم همان مشکل قبلی وجود داشت و اصلاً به قسمت چک کردن هارد نمی‌رسه و مشکل همون قسمت اول به وجود می‌آد و به قسمت‌های دیگه نمی‌رسه.

mjzaret
01-12-2009, 01:19
فک نکنم مشکل از هارد باشه
اگه میتونید ویندوز رو عوض کنید و دوباره هارد رو پاراتیشن بندی کنید از یه صفحه کلید دیگر استفاده کنید مثل usb
اگه با یه صفحه کلید دیگه هم که سالم بود بازم صفحه کلید قفل کرد من این احتمالو میدم که از مینت باشه
بایوس سیستم رو دیفالت کن و دوباره امتحان کن
اگه بازم اینطوری شد از مینه

اصلاً نمی‌تونم وارد بایوس بشم و مشکلم اینه که نمی‌تونم بایوس رو تنظیم کنم. از یه صفحه کلید دیگه هم استفاده کردم و مشکلم حل نشد. من هم مشکل رو در مین می‌بینم. بایوس سیستم رو دیفالتش کردم ولی باز هم مشکل حل نشد. نمی‌دونم چه کار کنم. باز هم بایستی یه مین دیگه بخرم!!! وای وای وای!!!

rasool1
04-12-2009, 20:41
سلام دوست عزیز مشکل شما از مادر برد است اگه گارنتی داره ببرید نمایندگی اگه نه بدید تعمیر گاه احتمال زیاد بایوس مادر برد مشکل پیدا کرده

shahinfarasystem
05-12-2009, 00:20
فكر كنم از مادر برده هموني كه خودت گفتي ...