PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درایو سی دی هست ولی سی دی باز نمیشود

971971
30-11-2009, 07:55
با سلام SONY CD Writter من در لیست My Computer نشان داده میشود ولی چه داخل آن CD با شد چه نه، هنگامی که بر روی داریو آن کلیک میکنم یک صفحه خالی نشان داده میشود. هنگامی که CD را وارد آن میکنم از رایتر صدای معمولی خواندن CD می آید ولی عکس العملی در My Computer دیده نمیشود(هنگامیکه متوجه این حالت شدم، یک CD حدود یک ماه داخل رایتر بود بدون اینکه از آن استفاده کنم)، قبلا هم گاهی درایو CD در My Computer ناپدید میشد که با ریست حل میشد(مخصوصا هنگامیکه همان CD با مارک antique را که آخرین بار داخل رایتر بود را در ـن قرار میدادم). یک Asus CD ROM هم دارم که آنهم همین مشکل را داشت با این تفاوت که هنگامی که روی درایو آن کلیک میکردم پیغامی مانند لطفا یک CD داخل درایو بگذارید، میداد، من هم آن را جمع کردم و بعد از اینکه رایترم خراب شد، آن را وصل کردم و با کمال تعجب دیدم که کار کرد. علی رغم اینکه بیش از سه سال است که این رایتر را خریده ام ، تا حالا با آن 100 عدد CD هم رایت نکرده‌ام یعنی خیلی کم کار کشیده‌ام. لطفا به من کمک کنید تا بتوانم خودم آن را تعمیر کنم. با تشکر

saeedn70
30-11-2009, 08:17
شما 2 تا کار بکنی معلوم میشه..

اول کابل پشت ایتر رو چک کن محکم سر جاش باشه..

بازم نخوند پس خود رایتر خراب شده..ارزش تعمیر هم نداره چون یه چیز مصرفی رایتر باور کن یه رایتر کمبو ایسوز خریدم 24 تومن

2 ماه نشده درش خراب شد بیرون نمیومد فقط باید با سوزنش میاوردم بیرون درش آوردم مجانی دادم به دوستم.

عوضش کن یه dvdrw خوب بخر..

armin tita
30-11-2009, 09:43
مال منم همینطور شد 6000 تومان خرج برداشت فعلا درسته:46:

pezhvakco
30-11-2009, 12:07
سی دی رام ها اگه داخل ان ها سی دی پر و سالم نباشه پیغام میده که سی دی بگذارید ولی رایتر ها سی دی های خالی رو هم باز میکنند ولی فایلی برای نمایش ندارن .
اگه رایترت سی دی رو باز میکنه ولی اطلاعات نشون نمیده بیشتر برای اینه که چشمش ضعیف شده و یا با سرعت رایت اولیه سی دی مشکل داره و توان نمایش اطلاعات رو نداره .