PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هومیو لیچر میشود بزرگترین لیچر مفت دنیا با جایسازی بیش از ده گیگ و امکان رزیوم فقط مگا آپلود...

ramtin_d
30-11-2009, 03:34
به به
ترکونده این هومیو
وب سایت بزرگ انباره فایل هومیو که به هر کاربر 10 گیگ فضای اختصاصی عنایت میکند وسیله شخص خودم :5:تبدیل شد به یک لیچر خیلی خیلی بزرگ

آموزش هومیو توسط خودم رو در این تاپیک بخونین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وحالا آموزش اصلی :31: یکی از دوستان زحمت کشیده بود و یک باگ رو در سایت مگا آپلود کشف کرده بود( بی بی گل عزیز ) و بوسیله اون میشد که لینکها رو مستقیم کرد ولی در این نوع دانلود کردن کاربر فاقد رزیوم و یا هرچیز دیگری بود. در واقع زحمت کلیک کردنهای مضاعف و تایمر کم میشد . ولی حالا آموزش زیر رو با هم میخونیم هرکجا اشکال داشتید در مورد سایت هومیو به لینک اشاره شده در اون مورد مراجعه کنید جواب تمامی مشکلات رد اون تاپیک دقیق و مو به مو توسط خودم گفته شده / ولی حالا چطوری از مگا آپلود لیچ کنیم ؟ همین الان یک فایلم که حدود 700 مگ بود کارش تموم شد و با پسوند bin ذخیره شد که بعدا پسوند رو عوض میکنیم و چیز خاصی نیست.

فرض مثال این ادرس

رو داریم خوب ؟

باید دقت کنیم بعد از اسلش جلوی عدد ای پی این ادرس رو تایپ کنیم
mgr_dl.php

و حالا میتونیم این لینک به دست آمده رو به دانلود منیجر بدیم ولی ما میخوایم بعدا دانلودش کنیم
جای نگرانی نیست مستقیم به هومیو انتقال بدید

با استفاده از اکانت سایت هومیو و استفاده از fetch from file شما میتونید همون ادرس رو اضافه کرده و لیچ کنین
نامحدود لیچ کنین و دعا کنین :31: دیگه لازم نیست برید از جاهای دیگه مگا رو مستقیم کنین

اگر هم دچار پدیده پالایشگری ( فیلت...رینگ سابق ) شده اید بازم جای نگرانی نیست از این ادرس برای ورود استفاده کنید و به جای کلمه نامانوس megauplod.com آی پی سایت رو وارد کنید فرض مثال ادرس بالا رو تبدیل کردم
از bi bi gol :11:عزیز ممنون سپاسگزارم که راه منو هموار کرد بی شک اگه اطلاع رسانیش نبود من نمیتونستم این لیچر مفت رو راه بندازم:11:

mahramasrar2
01-12-2009, 13:11
ببينم اين ليچر رو شما راه انداختي؟
يا ترجمه وآموزش استفاده اش رو شما زحمتش رو كشيدي؟
در هر دوحال ممنون

online_amin
01-12-2009, 13:55
دیگه کار نمیکنه نمیدونم چرا؟

ramtin_d
01-12-2009, 16:52
ببينم اين ليچر رو شما راه انداختي؟
يا ترجمه وآموزش استفاده اش رو شما زحمتش رو كشيدي؟
در هر دوحال ممنون
نه سایت هومیو که یک وب سایت مستقل هست
من فقط یک سری تکنیکهای شخصی رو اجرا کردم و موفق شدم که به عنوان یک لیچر ازش کار بکشم متاسفانه مگاآپلود یه خورده حواسشو جمع کرده و اون باگ رو رفع کرده تا اون لحظه ای که حال میداد من حدود 12 گیگ جابجا کردم و همه رو به حسابهای هومیو ریختم.
آموزش سایت هومیو نیز توسط خودم بود:20: و ترجمه ای هم نکردم چون درواقع هیچ سورسی برای این کار روی اینترنت نیست(( یا حداقل جستجوی من کافی نبوده)) فقط بنا بر یه سری اطلاعات اولیه ای که از شیوه کارکرد این نوع وب سایتها داشتم تونستم این نوع از انتقال فایل رو درست کنم.
موفق باشید:46: