PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پيدا كردن IP مجازي كه اينترنت به هر سيستم اختصاص مي ده در يه شبكه Workgroup

.esmaeilymilad
29-11-2009, 19:58
سلام :20:
ما در يك شبكه workgroup محلي هستيم كه چند تا سيستم به access Point وصله و access Point هم به مودم ADSL . مي خوام بدونم چجوري ميشه IP مجازي خودمو تو اينترنت بدست بيارم . :43:
يعني IP كه به اينترنت وصل هستم نه IP كه تو شبكه دارم . تو حالت Dial up وقتي كانكت ميشيم ، روي Dialup كه راست كليك كنيم ، IP مجازي كه اينترنت به سيستم ما اختصاص داده رو نشون ميده . ولي من تو شبكه Lan نتونستم IP مجازيمو پيدا كنم .:41: :37:
اگه مي تونيد راهنماييم كنيد لطفا.:42:
ممنونم خيلي زياد:11:

undertaker_ss
29-11-2009, 20:06
ما در يك شبكه workgroup محلي هستيم كه چند تا سيستم به access Point وصله و access Point هم به مودم ADSL . مي خوام بدونم چجوري ميشه IP مجازي خودمو تو اينترنت بدست بيارم . :43:
يعني IP كه به اينترنت وصل هستم نه IP كه تو شبكه دارم . تو حالت Dial up وقتي كانكت ميشيم ، روي Dialup كه راست كليك كنيم ، IP مجازي كه اينترنت به سيستم ما اختصاص داده رو نشون ميده . ولي من تو شبكه Lan نتونستم IP مجازيمو پيدا كنم .:41: :37:
اگه مي تونيد راهنماييم كنيد لطفا.:42:
ممنونم خيلي زياد:11:

توی command prompt اینو بزن
ipconfig /all

.esmaeilymilad
29-11-2009, 21:49
توی command prompt اینو بزن
ipconfig /all

command Prompt هم كه IP هاي خود سيستمو مي ده مهندس .
من IP مجازي كه اينتر نت به سيستمم اختصاص مي ده رو مي خوام .
وقتي با ديال آپ كانكت مي شي مشخص هست ولي تو شبكه چون يه مودم و يه سوييچ هستش ،‌ كارو خراب مي كنه .
يكي منو راهنمايي كنه لطفا

ramtin_d
29-11-2009, 23:15
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ببین کارتو راه میندازه دوست عزیز ؟

undertaker_ss
01-12-2009, 00:00
command Prompt هم كه IP هاي خود سيستمو مي ده مهندس .
من IP مجازي كه اينتر نت به سيستمم اختصاص مي ده رو مي خوام .
وقتي با ديال آپ كانكت مي شي مشخص هست ولي تو شبكه چون يه مودم و يه سوييچ هستش ،‌ كارو خراب مي كنه .
يكي منو راهنمايي كنه لطفا

آی پی مجازی منظورت چیه؟
آی پی public رو می گی؟
عزیز من این همه ای پی ها رو نشون می ده اگه دقت کنی:31:

.esmaeilymilad
01-12-2009, 02:03
آی پی مجازی منظورت چیه؟
آی پی public رو می گی؟
عزیز من این همه ای پی ها رو نشون می ده اگه دقت کنی:31:

مهندس اين ipconfig /all كه شما مي گي اينارو مي ده :
Mac Adress
IP Adress
Subnetmask
defualt Gateway
و
dns
كه اينارو دستي خودت وارد مي كني در تنظيمات TCP/IP
به اينا مي گن Ip سيستم كه تو شبكه استفاده مي شه .
ولي وقتي به اينترنت بخواي وصل شي كه با اين IP وصل نمي شي (چون ممكنه 1000 نفر مثل شما اين IP رو به سيستمشون داده باشن ). ISP به صورت اتومات يه IP بهت اختصاص مي ده كه بتوني به اينترنت وصل شي كه اين IP تو اينترنت يكتا هستش .
من اون IP رو مي خوام .

ramtin_d
01-12-2009, 02:21
Mac Adress
IP Adress
Subnetmask
defualt Gateway
و
dns
ولي وقتي به اينترنت بخواي وصل شي كه با اين IP وصل نمي شي (چون ممكنه 1000 نفر مثل شما اين IP رو به سيستمشون داده باشن ). ISP به صورت اتومات يه IP بهت اختصاص مي ده كه بتوني به اينترنت وصل شي كه اين IP تو اينترنت يكتا هستش .
من اون IP رو مي خوام .

اصلا به این ادرسی که گفتم رفتی ؟؟؟
من نمیفهمم این ملت همه چی رو قلنبه میخوان
برو توی اون ادرس بهت آی پیتو نشون میده دیگه

اون عددی که میبینی آی پی جنابعالیه

.esmaeilymilad
01-12-2009, 02:54
اصلا به این ادرسی که گفتم رفتی ؟؟؟
من نمیفهمم این ملت همه چی رو قلنبه میخوان
برو توی اون ادرس بهت آی پیتو نشون میده دیگه

اون عددی که میبینی آی پی جنابعالیه

سلام مهندس ممنونم از شما كه راهنماييك كرديد .
خيلي خوب بود .
فقط يه مشكل اينكه من تو شبكه هستم و اين IP رو كه نشون ميده تو تمام سيستم هاي تو شبكه هم همينو نشون ميده .
حالا بايد چيكار كنم ؟ من IP هر سيستمو جدا مي خوام .
ممنونم بازم .

zed2
01-12-2009, 12:15
خيلي خوب بود .
فقط يه مشكل اينكه من تو شبكه هستم و اين IP رو كه نشون ميده تو تمام سيستم هاي تو شبكه هم همينو نشون ميده .
ممنونم بازم .
برای پیدا کردن ip هر سیستم داخل شبکتون روی کانکشن وصل شده کلیک راست کنید و بعد status>properties>networking>internet protocol (tcp/ip)>properties
رو می زنین و انجا ip های هر سیستم رو می تونید ببینید در هر سیستم.

MaSoUd555
01-12-2009, 12:25

شما میگی آیپی مجازی؟اونوقت میگی IpConfig کمکت نکرد؟

اونی که تو اینترنت داری آیپیه واقعیته تو اینترنت
اونیم که تو IPcofig نشون میده آیپیت تو شبکست

undertaker_ss
01-12-2009, 15:38
خيلي خوب بود .
ممنونم بازم .

شما خودت می دونی چی می خوای؟ :31:

undertaker_ss
01-12-2009, 15:39
Mac Adress
IP Adress
Subnetmask
defualt Gateway
و
dns
من اون IP رو مي خوام .
والا من اون ای پی که isp میده رو هم می تونم توش ببینم نمی دونم چرا شما نمی تونی ببینی

ramtin_d
01-12-2009, 20:00
والا من اون ای پی که isp میده رو هم می تونم توش ببینم نمی دونم چرا شما نمی تونی ببینی
بابا این ip هر سیستم رو میخواد منتها بیچاره نمیدونه چه جوری باید منظورشو برسونه :31:
هی لقمه رو داره میپیچونه دور سرش جوابش رو هم یکی از دوستان داده باید روی کانکشن شبکه اش کلیک راست کنه و باقی قضایا نمیدونم چرا هنوز نگرفته ؟

داداشی که تاپیک باز رکدی جسارتا ولی شما از هموطنان آذری ما نیستی ؟ لهجه ات یه خورده آشناست :31: ؟

sina_torabi67
23-02-2010, 00:12
اصلا اون اپی خارجی که به اینترنت وصله به مودمت اختصاص داده میشه و به کامپیوترا که اشتراک گذاشته استفاده مکنن در اینجا nat اتفاق نمی افته که یه اپی دیگه به وجود بیاد