PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اطلاع از نحوه برگزاری کلاس های CCNA در تبریز

paranoid_android
29-11-2009, 18:24
سلام.
از دوستان تبریزی کسی هست که دانشجوی دوره های سیسکو باشه؟
تا جایی که بنده اطلاع دارم مجتمع فنی تبریز قراره از 16 آذر دوره های جدیدشو شروع کنه و استادشونم آقای انتصاری هستن. متاسفانه بنده هیچ اطلاعی از کم و کیف برگزاری دوره های قبلی CCNA این موسسه ندارم و نمیدونم نحوه تدریس آقای انتصاری به چه صورتیه.. ظاهرا از تهران میان یا اینکه مقیم تبریز هستن!
دیباگران هم که مدت هاست دوره های شبکه ش بعد از رفتن آقای ذریه دقیقا تو آفسایده و 100 سال طول میکشه تا کلاس تکمیل ظرفیت بشه و تشکیلش بدن..!
از نظر امکانات سوئیچینگ و روتینگ هم بعید میدونم چیز درست حسابی تو لابراتوارشون باشه! البته اگه Lab ای وجود داشته باشه! غیر از چند تا نرم افزار Emulator یا Simulator!
در کل اوضاع CCNA تبریز چجوریه رفقا؟
ممنون.

hashem_wolf
29-11-2009, 21:27
سیسکو به هیچ ایرانی مدرک نمیده!!

بشین واسه خودت بخوت منابع فارسی هم موجود هست

cd , dvd آموزشی هم پر رو نت

paranoid_android
29-11-2009, 22:36
سیسکو به هیچ ایرانی مدرک نمیده!!

بشین واسه خودت بخوت منابع فارسی هم موجود هست

cd , dvd آموزشی هم پر رو نت
اون که 100%
بنده خودم جزو کسانی بودم که تو همین فروم روی این قضیه بحث بسیار کردم که با توجه به سیاست های جدید سیسکو و مشکلی که از نظر ملیتی با ایرانی ها داره ارائه هر گونه مدرکی به هر فرد ایرانی چه داخل ایران و چه هر نقطه از کره زمین قدغن شده مگر با تغییر ملیت یا داشتن پاسپورت غیر ایرانی و...!
بنده دنبال مدرک نیستم!
حتی دوره های MCSE رو هم که پشت سر گذاشتم هیچ امتحانی ندادم.
مرسی.

Silence so loud
05-12-2009, 15:17
دوره CCNA اکثرا رو مفاهیم تمرکز دارد و میشه گفت هر کی CCNA
رو بگذرونه اکثره مطالب شبکه رو خیلی جزئی و سطحی میدونه
که در واقع با گذراندن این دوره اون میتونه بدونه که بهتره چه زیر شاخه ایی از شبکه رو ادامه
بده و د ر آن شاخه مشغول شود
و
زیاد به لابراتوار نیاز نیست حداکثر با 2 سوئیچ و 2 روتر میشه تمامی مطالبش را امتحان کرد
که اگه نشد هم نشد
چون با استفاده از نرم افزارهایی مانند GNS , Boson میشه این دوره را
کامل تمرین کرد
دوره های بعد از CCNA هستند که نیاز زیادی به لابراتوار و تمرین زیادی دارن
CCNA رو میشه تو یک ماه هم امتحان داد