PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به نظرتون مشکل لپ تاپم چیه؟

M.KA
29-11-2009, 13:02
من لپ تاپ Vaio مدل VGN-CS118E دارم. از چند ماه قبل گه گاهی کامپیوترم یکدفعه بدون هیچ error، در عرض 1 ثانیه خاموش می شد. چون این اتفاق خیلی کم پیش میومد جدیش نگرفتم ولی بعد از اینکه ویندوزش رو از Vista به windows7 تغییر دادم این مشکل بیشتر شد و مرتب این اتفاق می افته. حتی یکبار بعد از خاموش شدن بالا نمیومد تا باطریش رو کشیدم و بدون باطری بالا اومد. گاهی چندبار پشت سرهم خاموش میشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به برق باشه یا با باطری کنه، تو هر دو حالت این اتفاق می افته. وقتی با Wireless به شبکه وصل میشم بیشتر این اتفاق می افته.:13:
با آنتی ویروس kaspersky 2010 کامپیوتر رو Scan کردم ولی هیچ ویروسی پیدا نکرد.
حالا به نظر شما مشکل کامپیوترم چیه؟ چه راه حلی پیشنهاد می کنید؟
ضمنا کامپیوترم گارانتی ایران نداره!

Pami
29-11-2009, 14:58
به نظر مشکل شما باید از آداپتور یا باتری باشه
مشکل شما سخت افزاری هست و نرم افزاری نیست ، حتما ببرید تعمیرگاه

amn390
02-12-2009, 20:53
یه بار ویندوز رو عوض کن, اگه جواب نداد و 2باره تکرار شد ببرش تعمیرگاه.

H@mid-Vista
04-12-2009, 16:06
به نظر من مشكل از فن هست كه باعث ميشه سي پي يو داغ بشه و اتوماتيك خاموش كنه كه نسوزه

M.KA
14-12-2009, 17:04
به نظر مشکل شما باید از آداپتور یا باتری باشه
مشکل شما سخت افزاری هست و نرم افزاری نیست ، حتما ببرید تعمیرگاه

من Recovery کردم و برگشتم به ویستا. ولی باز خاموش میشد. بهم پیشنهاد کردن مدتی باطری رو در بیارم و فقط با برق کار کنم تا معلوم شه بدون باطری هم این مشکل وجود داره یا نه. چند روزه بدون باطری با کامپیوتر کار میکنم و دیگه یکدفعه خاموش نمیشه. حالا به نظر شما باطری رو باید عوض کنم یا قابل تعمیره؟

H@mid-Vista
15-12-2009, 16:54
من Recovery کردم و برگشتم به ویستا. ولی باز خاموش میشد. بهم پیشنهاد کردن مدتی باطری رو در بیارم و فقط با برق کار کنم تا معلوم شه بدون باطری هم این مشکل وجود داره یا نه. چند روزه بدون باطری با کامپیوتر کار میکنم و دیگه یکدفعه خاموش نمیشه. حالا به نظر شما باطری رو باید عوض کنم یا قابل تعمیره؟

عوض كن نو بگیر
چون اگه تعمیری باشه امكان تركیدن داره
و خیلی هم خطرناكه دستكاری باطری نوت بوك چون بزرگه و بتركه خیلی خطرناكه