PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل auToRUN.inf

Gallar2
29-11-2009, 13:02
سلام دوستان سیستم من داراری ویروسی به نام auTORUN.inf آنتی ویروسم هم کسپرسکی اورجیناله ویروس رو می شناسه ولی نمی تونه ازبین ببره جالبه که این ویروس وقتی فلاش مموری نصب می کنید شروع به کار می کنه و دیروز یک فایل دیگه در system 32 به نام Framework.exe رو به عنوان ویروس شناخت و اونو هم نتونست پاک کنه دوستان اگه می تونن راهنمایی کنند ممنون می شم

sefid par
29-11-2009, 15:10
همینه دیگه. از کسپر اورجینال استفاده میکنی:santa: اینجوری میشه:23::)
یه سر اینجا بزنین ببینین prevx پاکش میکنه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستی ورژن کسپرتون چیه؟

Gallar2
30-11-2009, 08:13
ممنون از راهنمایتون ورژنم kaspersky internet security 2010 9.0.0.736

picher_s
30-11-2009, 10:26
سلام

اسم ویروس رو چی میگه؟!

saeed774
30-11-2009, 13:39
اورجينال بودن كه مهم نيست فقط كليد شما قانوني هست و هيچ فرقي با ورژن هاي قرار داده شده در سايت كسپر نداره
شما كسپر رو آپديت كن مطمئنا پاكش خواهد كرد .

Gallar2
01-12-2009, 12:25
اورجينال بودن كه مهم نيست فقط كليد شما قانوني هست و هيچ فرقي با ورژن هاي قرار داده شده در سايت كسپر نداره
شما كسپر رو آپديت كن مطمئنا پاكش خواهد كرد .

کاسپرم به روز هم بود ولی نتونسته پاکش کنه

Gallar2
01-12-2009, 12:31
سلام

اسم ویروس رو چی میگه؟!

می نویسه auTORUN.inf بعد یک صفحه برای پاک کردنش باز می شه من حدوداً 2 ساعتی موندم میگه پاک شد و سیستم و رستارت می کنه ولی بهدش دوباره که فلاش رو میزنی دوباره ویروسه راه می افته راستی من تو کنار کاسپر یک A-Squard Anti maleware لایسنس اورجینال هم دارم ولی اون هم چیزی پیدا نمی کنه

Squall Leonhart
01-12-2009, 23:47
می نویسه auTORUN.inf بعد یک صفحه برای پاک کردنش باز می شه من حدوداً 2 ساعتی موندم میگه پاک شد و سیستم و رستارت می کنه ولی بهدش دوباره که فلاش رو میزنی دوباره ویروسه راه می افته راستی من تو کنار کاسپر یک A-Squard Anti maleware لایسنس اورجینال هم دارم ولی اون هم چیزی پیدا نمی کنه

براي پاك كردن ويروس اتوران از اين استفاده كن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید