PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواندنی از سبیت 2006

papiyoon
19-03-2006, 19:32
نمایشگاه سبیت امسال هم برگزار شد و از 9 تا 15 مارس ادامه داشت و سعی‌ کردم که اخبار مربوط به این نمایشگاه را در حد توان خودم برای شما عزیزان آماده کنم که بتونید از اون استفاده کنید. امیدوارم که مورد استفاده قرار بگیره، در زیر لیست‌ این اخبار را قرار دارد :

نمایش " کامپیوتر رویایی‌ " با سرعت5.46Ghz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
غرفه محصولات اینتل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
غرفه محصولات VIA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
محصولات جدید ارائه شده توسط DFI و BenQ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اولین ها در دنیا توسط سامسونگ ارائه شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
غرفه محصولات LG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
معرفی‌ کارت صدا و هدست جدید Razer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
غرفه محصولات گیگابایت (بخش اول) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
غرفه محصولات گیگابایت (بخش دوم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
معرفی‌ محصولات Blu-ray پاناسونیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
معرفی‌ درایو های HD DVD ارائه شده توسط NEC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
غرفه محصولات Pretec ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
غرفه محصولات SiS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
معرفی‌ کامپیوتر های جدید AOpen ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
باطری های جدید Sanyo و درایو های HD DVD توشیبا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
غرفه محصولات asetek ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
غرفه محصولات سامسونگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کامپیوتر های XPC جدید Shuttle ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به نقل از دنیای آی تی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])