PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار طراحی سایت : آری یا نه ؟

H @ di
28-11-2009, 16:33
با درود بر همه دوستان گرامی
من در نظر دارم که یک سایت در زمینه ای راه اندازی کنم .
دانش طراحی سایت من هم کمه بنابراین تصمیم گرفتم که از یک نرم افزار طراحی سایت کمک بگیرم
اول نیاز هامو بگم
1- قابلیت افزودن صفحات رو به تعداد نامحدود داشته باشه
2- قابلیت تعیین حد دسترسی کاربران
3- صفحه آپلود
4- پنل مدیریت آسان
5- قیمت زیر دویست هزار تومان

از آنجایی که صفحات بسیاری در طول عمر سایت به اون افزوده می شه باید سیستم مدیریتش هم قوی باشه شما چه پیشنهادی دارید ؟

من با گشت و گذار و مشورت با یه نرم افزار به نام سایت ساز آشنا شدم که آدرس سایت اصلیش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و آدرس سایت تست نرم افزار

هست
خواهش من از دوستانی که دانش بالایی در طراحی سایت دارن اینه که در صورت امکان منو راهنمایی کنن
با تشکر
هادی

H @ di
28-11-2009, 23:29
آیا از دوستان کسی هست که بتونه کمک کنه ؟

بسیار بسیار فوریه برام

SIMON137
28-11-2009, 23:35
سایت های بسیاری در این مورد هست ...
والا نمی دونم کدومش قویه ، مثلا همین سایت ساز ، یا نگاه روشن پارس یا آشیانه ، یا ... هرکدوم مزایای خواص خودش رو داره.
ما هم منتظریم ببینیم اگر کسی از این سیستم ها استفاده کرده ، بیاد نظرشو در مورد این cms ها بگه ...

ArlopA
28-11-2009, 23:42
سوالی که واسه من پیش اومد اینه که خوب چرا از CMS استفاده نمیکنید؟!

SIMON137
28-11-2009, 23:50
سوالی که واسه من پیش اومد اینه که خوب چرا از CMS استفاده نمیکنید؟!
خب پس اینا چی هست ؟ CMS هست دیگه :دی

ArlopA
29-11-2009, 09:57
DataliFe Engine بهترین سیستم هست هرچند که پشتیبانیش خیلی ضعیفه!

H @ di
30-11-2009, 00:02
DataliFe Engine بهترین سیستم هست هرچند که پشتیبانیش خیلی ضعیفه!
با سلام و تشکر از دوستان
این دیتالایف انجین در کل چیه ؟ یه جور سایت سازه ؟

آیا کسی هست که از این نرم افزارها استفاده کرده باشه و به طور تجربی باهاشون آشنا باشه ؟

SIMON137
30-11-2009, 00:34
با سلام و تشکر از دوستان
این دیتالایف انجین در کل چیه ؟ یه جور سایت سازه ؟

آیا کسی هست که از این نرم افزارها استفاده کرده باشه و به طور تجربی باهاشون آشنا باشه ؟
شما الان سوالتون به طور کلی چیه ؟ در مورد خود سی ام اس سایت ساز هست یا به طور کلی CMS ؟
دیتالایف یک نوع CMS هست ... کلا CMS به زبان ساده ، سیستم هایی برای مدیریت فضای شما و ساخت سایت و ... می باشند.

H @ di
01-12-2009, 17:17
شما الان سوالتون به طور کلی چیه ؟ در مورد خود سی ام اس سایت ساز هست یا به طور کلی CMS ؟
دیتالایف یک نوع CMS هست ... کلا CMS به زبان ساده ، سیستم هایی برای مدیریت فضای شما و ساخت سایت و ... می باشند.

با سلام و تشکر
در کل همانطور که در پست اول هم گفتم می خوام یک سایت راه اندازی کنم که هفته ای چند بار به روز میشه و صفحه و فایل به اون افزوده می شه
و چون دانش تخصصی طراحی سایت رو نداشتم به توصیه دوستی تصمیم به استفاده از نرم افزار های سایت ساز گرفتم الان هم سئوال من که دو بخش میشه اینه که :

بخش اول : آیا شما استفاده از نرم افزار های سایت ساز رو توصیه می کنید و آیا ضریب ایمنی ( از دید هک نشدن ) این سایت ساز ها بالاست یا نه ؟
بخش دوم : اگر استفاده از نرم افزار سایت ساز رو توصیه نمی کنید پیشنهاد شما برای راه اندازی یک سایت با مشخصات یاد شده استفاده از کدام سیستم ها طراحی سایت است ؟

deldare_ashegh30
02-12-2009, 19:33
بهترین شرکتی که توی ایران در زمینه ساخت وبسایت فعالیت میکنه به نظر من شرکت پارسیان مهر هستش که اگه کاراش و ببینی نا خودآگاه شیفته ی کاراش میشی و تفاوت رو کاملا احساس میکنی البته اینم بگم حداقل هزینه کاراشون 1 میلیون تومنه :27: اینم آدرس سایت :

البته اگه یه سایت ارزونتر خواستی که واقعا ارزش پولی رو که میدی داشته باشه و خودتم باهاش عشق کنی :31: بهم ایمیل بزن

mehdi.azad.urm[at]gmail.com

localinside
02-12-2009, 20:51
من به هیچ وجه استفاده از سایت سازهای غیر رایگان رو پیشنهاد نمی کنم چون در عین حال که از شما یک مبلغی رو می گیرند چیزی که دست شما رو می گیره از بدترین سایت سازهای رایگان هم بدتره به دو دلیل:
1.توسعه دهندگانی که روی اون کار کردن محدود به کارشناسان همون شرکت می شوند ولی نرم افزار های سایت ساز رایگان و کد باز توسط تمام جامعه کدباز در حال توسعه و به روز شدنه
2.نرم افزاری که در نهایت پس از پرداخت پول به شما تحویل می شه یک نرم افزار کد بسته است که امکان تغییر در اون بسیار محدود هست
در میان نرم افزار های سایت ساز (که اصطلاح درستش سیستم های مدیریت محتوا یا CMS هست ) من دو نرم افزار رو پیشنهاد می کنم:
joomla که ساده تر هست و توسعه دهندگان بیشتری در ایران روش کار می کنند و کار فارسی سازی خوبی روی اون انجام شده
drupal که قویتر هست (میشه گفت تو بین نرم افزار های cms قویترین) و امکان توسعه بسیار بالایی داره و شرکتهای بزرگ و معتبر و سایت های خبری مهمی روی اینترنت از این نرم افزار استفاده می کنند، کار کردن با اون به آسونی قبلی نیست در ایران تعداد افرادی روی اون کار می کنند هنوز کم هستند و کار فارسی سازی زیادی روش انجام نشده
برای مطالعه مستندات فارسی جوملا به joomla.ir برای مطالعه مستندات فارسی دروپال به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو irdrupal.com مراجعه کنید.

SIMON137
02-12-2009, 22:34
با سلام و تشکر
در کل همانطور که در پست اول هم گفتم می خوام یک سایت راه اندازی کنم که هفته ای چند بار به روز میشه و صفحه و فایل به اون افزوده می شه
و چون دانش تخصصی طراحی سایت رو نداشتم به توصیه دوستی تصمیم به استفاده از نرم افزار های سایت ساز گرفتم الان هم سئوال من که دو بخش میشه اینه که :

بخش اول : آیا شما استفاده از نرم افزار های سایت ساز رو توصیه می کنید و آیا ضریب ایمنی ( از دید هک نشدن ) این سایت ساز ها بالاست یا نه ؟
بخش دوم : اگر استفاده از نرم افزار سایت ساز رو توصیه نمی کنید پیشنهاد شما برای راه اندازی یک سایت با مشخصات یاد شده استفاده از کدام سیستم ها طراحی سایت است ؟
شما آی دی یاهوت رو برای من بفرست توضیح بدم مفصل برات ... سوالاتت رو بپرس همونجا سریع جواب میدم

H @ di
03-12-2009, 00:58
با تشکر از همه دوستا ن

دوست گرامی دلدار عاشق من دنبال یه نرم افزار هستم برای طراحی سایت و نگهداری پس از اون نه گروه طراحی سایت
از شما بابت پاسخگویی تون متشکر

برای شما و SIMON137 پیغام خصوصی دادم
باز هم تشکر از شما

H @ di
03-12-2009, 23:39
من به هیچ وجه استفاده از سایت سازهای غیر رایگان رو پیشنهاد نمی کنم چون در عین حال که از شما یک مبلغی رو می گیرند چیزی که دست شما رو می گیره از بدترین سایت سازهای رایگان هم بدتره به دو دلیل:
1.توسعه دهندگانی که روی اون کار کردن محدود به کارشناسان همون شرکت می شوند ولی نرم افزار های سایت ساز رایگان و کد باز توسط تمام جامعه کدباز در حال توسعه و به روز شدنه
2.نرم افزاری که در نهایت پس از پرداخت پول به شما تحویل می شه یک نرم افزار کد بسته است که امکان تغییر در اون بسیار محدود هست
در میان نرم افزار های سایت ساز (که اصطلاح درستش سیستم های مدیریت محتوا یا CMS هست ) من دو نرم افزار رو پیشنهاد می کنم:
joomla که ساده تر هست و توسعه دهندگان بیشتری در ایران روش کار می کنند و کار فارسی سازی خوبی روی اون انجام شده
drupal که قویتر هست (میشه گفت تو بین نرم افزار های cms قویترین) و امکان توسعه بسیار بالایی داره و شرکتهای بزرگ و معتبر و سایت های خبری مهمی روی اینترنت از این نرم افزار استفاده می کنند، کار کردن با اون به آسونی قبلی نیست در ایران تعداد افرادی روی اون کار می کنند هنوز کم هستند و کار فارسی سازی زیادی روش انجام نشده
برای مطالعه مستندات فارسی جوملا به joomla.ir برای مطالعه مستندات فارسی دروپال به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو irdrupal.com مراجعه کنید.

با تشکر از دوستان گرامی

localinside گرامی ورود شما رو به فروم پی سی ورلد تبریک می گم و براتون آرزوی تندرستی و شادی میکنم

با مشورت با چند تن از دوستان به استفاده از جوملا از طرف اونها تشویق شدم
از سوی دیگر deldare_ashegh30 که پست قبل از شما رو توی صفحه قبل فرستادن سه سیستم
وردپرس - e107 - دیتالایف رو پیشنهاد کردن از ایشون پرسیدم و از شما هم می پرسم که ازمیون این سه تا و جوملا کدوم رو پیشنهاد می کنید ؟

راستی این سایتی که معرفی کردید سایت خودتونه ؟
اگه اینطوره خیلی عالی میشه یه تایپیک آموزش دروپال باز کنید و توی یه مقایسه کلی برتری ها و نقاط ضعفش رو معرفی کنید .