PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم نمایش تصویر در مانیتور

solitary
28-11-2009, 07:54
سلام دوستان
مانیتور من به طور ناگهانی دچار مشکل شده و هیچ خروجی نداره چراغش بعد از یه مدت کوتاه نورش کم و زیاد میشه . گرافیک رو با یه کارت گرفیک دیگه امتحان کردم مشکل از کارت نیست وهارد هم در موقعی که کلید پاور رو میزنم هیچ صدایی نمی ده ایا ممکنه هاردم سوخته باشه چون من از اون اول هیچ خروجی ندارم خلاصه خواهشا زوتر جواب بدید ببینم چه میشه کرد.

rasool1
28-11-2009, 13:23
سلام دوست عزیز لطفا زیادسیستم رو دستکاری نکیند لطفا جواب این سئوالاتم رو بدید اسپیکر رو روشن کنید سپس سیستم رو روشن کنید آیا آهنگ ورود به ویندوز پخش میشه (البته اگه ویندوز پسورد نداره) دوم اینکه اگه هارد سیستم شما منفجر بشه یا اصلا سیستم هارد هم نداشته باشه تصویر مانیتور باید بیاد پس به هارد ربطی نداره سوم اینکه یک بار سوکت مانیتور رو دربیارید با دقت ببنید تمام پایه ها سالمه و کج نشده و جا بزنید

solitary
28-11-2009, 19:22
سلام
دوست گرامی مواردی که ذکر کردید چک شد هیچ اهنگی شنیده نمیشه .سوکت رو هم نگاه کردم سالم بود و مشکلی نداشت احتمال داره مشکل از بایاس باشه و نیاز به فرمت باشه ؟

golmohammadi
30-11-2009, 11:09
احتمالات زيادي وجود داره
اينو تست كن
وقتي سيستم را روشن ميكني قبل از بالا امدن ويندوز موقع بوت شدن، نوشته هاي بايد بر روي مانيتور ظاهر بشه
آيا هيچ نوشته اي مياد ؟
من حدث ميزنم اشكال از مادر بورد باشه ولي مطمئن نيستم

saeedn70
30-11-2009, 11:14
اینارو هم چک کن:

1 ورودی برق پاور به مادربرد هم 24 پین هم 4 پبنش.
2 اسلوت vga رو چک کن محکم سر جاش باشه پیچ خورده باشه..
3پاور رو کلا چک کن.

soroosh_hajiali
30-11-2009, 11:16
من این اشکال رو زیاد دیدم ربطش نمیدونم چیه ولی وقتی کیبورد رو عوض کنی درست میشه!!!هر کی دلیلشو فهمید به منم بگه!:25:

solitary
01-12-2009, 22:26
سلام دوستان هیچ نوشته ای مشاهده نمیشه سایر موارد هم چک شده نکنه مشکل مادربورد حتمیه؟