PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Star Wars: The Force Unleashed

rezadevilmaycry
27-11-2009, 11:53
با سلام خدمت تمامی دوستانه گلم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این تاپیک ایجاد کردم برای تبادل نظر و گفتگو میان طرفداران بازی :

جنگ ستارگان:نیروی درنده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و همینطور کمک گرفتن و رفع مشکلات و سوالات دوستان راجب این بازی...

این توضیحات و عکس دوستمون darth_vader فرستادند:

نام بازی: Star Wars The Force Unleashed

نام بازی به فارسی: جنگ های ستاره ای: نیروی درنده

تاریخ عرضه ی میلادی بازی: September 16, 2008

ژانر:اکشن/تخیلی

سازنده: lucas arts

منتشر کننده : lucas arts

عرضه شده برای: XBox360/PS3/Wii/PSP/DS/PS2/Iphone/PC

نویسنده: Darth Vader

rezadevilmaycry
27-11-2009, 11:56
من در این بازی به جایی رسیدم که یکی از مراحلش تمام میشه سر یک مرحله ی جدید دارم با ژنرالی که نجات دادم حرف میزنم ..حرف که تموم میشه اون سوار سفینش میشه و میره و بازی همونجا میپره بیرون...:41:
دوستان کسی نمیدونه مشکل از کجاست و چجوری درستش کنم؟؟؟:41:
اگر کسی میتونه سیوه بعد این فیلم واسم بزاره ممنون میشم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Layken
28-11-2009, 02:46
رضا عزیز نسخه بازی شما چند dvd هستش..؟

rezadevilmaycry
28-11-2009, 03:22
رضا عزیز نسخه بازی شما چند dvd هستش..؟

4دی وی دی هستش...
امروز پاک کردم و دوباره نسبیدم بدتر شد الان دیگه نصف فیلمو نشون نداده و تا جایه قبلی نرسیده میپره بیرون...کمکم کنید...:18::19::37:

Layken
28-11-2009, 21:51
من هم4 dvd شو خریدم هم 2 dvd ولی 2dvd رو نصب کردم هنوز بازی نکردم ببینم می پره بیرون یا نه...

rezadevilmaycry
28-11-2009, 22:07
امکان داره dvd 4 من فقط خراب باشه؟؟؟
چون من دیروز دوباره نسبیدم دیدم سر dvd 4 یک چیزهایی رو ارور میده و من ایگنور زدم...؟؟؟

havas_1980
28-11-2009, 23:15
امکان داره dvd 4 من فقط خراب باشه؟؟؟
چون من دیروز دوباره نسبیدم دیدم سر dvd 4 یک چیزهایی رو ارور میده و من ایگنور زدم...؟؟؟کاملا مشخص شد! یه سری از فایل ها نصب نشده برای همینه این مشکلات پیش اومده.

mohammad_twe
28-11-2009, 23:21
کاملا مشخص شد! یه سری از فایل ها نصب نشده برای همینه این مشکلات پیش اومده
این همون نسخه اون شرکت دزد (boys team ) هست که اینجور مشکلات رو داره !!

havas_1980
28-11-2009, 23:30
قبل از اینکه بازی رو شروع کنین حتما اولین پچ رسمی منتشر شده برای بازی یعنی ورژن 1.1 رو نصب کنین.

توضیح: این پچ مشکلات اجرای بازی, باگ های بازی و مشکلات صدا رو برطرف میکنه. همچنین امکان استفاده از گیم پد هم فراهم میشه.

Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition v1.1 Patch | Size: 413.3MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدStar Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition v1.1 Crack | Size: 9.78MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rezadevilmaycry
28-11-2009, 23:34
بابا دوستم شهرام از خوده p30world با سفارش اینترنتی گرفته...یعنی واقعا خرابه؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب ممنون از دوستان ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس من باید یک نسخه ی دیگشو بگیرم ولی از کجا بفهمم نسخه ی اصلشه؟؟؟

Sha7ab
29-11-2009, 03:01
اینم لینک پچ از گیم اسپات

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Sha7ab
06-12-2009, 01:00
من میخوام پچ رو نصب کنم میگه بازی رو پیدا نکرده. کسی راهی بلده این لعنتی رو دور بزنه؟

Bs_panzer
06-12-2009, 03:18
چه قدر طولانیه تموم نمیشه خیلی هم مشکل داره

دانلود دموی آواتار تموم شه شاید گرفتم پچو (اگه تا لون موقع تموم نشه بازی :دی

Vahidking.75
21-12-2009, 00:39
کــــــــــــــــــــــــ ـــمـــــــــــــــــــــ ـــــــــــگ

brain
27-12-2009, 22:02
سلام.

ممنون میشم یکی بهم بگه که چطوری میتونم تنظیمات گرافیکی رو عوض کنم؟ هرچی گشتم اصلا پیدا نکردم. یا نیست یا من بد گشتم.
خلاصه ممنون میشم راهنماییم کنید :11:

brain
29-12-2009, 02:26
ممنون میشم یکی بهم بگه که چطوری میتونم تنظیمات گرافیکی رو عوض کنم؟ هرچی گشتم اصلا پیدا نکردم. یا نیست یا من بد گشتم.
خلاصه ممنون میشم راهنماییم کنید

كسي نبودراهنماييمون كنه ؟

rezadevilmaycry
29-12-2009, 09:40
با سلام...
ببین دوست عزیز من الان خونه نیستم وگرنه واست کامل توضیح میدادم ولی تا جایی که یادمه اگر رزولویشن میخوای تغییر بدی همون اول بازی که میخوای وارد بشی میتونی اینکارو بکنی...
ولی باقی تنظیماتش فکر کنم در منوی آژیدیت کردن قدرت ها دگمه ی }] یا همون چ را بزنی وارد منوی سیو و تنظیمات بشی فکر کنم بتونی ازون جا بقیه ی تغییرات را هم انجام بدی...
(البته میگم چون الان خونه نیستم دقیق نمیدونم ولی رزولویشن از همون وقتی که رویه آیکون بازی برای شروع در دسککتاژ کلیک میکنی میتونی تغییر بدی...)

mojtaba57
29-12-2009, 19:07
سلام
این بازیش چرا اینجوریه. بدون دمو وارد بازی میشه و در نقش شخصیت های منفی بازی می کنی بدون اینکه بفهمی داستان چیه. صدا گذاری هم زیاد خوب نیست . در کل به نظر من بازی نچسبیه

rezadevilmaycry
29-12-2009, 19:24
با سلام...
ببین دوست عزیز من الان خونه نیستم وگرنه واست کامل توضیح میدادم ولی تا جایی که یادمه اگر رزولویشن میخوای تغییر بدی همون اول بازی که میخوای وارد بشی میتونی اینکارو بکنی...
ولی باقی تنظیماتش فکر کنم در منوی آژیدیت کردن قدرت ها دگمه ی }] یا همون چ را بزنی وارد منوی سیو و تنظیمات بشی فکر کنم بتونی ازون جا بقیه ی تغییرات را هم انجام بدی...
(البته میگم چون الان خونه نیستم دقیق نمیدونم ولی رزولویشن از همون وقتی که رویه آیکون بازی برای شروع در دسککتاژ کلیک میکنی میتونی تغییر بدی...)

خوب همونطور که گفتم ز همون راه میتونی به منوی بقیه ی تنظیمات وارد بشی موفخ و پیروز باشید...:11:

brain
30-12-2009, 16:17
خوب همونطور که گفتم ز همون راه میتونی به منوی بقیه ی تنظیمات وارد بشی موفخ و پیروز باشید...
رزولوشن رو که نشد تغییر بدم ، تا روی آیکون کلیک میکنیم میره تو بازی !!! اگه جای دیگه هستش بگید.

در ضمن آپشن هم که خودم دیده بودم ، با "چ" هم به دیگر قسمتهای آپشن میره . تنظیمات گرافیکی نداشت.
فقط یه قسمت داشت : option > Game/Video که میشد نورشو تنظیم کرد ... باقیش ماله صداش بود.

واقعا بازی مزخرفیه ها ، یه آپشن درستو حسابی نداره !! :31:

rezadevilmaycry
30-12-2009, 21:54
شرمنده رفیخخ من تا همون حد میدونستم گفتم شاید ندونی...:41:
درضمن منوی تنظیم رزولویشن داره من خودم همیشه میخوام رزولویشن بازی تغییر بدم اول تغییر میدم از همون اول بازی(از همون منوی شروع که اول داخل دسکتاپ میاد) و بعد دگمه ی وارد شدن به بازی میزنم و میره داخل بازی...
ایندفعه بیشتر دقت کن میبینی رفیخخخ...:11:

brain
30-12-2009, 22:54
شرمنده رفیخخ من تا همون حد میدونستم گفتم شاید ندونی...
درضمن منوی تنظیم رزولویشن داره من خودم همیشه میخوام رزولویشن بازی تغییر بدم اول تغییر میدم از همون اول بازی(از همون منوی شروع که اول داخل دسکتاپ میاد) و بعد دگمه ی وارد شدن به بازی میزنم و میره داخل بازی...
ایندفعه بیشتر دقت کن میبینی رفیخخخ...
یه کلام بگو Autorun دیگه :31: .... روی آیکون Autoran که کلیک میکنم error میده ... خلاصه ممنون و ببخشید !

ansaz
29-07-2012, 11:50
سلام می خواستم بپرسم این بازی فقط برای پی اس 3 هستش یا نسخه پی سی هم داره
اگه داره لینک دانلود هم داره یا نه

The Auditor
30-07-2012, 21:01
سلام می خواستم بپرسم این بازی فقط برای پی اس 3 هستش یا نسخه پی سی هم داره
اگه داره لینک دانلود هم داره یا نه

روی همه پلتفرم ها عرضه شده: Xbox360, PS 3, PC, DS و...........