PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرعت دانلود --- چنده؟

moz
27-11-2009, 04:02
سلام
می خواستم بدونم سرعت دانلود --- چنده؟
اگه من بخوام دی وی بی نصب کنم ، ارسال از ADSL و دریافت رو از --- انجام بدم مشکل قانونی داره؟

amirpcp30
27-11-2009, 09:11
می خواستم بدونم سرعت دانلود --- چنده؟
تا اونجایی که من شنیدم 1 مگ در ثانیه
راستی 1 سوال:
اینترنت ماهواره ای فقط افلاینه یا انلاینش هم هست؟

afshin b
27-11-2009, 09:53
تا اونجایی که من شنیدم 1 مگ در ثانیه
راستی 1 سوال:
اینترنت ماهواره ای فقط افلاینه یا انلاینش هم هست؟

انلاينم داره.

amirpcp30
27-11-2009, 10:40
چطوریه؟
یعنی من چطوری باید انلاینشو بگیرم؟
سرعتش همون 1 مگ هست؟
یک کارت --- بگیرم حله؟

MaSoUd555
27-11-2009, 12:49
چطوریه؟
یعنی من چطوری باید انلاینشو بگیرم؟
سرعتش همون 1 مگ هست؟
یک کارت --- بگیرم حله؟

تو آفلاین شما نمیتونید فایل رو انتخاب کنید اما تو آنلاین با استفاده از اکانتی که می خرید میتونید رسیو رو از ست داشته باشید

در مورد سرعت بگم من تا 16 هم یه جا دیدم

amirpcp30
27-11-2009, 12:58
آنلاینش مثل همین Adsl یا دایال آپ هست؟ یعنی به هر سایتی که خواستیم میریم و...؟
اکانتش چنده و چطوریه؟

ramtin_d
27-11-2009, 12:59
برادر من قبل از این که dsl بگیرم خودم لنگ یه سرویس پر سرعت بودم
میخوام تجربه خودمو بت بگم
حتی اگه پست ها منو بخونی متوجه میشی که تا چندوقت پیش dsl نداشتم چون خط تلفن امکانش رو نداشت
و کلی توی سایتهای مربوط به این کار جست و جو کردم
و نتیجه رو بهت میگم
ببین شما اول باید یه کارت دی وی بی بخری که از 60- 70 تومن شروع میشه و بهترینش 110 تومنی هست
دوم این که زنگ بزنی یه پروفصور نصاب بیاد با منت و عر عر بازی واست این رو نصب کنه که 25 تومنی هزینه نصبش میشه پول دیش و کابل هم بماند!!
اونوقت یه اکانت میخری که هر گیگ رو 10000 هزارتومن حساب میکنه
و باید از طریق تلفن ارسال کنی و یا دی اس ال ارسال کنی که حالا اون هزینه زیاد مهم نیست چون از طریق gprs ایرانسل هم میتونی بفرستی و هر گیگ هم 10000 هزارتومن برات آب میخوره
یعنی یک اینترنت 512 با دیش در ماه چیزی حدود 40 تومن برات آب میخوره شبانه رایگان هم داره ولی نه باریا این سرویس
شما باید سرویسهای 200000 هزارتوننی بخرین یعنی دویست تومن در ماه بدی تا یک سرویسی بگیری که 40 گیگ حجم داره و شبانه رایگان هم داره
شبانه رایگانش هم طول و تفسری داره اولا که باید بگردی ببینی ساعت ایران با ساعت یک نسفه شب ایتالیا چند در میاد که خدش نیاز به زمان سنجی داره
و مصیبت دیگه ای هم که داری اینه که شبهایی که بارون بیاد کلا اینترنتت قطع میشه
باد بیاد دیشت کج بشه کارت تمومه بهتره به این نکته ا هم دقت کنی
در مورد آنلاین استفاده کردن دو سه تا مشکل داری که بازم قابل رفع شدن هست
شما میتونین یک طرح علمی ارائه بدین به یک دانشگاه و یا موسسه تحقیقاتی و دولت روی این زمینه یارانه گذاشته و بتونید با استاده از دیش مخصوص این کار و LNB دو طرفه که دولت میده از این نوع اینترنت استفاده کنین که هزینه اش چیزی حدود 15 هزارتومن در میاد که اصلا چیزی ینست
برای استفاده از این سرویس نیازمند مدارک ثبت اختراع و اکتشاف و طرح علمی و از این جور برنامه ها هستید که من نمیدونم دارین یا نه.
اگر هم بخواید شخصا اون نوع تجهیزات رو از دوبی میتونید سفارش بدید و قاچاقی به ایران بیارید کسایی هستن که میارن هزینه ارسالش هم حدود 1400000 درمیاد قیمت خود دیش و lnb هم حدود 2000000 تومن بود فکرک نم و مورد استفادش هم در کافی نت ها و ای اس پی های دایال آپ و نسل قدیم بود که اگه دوست دارید میتونید قاچاقی فارش بدید و لی متاسفانه خطر بدی رو در پیش دارید چون برادران گروه اکتشاف ( ا ط ل ا ع ا ت ) سر 3 سوت در خونتون تشریف دارند برای جمع آوری تجهیزات و حکمش هم همون اعدام هست ...
شما بهترین کار ممکن اینه که برید و از سرویسهای وایرلس و یا ipw داتک استفاده کنید

MaSoUd555
27-11-2009, 13:09
آنلاینش مثل همین Adsl یا دایال آپ هست؟ یعنی به هر سایتی که خواستیم میریم و...؟
اکانتش چنده و چطوریه؟

ببین در صورتی جرم سنگین حساب میشه که از LNB دوطرفه استفاده کنی چون منطقه های مختلف رو اسکن میکنن اگه ارسال با ست ببینن(میشی جاس و س) تشریف میارن پابوستون

برای دیدن برخی از قیمت ها برو اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

BLACK-BLACK
27-11-2009, 13:57
حتی اگه پست ها منو بخونی متوجه میشی که تا چندوقت پیش dsl نداشتم چون خط تلفن امکانش رو نداشت
و نتیجه رو بهت میگم
ببین شما اول باید یه کارت دی وی بی بخری که از 60- 70 تومن شروع میشه و بهترینش 110 تومنی هست
دوم این که زنگ بزنی یه پروفصور نصاب بیاد با منت و عر عر بازی واست این رو نصب کنه که 25 تومنی هزینه نصبش میشه پول دیش و کابل هم بماند!!
و باید از طریق تلفن ارسال کنی و یا دی اس ال ارسال کنی که حالا اون هزینه زیاد مهم نیست چون از طریق gprs ایرانسل هم میتونی بفرستی و هر گیگ هم 10000 هزارتومن برات آب میخوره
یعنی یک اینترنت 512 با دیش در ماه چیزی حدود 40 تومن برات آب میخوره شبانه رایگان هم داره ولی نه باریا این سرویس
شما باید سرویسهای 200000 هزارتوننی بخرین یعنی دویست تومن در ماه بدی تا یک سرویسی بگیری که 40 گیگ حجم داره و شبانه رایگان هم داره
شبانه رایگانش هم طول و تفسری داره اولا که باید بگردی ببینی ساعت ایران با ساعت یک نسفه شب ایتالیا چند در میاد که خدش نیاز به زمان سنجی داره
شما میتونین یک طرح علمی ارائه بدین به یک دانشگاه و یا موسسه تحقیقاتی و دولت روی این زمینه یارانه گذاشته و بتونید با استاده از دیش مخصوص این کار و LNB دو طرفه که دولت میده از این نوع اینترنت استفاده کنین که هزینه اش چیزی حدود 15 هزارتومن در میاد که اصلا چیزی ینست
برای استفاده از این سرویس نیازمند مدارک ثبت اختراع و اکتشاف و طرح علمی و از این جور برنامه ها هستید که من نمیدونم دارین یا نه.
اگر هم بخواید شخصا اون نوع تجهیزات رو از دوبی میتونید سفارش بدید و قاچاقی به ایران بیارید کسایی هستن که میارن هزینه ارسالش هم حدود 1400000 درمیاد قیمت خود دیش و lnb هم حدود 2000000 تومن بود فکرک نم و مورد استفادش هم در کافی نت ها و ای اس پی های دایال آپ و نسل قدیم بود که اگه دوست دارید میتونید قاچاقی فارش بدید و لی متاسفانه خطر بدی رو در پیش دارید چون برادران گروه اکتشاف ( ا ط ل ا ع ا ت ) سر 3 سوت در خونتون تشریف دارند برای جمع آوری تجهیزات و حکمش هم همون اعدام هست ...
شما بهترین کار ممکن اینه که برید و از سرویسهای وایرلس و یا ipw داتک استفاده کنید

فکر میکنم که تمام نکات رو ایشون گفتن اونم بهطور خیلی خیلی جامع!

حالا منم یه خلاصه خاطره بگم :

رفیق من بعداز 20 دقیقه استفاده از ال ان بی دوطرفه ماموران امنیتی میریزن جلو در خونشون با خودشون میبرنش اگه اشنا نداشت حسابش با کرام الکاتبین بود تازه 1. هم براش جریمه نوشتن

در مورد یه طرفشم بگم که اصلا حقیقتا اصلا صرف نمیکنه

amirpcp30
27-11-2009, 15:00
و نتیجه رو بهت میگم

اینهمه کار بکنم به خاطر اینترنت ماهواره ای اون هم معلوم نیست زنده بمونم یانه:31:همون صبر کنم adsl برای منطقه ی ما راه بیفته بهتره

این یکی چطوریه؟

zed2
27-11-2009, 18:04
بحث در این موارد در تاپیک ها مجاز نیست
لطفا در زیر ادامه بدهید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید