PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای ساخت یک سرچ باکس

سونامی
25-11-2009, 15:09
من یک بانک اطلاعاتی اکسس رو به فیلد ها و کنترل های وی بی ربط دادم حالا میخوام یک سرچ باکس درست کنم اما مشکل اینجاست که می خوام کاربر اگر در فیلد name 100 اسم وجود داشته باشه کاربر در text1 اگر یکی از اسم ها را زد اشاره گر به اون فیلد برود ولی من که این کد رو میزنم درست عمل نمی کند ولی اگر به جای text1.text اسم ali رو بیاره ولی وجود داشته باشه میاره حالا ازاساتید محترم میخوام در درست کردن این سرچ باکس مرا راهنمایی کنند اگر اطلاعات بیشتر در جهت راهنمایی میخواستن یگن من یزارم :دی ممنون
data1.recordset.findfirst"name='text1.text'"

سونامی
26-11-2009, 00:02
کسی نیست جواب منو بده ؟

:دی

sinaaeeni
26-11-2009, 09:16
سلام دوست گرامی خواسته شما در این سورس فایل موجود است

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سونامی
27-11-2009, 11:01
سلام دوست گرامی خواسته شما در این سورس فایل موجود است

دوست عزیز من محدودیتم در حال به پایان رسیدن هست اگر ممکن هست سورس سرچ رو برام بزار :دی

sinaaeeni
27-11-2009, 19:59
دوست عزیز من محدودیتم در حال به پایان رسیدن هست اگر ممکن هست سورس سرچ رو برام بزار :دی
سلام دوست گرامی
آیا اون سورس رو لطف کردین یه نگاهی بهش کردید ؟
سورس سرچ توی اون هستش
و ضمنا قرار نیست که بنده یا امثال بنده برای جنابعالی برنامه بنویسیم فقط منظور از اجتماع دوستان در اینجا فقط و فقط راهنمائی و پیشرفت عزیزان هستش
اول شما باید آستین هاتونو بالا بزنین و نوشتن برنامه رو شروع کنید و هر جا مشکلی داشتین از دستمون بر بیاد کمکتون میکنیم
امیدوارم لحن گفتار تون رو هم اصلاح فرمائید

سونامی
28-11-2009, 20:24
سلام دوست گرامی
آیا اون سورس رو لطف کردین یه نگاهی بهش کردید ؟
سورس سرچ توی اون هستش
و ضمنا قرار نیست که بنده یا امثال بنده برای جنابعالی برنامه بنویسیم فقط منظور از اجتماع دوستان در اینجا فقط و فقط راهنمائی و پیشرفت عزیزان هستش
اول شما باید آستین هاتونو بالا بزنین و نوشتن برنامه رو شروع کنید و هر جا مشکلی داشتین از دستمون بر بیاد کمکتون میکنیم
امیدوارم لحن گفتار تون رو هم اصلاح فرمائی:2:د

دوست عزیز اولا کسی از شما در خواست سورس نکرد که فکر میکنید خیلی حالیتونه که حتما هست .

بعد همون لینکی که داده بودید رو گفتم برام باز کنید که دیگه لازم نیست به خودتون زحمت بدید

و قبلا از اینکه شما عضو انجمن بشید من جواب های سوال ها ی دوستان رو میدادم و الان هم تا جایی که جا داشته باشه به دیگران کمک می کنیم و از دانش اونا استفاده می کنیم . خوبه آدم اول خودش رو درست کنه بعد در باره دیگران عیب بگیره .
اگر ممکن هست و براتون زحمت نیست دیگه جواب درخواست سوالات منو ندید لحن من شاید بعد باشه برای جلوگیری از نارا حتی خودم بعد شما این در خواست رو کردم که دیگه جواب در خواست های منو ندید

ممنون از راهنمایی تون

hamidnazari
11-12-2009, 22:33
جواب سوالتون رو نمیدونم :41: :10:
-------------------------------------------------------------------