PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال تخصصی این چیه؟unable to find a free MBR slot in the virtual partition dll

farhad_realmadrid
25-11-2009, 13:00
سلام،

من Norton Ghost ورژن 2003 دارم که چند ساله باهاش کار کردم و مشکلی نداشتم متاسفانه امروز برای اولین بار به این مشکل برخوردم ،

وقتی میخوام ایمیج ویندوز xp رو رستور کنم در آخرین مرحله این ارور میده!

Error: "Unable to find a free MBR slot in virtual partition.dll--usually due to no free slots on disk

من الان 3 تا سیستم عامل دارم :

2 تا لینوکس و یه دونه xp.

من قبل از اینکه یکی از لینوکس رو نصب کنم یه ویندوز سون داشتم که لینوکس رو همون درایو ویندوز سون نصب کردم یا در واقع از خود بوت لینوکس درایو سون رو فرمت کردم و نصب کردم.

وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم بوت 2 لینوکس و xp و سون رو میبینم که فقط سون کار نمیکنه.

آیا مشکل سون یا جای دیگست؟

ممنون میشم کمک کنین

Mohammad King
25-11-2009, 13:16
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Use one of the following methods to resolve the problem

Start the computer from a Ghost bootable floppy disk rather than a Ghost Virtual Partition. You can use Ghost Boot Wizard to create a Ghost Standard Book Disk for this purpose.
Repartition the disk. If you repartition the disk, ensure that you create backups of your data before doing so.

farhad_realmadrid
25-11-2009, 18:43
اینو قبل از اینکه تاپیک رو بزنم میدونستم اما هنوز نفهمیدم چیکار کنم ؟

کسی نیست کمک کنه؟

farhad_realmadrid
26-11-2009, 12:52
کسی نیست جواب سوال من رو بده؟

MaSoUd555
26-11-2009, 14:22
کسی نیست جواب سوال من رو بده؟

Ghost سیدی Bootable داره؟

اگه آره میشه باهاش ایمیج رو ایمپورت کنی؟

چون خودش گفته ترجیحا از Bootable استفاده کنید

(شرمنده اگه چیزی نابه جا گفتم م ن تاحالا با GHOST کار نکردم)

تو روش 2م هم گفته repartition کن:31:

و اما جواب خودم اینه که ممکنه BootLoader لینوکس اجازه نده کارشو انجام بده

1)اگه میشه با گاست بوتیبل همونطور که خودش گفته ایمیج رو ایمپورت کنی1)اول باید C رو کامل پاک کنی BootLoader لینوکس پاک شه2) بعد از ریختن ایمیج بوت لودر لینوکس رو آپدیت کنی:20:

یچیزی هم یادم رفت بگم اونم اینکه ببین میتونی بوت لینوکس رو تشخیص بدی و پاک کنی(البته مطمئن نیستما اما ممکنه دیگه XP یا ویندوزه دیگت هم بالا نیاد:31:)

farhad_realmadrid
30-11-2009, 08:07
ممنون،

من چجوری c رو پاک کنم؟ وقتی c رو پاک کنم گوست نوترون دیگه اجرا نمیشه!.

راه حل آسانتر و بدون درد سر سراغ ندارین؟