PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار جاوا برای گوشی LG-KP500 Cookie به منظور پسور گذاشتن روی قفل گوشی

Mcafee*
24-11-2009, 20:10
سلام دوستان ، به شدت به يک نرم افزار جاوا برای گوشی LG-KP500 Cookie نياز دارم تا بتونم روی قفل اصلی گوشی پسورد بزارم ، منظورم اینکه که هروقت کسی خواست بدونه اجازه قفل صفحه رو باز کنه و از گوشی استفاده کنه با درخواست يک پسورده ساده روبرو بشه ، جوری باشه که يک بار تنظيمش کنم و رمز رو بهش بدم و بعد از هربار قفل شدن و باز شدنه گوشی این پسورد رو بخواد ، ممنون ميشم خيلی فوريه

dr_faust
24-11-2009, 21:02
سلام دوستان ، به شدت به يک نرم افزار جاوا برای گوشی LG-KP500 Cookie نياز دارم تا بتونم روی قفل اصلی گوشی پسورد بزارم ، منظورم اینکه که هروقت کسی خواست بدونه اجازه قفل صفحه رو باز کنه و از گوشی استفاده کنه با درخواست يک پسورده ساده روبرو بشه ، جوری باشه که يک بار تنظيمش کنم و رمز رو بهش بدم و بعد از هربار قفل شدن و باز شدنه گوشی این پسورد رو بخواد ، ممنون ميشم خيلی فوريه

1- من سرچ نکردم ولی بعید می دونم با جاوا چنین چیزی وجود داشته باشه.
2-تو setting>security باید آپشنی وجود داشته باشد که برای خروج از stand by پسورد گوشی (نه سیمکارت) را بخواهد. گوشی من که برای ۵ سال پیشه چنین چیزی را دارد.
به اینجا هم یک سری بزن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mcafee*
24-11-2009, 22:08
ای بابا این که خيلی بده مگه جاوا چشه که نداره؟
راستش این گوشی مثل اینکه واقعا این قابليت رو نداره!! خيلی مسخرست چون گوشی ای مثل 2600 نوکيا 10 ساله پيش این قابليت رو داشت!!