PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مزدا3 تیپ3 یا تویوتا کمری اس یی فول اپشن یا ماکسیما اتوماتیک؟

merikh_merikh
23-11-2009, 11:53
سلام.
دوستان اين تاپيکم را بيشتر براي اطلاعات خودم گذاشتم همچنين تا حدودي براي کمک به يکي از اشاناهامون.
در واقع ميخام بيشتر به اطلاعاتم اضاف کنم و به يک نتيجه برسم که کدام يکي از ماشين هاي بالا بهترن.
پس در نتيجه چون ميخام به اطلاعاتم اضاف بشه قيمت مهم نيست فقط ميخام بدونم با توجه به نياز هايي که در پايين ميگم کدام از اين ماشين هاي بالا بهترن(فقط براي اطلاعات خدوم ميخام بدونم)
در ضمن تويتا کمري اس يي فول هم منظورم قويترين موتورشم ميباشد.(ميدونم تو ايران نيست ولي من براي اطلاعات خودم ميخام)

دوستان اگه کسي ماشينو براي 3 اصل مهم که در زير نام ميبرم بخاد کدام يک از ماشين هاي بالا بهترن؟
1)موتور قوي در کنار قابليت تيون کردن بالا
2)جادارا يا راحتيه سرنشينان براي مسافرت همچنين مناسب جاده هاي بين شهري(در کل مناسب براي مسافرت به خصوص تو جاده هاي بين شهري که اکثرن در سربالايي هستن و در کوه ها قرار دارن کم نياره)
3)مناسب شهر و مسابقات در سطح شهر و در اين مورد کم نياره

دوستان ميدونم مورد 2 و 3 با هم سازگاري ندارن ولي اگه ميشه لطفن شما با تمام اشکالاتي که ممکنه در اين مقايسه وجود داشته باشه منو راهنمايي کنيد.
ممنون

merikh_merikh
23-11-2009, 11:56
حالا نظره خدوم اينه:
يکي از اشناهمونم که ميخاست يه ماشين تو اين مايه ها(کمري و ماکسيما) بگيره همين نظري را داشت که من ميگم....
دوستان به نظره من ماکسيما به دليل داشتن موتو 3 ليتري و همچنين جادار بودن بهترين گزينه ميباشد.
همچنين با تحقيقاتي که کردم موتور ماکسيما يکي از بهترين موتور هاي نيسان ميباشد و قابليت تيون کردن زيادي نسبت به دو تاي ديگه داره و به راحتي ميشه قدرتشو بالاتر برد.
در کل به نظره من ماکسيما با نياز هايي که در بالا گفته شد سازگاريه بيشتري داره.
نظره شما چيه؟

يه سوال ديگه:
از نظره طراحي به خصوص طراحي موتور کدام توليد کننده بهتره؟ نيسان يا تويوتا يا مزدا؟
کاري هم با ماشين هاي نام برده شده ندارم يه سوال کلي ميباشد.

ess_1362
23-11-2009, 13:06
خوب این سه تا ماشین اصلا در یک سطح نیستن
ماکسیما که بخاطر مصرف سوخت و نوع کلاسش که بیخیال

می مونه اون دوتا
مزدا 3 که یک ماشین نیمه اسپرت ارزون قیمت هست(البته در خارج از ایران) که بیشتر جوانها استفاده میکنند

کمری هم که یک ماشین خانوادگی هست

نظر من اول کمری هست و بعد مزدا3