PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با مادربورد ASUS PSP 800se

yaghob.boss
22-11-2009, 20:40
با سلام دوستان من نمیدونم چرا هروقت دی وی دی رام رو از سیستم جدا میکنم مادربرد حدود 20 دقیقه طول میکشه تا ویندوز رو بالا بیاره و چندبار ریسیت میشه ولی وقتی دی وی دی رام رو به سیستم وصل میکنم راحت کار میکنه و حدود 3 دقیقه بعد ویندوز بالا میاد . در ضمن هر هاردی که به جز هارد اولیه سیستم بهش وصل میکنم سیستم هردقیقه ریستارت میشه ( هم هارد ساتا و هم آی دی یی)

mjzaret
23-11-2009, 05:18
آیا کابل مربوط به هاردتون با کابل دی وی دی رامتون یکیه؟ یعنی هر دو تاشون از یه کابل برای ارتباط با مین برقرار می‌کنند؟
من هم چند روز پیش هر کاری کردم که روی هارد 160 ویندوز 7 نصب کنم نشد که نشد. ولی به راحتی تونستم روی یه هارد 80 دیگه رو همون سیستم ویندوز 7 نصب کنم.
شما بهتره کابل مربوط به هاردتون رو عوض کنید و ببینید آیا مشکلی دارید یا نه.

mjzaret
23-11-2009, 05:24
آیا کابل مربوط به هاردتون با کابل دی وی دی رامتون یکیه؟ یعنی هر دو تاشون از یه کابل برای ارتباط با مین برقرار می‌کنند؟
شما بهتره کابل مربوط به هاردتون رو عوض کنید و ببینید آیا مشکلی دارید یا نه.

yaghob.boss
23-11-2009, 09:57
نه دوستان کابل هاردم ساتا هست و کابل دی وی دی رایتر و رام یکی هستند . درمورد هارد هم باید بگم اصلامن یک هارد جدید خریدم بازم کار نکرد و سیستم هر دقیقه ریست میشد حتی وارد قسمت setup ماردبرد هم نمیشد .

اون قسمت هست کخ نوشته master , slove که یک پین کوچیکی داره اون رو هم جابجا کردم ولی جواد نداد

ghafari88
31-12-2009, 10:58
منم با اين مادربرد مشكل دارم. نمي تونم سون نصب كنم. بعد كه تمام فايل ها رو ميريزه هنگ مي كنه!

Lord_theOne
01-01-2010, 18:47
مشکلات پاور است