PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي در مورد فايلهايي با پسوند Rar

red ros
18-03-2006, 21:40
سلام دوستان
لطفا من را يکي از اساتيد در خصوص فايلهايي با پسوند RAR راهنمايي كنند من هرچيزي را كه با پسوند rar دانلود مي كنم با ورد باز ميشه وبه صورت نوشته هاي درهم وبرهم ديده ميشود وخلاصه يه توضيح اساسي ميخواهم

از راهنماييهايتان ممنو نم

Mehdi_Best
18-03-2006, 21:45
دوست خوبم سلام
فايلهايي كه فرمت آنها rar مي باشد، فايلهايي است كه فشرده شده هستند و با برنامه هايي مخصوص اين كار مثل winrar باز مي شوند.

WinRAR 3.51

لينك دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لينك كرك:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

از اين پچ هم مي توني براي رجيستر كردنش استفاده كني:

Babak_King
18-03-2006, 21:45
سلام رز قرمزه عزیز
شما بعد از اکستراکته فایلتون بسته به فرمت و پسونده فایله تون اونو باید با نرم افزاره مربوطه باز کنید
یعنی با کلیک راست و زدنه open with نرم افزاره تونو انتخابو و با اون بازش کنین
موفق باشین

R e Z a
18-03-2006, 21:51
حذف شد .! :)

Hidden-H
18-03-2006, 22:20
با برنامه ي winrar

red ros
19-03-2006, 20:43
سلام دوستان عزيزم
از همه شما تشکر مي نمايم

ممنو ن-------------------------------------------------------------------------------م

samanehe jan
29-05-2009, 12:30
سلام خواهش می کنم طرزدانلود را یاد بدید تا من هم بتونم برنامه های آموزشی فتوشاب رو ببینم

mahdi7610
29-05-2009, 17:53
سلام خواهش می کنم طرزدانلود را یاد بدید تا من هم بتونم برنامه های آموزشی فتوشاب رو ببینم

سلام

عضویت و فعالیت شما را تبریک میگم

سوال شما مروبوط به این تاپیک نیست .

موضوع این تاپیک با سوال شما متفاوت است .

اگه مشکل یا سوالی در مورد دانلود دارید در ادرس زیر مطرح کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .